قبولی ارشدتو با چی حاضری عوض کنی؟

sanaz d

New member
البته بستگی داره ارشد کدوم داشنگاه باشیم. من خودم کسیو که ارشد دانشگاه تهرانو بهشتی داره عوض میکنم اگه اهل معاملس؟ خودم ازاد تهران میخونم

sara77

New member
خوو برادر من زودتر بوگو برا سارا میخوای. بحث سارا فرق داره. احتمال لو رفتنش زیاده. چون وزارت بهداشت میدونه این بشر کوچکترین شانسی نداره تا هماتو قبول بشه ریسکش بالاست.شک میکنن زودی
میگه سارا 16 تومن میشه. لو هم رفتیم پای خود ساراس.
سارس بابا شوخی که نیست. حتی ممکنه کامپیوتر سازمان سنجش پزشکی هم اسم سارا رو ببینه تو قبول شده ها هنگ کنه:25r30wi::25r30wi:[/QUOTخو خونت اباد کچلو من اگه 16 تومن داشتم دربست میومدم شهرتون تو رو میفرستادم اون دنیا بعد خودم میرفتم رستوران کاوه یه کاپوچینو میخوردم بعد به ریش تو میخندیدم خخخخخخخخخخخ
سازمان سنجش کلا وقتی من قبول شدم زنگ زد خونه من اصن تحویل نمیگرفتمشون نمیخاستم معروف شم خودتم خوب میدونی الان که اینجام به اصرار بچه هام هااااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
واسه هماتو قبول نشدنم هم دلیل دارم هنوز نکنه سنی ندارم خو بعد راهو دادم به کسایی که نیاز دارن فعلا رقیبشون نمیشم مث تو که حرص نمیخورم که سنم بره بالا خخخخخخخخخ

kaveh1316

New member
خوو برادر من زودتر بوگو برا سارا میخوای. بحث سارا فرق داره. احتمال لو رفتنش زیاده. چون وزارت بهداشت میدونه این بشر کوچکترین شانسی نداره تا هماتو قبول بشه ریسکش بالاست.شک میکنن زودی
میگه سارا 16 تومن میشه. لو هم رفتیم پای خود ساراس.
سارس بابا شوخی که نیست. حتی ممکنه کامپیوتر سازمان سنجش پزشکی هم اسم سارا رو ببینه تو قبول شده ها هنگ کنه:25r30wi::25r30wi:[/QUOTخو خونت اباد کچلو من اگه 16 تومن داشتم دربست میومدم شهرتون تو رو میفرستادم اون دنیا بعد خودم میرفتم رستوران کاوه یه کاپوچینو میخوردم بعد به ریش تو میخندیدم خخخخخخخخخخخ
سازمان سنجش کلا وقتی من قبول شدم زنگ زد خونه من اصن تحویل نمیگرفتمشون نمیخاستم معروف شم خودتم خوب میدونی الان که اینجام به اصرار بچه هام هااااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
واسه هماتو قبول نشدنم هم دلیل دارم هنوز نکنه سنی ندارم خو بعد راهو دادم به کسایی که نیاز دارن فعلا رقیبشون نمیشم مث تو که حرص نمیخورم که سنم بره بالا خخخخخخخخخ
کلا با هرکی دعوا میکنی وسطش یه فحشم به ما میدیا
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara77

New member
کلا با هرکی دعوا میکنی وسطش یه فحشم به ما میدیا
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خخخخخخخخخخخخخ حقته یادم رفت اصن همش تقصیر تو بود صورتتو بیار جلو--- بیار جلوتر اها الان خوبه حالا وایسا------بگیرررررررر:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

sara77

New member
کاوه این نوتر رو نذار بیاد این تاپیکای که باز کردی ها والا میرم تاپیک بقلی طی یه حرکت انقلابی تعداد بازدید کنندهاتو کم میکنماااااااا
شما تهدیدای منو جدی نمیگیرین چرا وقتی کار دستتون دادم نگین چرا ها حالا خود دانی:(5
0):

- - - Updated - - -

ما از بچگی شانس نداشتیم.............

خخخخخخخخخخخخخخ
حالا یه کاپوچینو بیار تازه گرم شدم:smiliess (12):

kaveh1316

New member
کاوه این نوتر رو نذار بیاد این تاپیکای که باز کردی ها والا میرم تاپیک بقلی طی یه حرکت انقلابی تعداد بازدید کنندهاتو کم میکنماااااااا
شما تهدیدای منو جدی نمیگیرین چرا وقتی کار دستتون دادم نگین چرا ها حالا خود دانی:(5
0):

- - - Updated - - -

خخخخخخخخخخخخخخ
حالا یه کاپوچینو بیار تازه گرم شدم:smiliess (12):
در پی تهدید شده
ورود هرگونه نوتر پوتر شوتر سوتر فوتر بوتر کوتر .................................... وسایر فامیل های وابسته تا اطلاع ثانوی ممنوع است
برو دمو دوده سارا رو ببین ................

bacillus.bs

New member
امیدوارم ترم 3 هم که رسیدی نظرت همین باشه هااااااااااا

ترم ٣ كار شناسي ارشد يا دكترا
85849_4ut4w80.gif

sara77

New member
0):

- - - Updated - - -

خخخخخخخخخخخ اورین دمت گرم:thanks::bunnyearsmiley:الان همچین هم تاپیکت چسبید هم کاپوچینیو لامصب
پ ن-نوتر اخرش من تورو شکست میدم یوهاااااااااا ها هاها :shocked:

kaveh1316

New member
0):

- - - Updated - - -

خخخخخخخخخخخ اورین دمت گرم:thanks::bunnyearsmiley:الان همچین هم تاپیکت چسبید هم کاپوچینیو لامصب
پ ن-نوتر اخرش من تورو شکست میدم یوهاااااااااا ها هاها :shocked:
خوبه دیگه شما هم شلوغش نکن ............

bacillus.bs

New member
كاوه ميگم اسم اين تاپيكو بايد ميذاشتي جنگ جهاني سارا و نوتر بشتابيد بشتابيد
19229_35jgojp.gif

sara77

New member
احسنت....................

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:eek:fftopic:پس اینجوریش کن اسمو عوض کن دیگه حتما باید بقیه بهت بگن
یه مسئلیت بهش دادیم ببین چیکار میکنه خخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

كاوه ميگم اسم اين تاپيكو بايد ميذاشتي جنگ جهاني سارا و نوتر بشتابيد بشتابيد
19229_35jgojp.gif
خخخخخخخخخخخخخ باسیل
خو من چیکار کنم هر تاپیکی که این کاوه میزنه نوتر میاد اسپم میزاره
میگم چطوره بنش کنیم راحت شیم دیگه نه/؟؟فکر خوبیه ها

بالا