قبولی ارشدتو با چی حاضری عوض کنی؟

shiva3322

New member
الان که میفکرم میبنم درس خوندن حوصله میخاااااااااااااادا ..مفتم گرونه ...با دل خوش عوضش میکنم:25r30wi::25r30wi::dadad4:

نوتر

New member
نوتر دوتا ارشد هماتو با نوشابه وسس اضاف و سالاد و ماست موسیر چند میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
کاوه هماتو رو باید زنگ بزنم دوستم. نرخ هماتو دست اونه. ولی کارش توپه . هماتو میزنه باقلوا که انگشتاتم باش بخوری

kaveh1316

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
کاوه هماتو رو باید زنگ بزنم دوستم. نرخ هماتو دست اونه. ولی کارش توپه . هماتو میزنه باقلوا که انگشتاتم باش بخوری
قیمت مهم نیست دوتا سفارش بده یکیشو پاره کن بریز تو جوب اب یکیشو هم بده سارا 77 دق کرد بچه!!!!!!!!!!!!!!1

نوتر

New member
کاوه زنگیدم گفت: تهران حدود 9،500،000 که 300 تومنش مالیات بر ارزش افزودست.
اگه شهرستان باشه 8 میلیون میشه که با انعام بچه ها برات 8،400،000 در میاد:motat:

نوتر

New member
قیمت مهم نیست دوتا سفارش بده یکیشو پاره کن بریز تو جوب اب یکیشو هم بده سارا 77 دق کرد بچه!!!!!!!!!!!!!!1

خوو برادر من زودتر بوگو برا سارا میخوای. بحث سارا فرق داره. احتمال لو رفتنش زیاده. چون وزارت بهداشت میدونه این بشر کوچکترین شانسی نداره تا هماتو قبول بشه ریسکش بالاست.شک میکنن زودی
میگه سارا 16 تومن میشه. لو هم رفتیم پای خود ساراس.
سارس بابا شوخی که نیست. حتی ممکنه کامپیوتر سازمان سنجش پزشکی هم اسم سارا رو ببینه تو قبول شده ها هنگ کنه:25r30wi::25r30wi:

ketabsabz

Well-known member
هنوز که امتحان ندادمو قبولم نشدم
هر وخ قبولیمو با چشای خودم دیدم اونموقع یه تصمیمی میگیریم چقد بفروشمش :4d564ad6:

ولی مدرک نگرفته ی کارشناسیمو 10 تومن میفروشم حالا هر کی مشتری باشه راهم میام باش اصلا جهنمو ضرر 5 تومن خیرشو ببینید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

k-b

New member
بهتره از این تریبون استفاده کنم و بگم بشتابید فرصت طلایی برای دانشجویانی که میخوان ارشد تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه شرکت کنن.

من برای هر بار امتحان دادن 10 میلیون میگیرم و بجای ملت امتحان میدم:motat:فقط شهرشو بگن قبولی تحویل بگیرند:riz481:

100% تضمینی
نوتر قسط بندی هم میکنی؟!!! جان خودم 10تومن زیاده،7تومن میدم تغذیه شیراز تحویل میگیرم!!! خواستی شماره کارتتو بده واست کارت به کارت کنم!

parsa90

New member
حاضرم با یه ویزای us اونم برای دکتری عوض کنم :a2d3::a2d3::a2d3::smiliess (12):

padide

New member
من که با هیچی عوض نمیکنم. تو دنیا با ارزش تر از این برام نیست.

hana khanoom

New member
من ارشد قبول نشدم.خداراشکر.همین کارشناسیم وبال گردنم شده.حاضرم خداهر چیزشخصی مربوط به خودمو ازم بگیرهومدرک کارشناسیم باطل باشه.بنا به دلایلی.راستی شما نمیدونیدچطور میشه باطلش کرد؟

aseman63

New member
با بازگشت به ده سال قبل!!!!!!!!!!!:sad::sad:

آخرین ویرایش:

kaveh1316

New member
به اطلاع کاربرای پرامی میرساند هر پولی جابجابشه 2 درصدش مال کمسیونه تاپیکه یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!!!11

sara77

New member
بهتره از این تریبون استفاده کنم و بگم بشتابید فرصت طلایی برای دانشجویانی که میخوان ارشد تغذیه و علوم بهداشتی در تغذیه شرکت کنن.

من برای هر بار امتحان دادن 10 میلیون میگیرم و بجای ملت امتحان میدم:motat:فقط شهرشو بگن قبولی تحویل بگیرند:riz481:

100% تضمینی
ینی من به شخصه حاضرم برم تو جنگ سوریه به دست امریکاییا رگبار شم نه اینکه نوتر کار منو درست کنه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ینی اینقد این بشر درگیری داره با خودش
حالا نوتر چند میگیری خودتو از بین ببری /؟به سرت قسم هر چی بگی میدم فقط با دستای خودم بفرستمت اون دنیا

بالا