قبولی ارشدتو با چی حاضری عوض کنی؟

goo

New member
من یکی که از ارشد حی و حاضرم به خاطر علاقه ام به یه رشته دیگه گذشتم...
این که کارم درست بود یا نه رو نمی دونم ولی خدا کنه یه روزی این تصمیم بهترین تصمیم زندگیم بشه.
اینجاس که باید گفت : پدر عشق بسوزه....

kaveh1316

New member
من یکی که از ارشد حی و حاضرم به خاطر علاقه ام به یه رشته دیگه گذشتم...
این که کارم درست بود یا نه رو نمی دونم ولی خدا کنه یه روزی این تصمیم بهترین تصمیم زندگیم بشه.
اینجاس که باید گفت : پدر عشق بسوزه....
من اگه جاس شما بودم اینکارو نمیکردم.........

kaveh1316

New member
عاقا من ارشد که قبول نشدم مدرک کارشناسی هم ندارم نمیشه این مدرک دیپلمم رو با یه مقدار ناچیزی پول عوض کنم؟!!!:25r30wi: سیکلم دارمااااا!!!! مشتری نبود؟!!!
با یه لیوان اب هویج بستنی تاق میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

sara77

New member
خخخخخخ فعلا که ارشد ندادم ولی بقول خودت کاوه 100 دادی از میادین تحصیل تا عمر دارم میکشم کنار خخخخخخخخخخخخخخ

sara77

New member
نظر مشترک با هم خیلی داریما:smiliess (11):

نه دیگه من بچه رو قاطی اینکارا نمیکنم کاوه :riz277:
تو برو یه کاپوچینو بیار گلوم خشک شده که من تازه اشنا شدم با اینجا باید حرف دارم بزنم اووورین گارسونی
یه مدته کاراتو درست انجام نمیدیااااااااااااااا خاستم گوشزد کنم خخخخخخخ

sara77

New member
تو فنجون بریزم یا تو پارچ؟
ینی تو همون کار نکنی سنگین تری
اصن شک دارم بهداشتی کار کار کنی باید یه سر ببینم بهداشتی کار میکنی یا نه تا الان هرچی بخوردم دادی که دور از جو ن بچه ها اوردم بالا که:smiliess (11):وایسا
چیز خورم کردی هااااااااااااااا

kaveh1316

New member
ینی تو همون کار نکنی سنگین تری
اصن شک دارم بهداشتی کار کار کنی باید یه سر ببینم بهداشتی کار میکنی یا نه تا الان هرچی بخوردم دادی که دور از جو ن بچه ها اوردم بالا که:smiliess (11):وایسا
چیز خورم کردی هااااااااااااااا
من رشتم بهداشته نه گلاب به روتون رشته شما...................
برو خیالت راحت باشه

نوتر

New member
بهتره از این تریبون استفاده کنم و بگم بشتابید فرصت طلایی برای دانشجویانی که میخوان ارشد تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه شرکت کنن.

من برای هر بار امتحان دادن 10 میلیون میگیرم و بجای ملت امتحان میدم:motat:فقط شهرشو بگن قبولی تحویل بگیرند:riz481:

100% تضمینی

kaveh1316

New member
بهتره از این تریبون استفاده کنم و بگم بشتابید فرصت طلایی برای دانشجویانی که میخوان ارشد تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه شرکت کنن.

من برای هر بار امتحان دادن 10 میلیون میگیرم و بجای ملت امتحان میدم:motat:فقط شهرشو بگن قبولی تحویل بگیرند:riz481:

100% تضمینی
نوتر دوتا ارشد هماتو با نوشابه وسس اضاف و سالاد و ماست موسیر چند میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا