قبرستون مجازی!

آسمون

New member
سلام
به قبرستون مجازی ماخوش اومدین!
اینجاهرروزهفته بازه هرکی دوس داشت میتونه بیادوبرای عزیزان ازدست رفتش فاتحه بخونه...یاحتی فقط اسمشوبگین.
البته یه پیشنهاد دارم هرکی خواس فاتحه بخونه هدیه کنه به روح تموم رفتگانی که تواین تایپیک براشون فاتحه خونده شده یا نام برده شدن وازشون یادشده.
در واقع هربار روح تموم رفتگانمون شاد میشه.
یه قرار هم واسه5شنبه هامیذارم؛ هرهفته5شنبه اینجاسربزنیم.من خودم خیلی وقتا5شنبه ها یادم میره فاتحه بخونم برارفتگان.
راسی هرکی دوس داش میتونه دردودل هم بکنه
پس قرار ما 5شنبه شب ها...
به امید حضورتون

آسمون

New member
با اجازه یه بازار گرمی هم بکنم وبرم
اگه یه بار بیاین و فاتحه بخونین دفعات بعد حتی اگه نیاین هم روح رفتگانتون شاد میشه...می ارزه نه؟!

varia

Well-known member
منم فاتحه میخونم برای شادی روح پدرتون آسمون خانم.

bahar.zr93

New member
منم فاتحه میخونم واسه دوتا بابابزرگ های گلم و یکی از همکلاسی های دوران راهنماییم.
خدا رفتگان همه رو رحمت کنه...

Avid.93

New member
منم برای همه ی اونایی که دیگه پیشمون نیستن و مادربزرگ خودم فاتحه میخونم...روح همشون شاد

saharandishe

New member
منم برای شادی روح پدرعزیزم وهمه ازدنیارفتگان خودم وشمافاتحه میخونم.

elham1

New member
سلام. برای پدر بزرگام و مادربزرگم و داییم و رفتگانی که در اینجا ذکر شد 1 فاتحه و 3 اخلاص خوندم.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آسمون

New member
سلام
اولین5شنبه شد و اومدم سری به رفتگان بزنم
امروزسالگردشوهرعمه ام بود...خدارحمتش کنه.براشادی روح رفتگان صلوات

mehrshad.namdar

New member
منم فاتحه خودم رو خوندم با این درس خوندنم از همینجا رسما اعلام می کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

PCR

New member
با اجازه یه بازار گرمی هم بکنم وبرم
اگه یه بار بیاین و فاتحه بخونین دفعات بعد حتی اگه نیاین هم روح رفتگانتون شاد میشه...می ارزه نه؟!
طی توافقاتی که شما با خدا انجام دادین این قانون برای این تاپیک تصویب شده؟
میشه تو مذاکرات بعدی با خدا سعی در تصویب این داشته باشین که اگه لایکم بزنیم، روح نرفتگانمون هم شاد شه؟

mahdieh75

New member
یه فاتحه واسه منم بخونید
به شدت نیاز دارم که روحم شاد بشه

pashmak

New member
میگن فاتحه خیلی ارزشش بالاست میشه به روح همه رفتگان فرست منم برا مادربزرگم و همه شهیدامیخونم

آسمون

New member
طی توافقاتی که شما با خدا انجام دادین این قانون برای این تاپیک تصویب شده؟
میشه تو مذاکرات بعدی با خدا سعی در تصویب این داشته باشین که اگه لایکم بزنیم، روح نرفتگانمون هم شاد شه؟

پی سی آر عزیز من بابچه هایی که اینجامیان وفاتحه میخونن توافق کردم که هدیه کنن به روح همه رفتگانمون.شماهم اگه بلدی بخون..بلدنیستی بروکناربذارباد بیاد

ناراحت نشی شوخی بود ولی اگه یه عزیزازدست رفته داشتید این کارواستون اینقدعجیب نبود

varia

Well-known member
برای شادی روح شهیدان جنگ تحمیلی و همه شهدایی که در برابر تجاوزهای بیگانگان در هر نقطه ای از دنیا،ایستادند فاتحه ای بخونیم.

بالا