قبرستون مجازی!

elham2012

New member
منم برا همه رفتگانتون فاتحه فرستادم.آسمان جان،سحر عزیزم خدارحمت کنه پدرتون رو
واسه مامان بزرگ و بابابزرگم هم فانحه خوندم.روحشون شاد

saharandishe

New member
فاتحه این هفته یادمون نره,درضمن برای عاقیت به خیری وسلامتی وپاک شدن گناهان همدیگه هم دعاکنیم به خصوص من روهم به طورویژه ای یادکنید,بسیارالتماس دعادارم ازتون

آسمون

New member
منم اومدم...این هفته هم فرصت نشدبرم سرخاک...به یادبابام میام اینجا...
ما آدماچقدرزودهمدیگه روازیادمیبریم...هربارکه به این حرف میرسم پوچی دنیابیشتربهم ثابت میشه
فاتحه ای براشادی روح همه رفتگان

آخرین ویرایش:

..RANA..

New member
سلام خاله... شرمندم نمی تونم بیام سر خاکت... خودت که میدونی ......
خیلی دلم برات تنگ شده
کاش بدونی حس می کنم دنیا تو رو کم داره....... دوست دارم

آسمون

New member
سلام باباجون...عیدت مبارک...پریشب که اومدی توخوابم وقت نشدباهم بحرفیم کاش امشب بازم بیای

خیلی دوستدارم

pasteur

New member
سلام.خدا رحمت کنه همه رفتگانتونو

46616785969008619166.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

varia

Well-known member
بار الهی همینطور که این دنیا در حقمون خدایی میکنی، اون دنیا هم خدایی کن و بگذر از سر تقصیراتمون.

آسمون

New member
سلام بابا وعموی عزیزم...
عموجون؟یادته بچه بودم میگفتی اگه بمیری من بیمعرفت میشم یادتم نمیکنم?یادته جلودهنتومیگرفتم که ازین حرفانزنی؟
حالامن همون دختربیمعرفتی شدم که تومیگفتی...
بابا دلم گرفته...روحتون شاد.

آخرین ویرایش:

aManofDetail

New member
با سلام
خدا هممه رفتگان رو بیامرزه
روح خواهرم و بقیهرفتگان شما امرزیده بشه ی فاتحه نثار کنید

mahii

New member
اینجا فوران زندگی...انجا مرگ
مانده ست در انتظار انسانها.مرگ
یک روز به دیدار شما می ایم
این نامه برای زنده ها
امضا:مرگ

آسمون

New member
وقتی یه عزیزرواز دست میدی باورش برات سخت میشه که قبول کنی دیگه اونونداری کنارت...تلخه که تو یه لحظه کسی که عادت کردی به همیشه بودنش،به خنده ها وگریه هاش،به کفشهاش جلوی در،حتی به اخم ها ودعواهاش..ازدست بدی اماتلخ ترازاون اینه که بعدازیه مدت دیگه ازشنیدن خبرمرگ کسی داغون نمیشی خیلی عادی یه چهره غمگین بخودت میگیری وبطرف تسلیت میگی.یادت میره یه روز تسلیت گفتن دیگران، مثل فحش دادن ناراحتت میکرد...شایدم باخودت میگی اینم بالاخره کنارمیاد.مجبوره که کناربیاد...

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
دریاب که از روح جداخواهی رفت
از پرده ی اسرار فناخواهی داد
می،نوشی وندانی ازکجا آمده ای
خوش باش ندانی به کجاخواهی رفت...
بابا به یه دوست قول دادم دیگه کامنت غمگین نذارم...همه خوبن همه چی روبه راهه بجزجای خالی تو...
دارم خوب میخونم تاتنهاخواسته ی توروبرآورده کنم.روحت شاد...

ROJO

New member
بِسْمِ‏اللَّهِ الرَّحْمانِ الرَّحيمِ

(الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ * الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ * مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ * إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ * اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ * صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ)

(قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ*اللَّهُ الصَّمَدُ*لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ یُولَدْ*وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُواً أَحَدٌ)

:rose:چندبار خوندم برسه به روح عزیزانی که از دست دادیم

آسمون

New member
تواین روزای عزیز بد نیست یادی هم ازرفتگان بکنیم...
الفاتحه مع الصلوات...

آسمون

New member
بازهم آمدم...میبینی؟7سال گذشته ومن ازین راه تکراری خسته نمیشوم...بازهم بااشتیاقی کودکانه منتظررسیدن 5شنبه هامیمانم...بازهم شال وکلاه کرده برای دیدارت آماده میشوم...چه فرقی میکندتوزیرخاک باشی ومن روی خاک...دل هایمان که زنده ومرده نمیشناسد...7سال دیگرهم که بگذرد بازهم خواهم آمد...

آسمون

New member
فک میکنم دعاهای توهستش که باعث شده دلگرم بشم...
خدایا؟مرسی که باهمه بدی هام دوسم داری هنوز...روح باباموغرق شادی کن امروز

آسمون

New member
بارآخرمه که چیزی میگم...بعدازین میام اماباسکوت...روح رفتگان تمام بچه های انجمن شاد.

marlik

New member
آسمون جونم واسه بابات از امروز سعی میکنم هرروز یادم نره فاتحه بخونم.خدا بابای تو ومحسن رو هم بیامرزه.روحشون شاد

بالا