قابل توجه داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد رشته تغذیه توجه:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Firouzeh

New member
سلام بچه ها
مرسی از اطلاعات خوبین که دادین،برای کتاب کراوس ترجمه کاملی وجود داره؟من با یکی از کسانی که ارشد میخونه حرف زدم و گفت که برای تغذیه کتابی که کامل همه مباحثو ترجمه کرده باشن وجود نداره و باید جزوه بخونم،نمیدونم باید چیکار کنم و جزوه هارو از کجا پیدا کنم،همه کتاب ها جز تغذیه کراوس رو از نمایشگاه خریدم ولی وقتی در مورد درس اصلی اینطوری گفتن خیلی دلسرد شدم.مگه کتاب کراوس چند صفحه هست که کسی به طور کامل ترجمه نکرده و فقط چندتا فصلش رو ترجمه کردن؟

negar91

New member
سلام بچه ها
مرسی از اطلاعات خوبین که دادین،برای کتاب کراوس ترجمه کاملی وجود داره؟من با یکی از کسانی که ارشد میخونه حرف زدم و گفت که برای تغذیه کتابی که کامل همه مباحثو ترجمه کرده باشن وجود نداره و باید جزوه بخونم،نمیدونم باید چیکار کنم و جزوه هارو از کجا پیدا کنم،همه کتاب ها جز تغذیه کراوس رو از نمایشگاه خریدم ولی وقتی در مورد درس اصلی اینطوری گفتن خیلی دلسرد شدم.مگه کتاب کراوس چند صفحه هست که کسی به طور کامل ترجمه نکرده و فقط چندتا فصلش رو ترجمه کردن؟
کاملا درسته ترجمه کاملی ازش وجود نداره از ورژن 2012 فقط 6 فصل ترجمه شده کتاب اصلی 1254 صفحه و 45 فصله
جزوه های زیادی هست من مال 3تا موسسه رو دیدم مال سنا از همه بهتر بود فقط سنا تغذیه دوران رو نداره البته ترجمه دوران 2008 توی بازار هست اما به درد نمیخوره چون با 2012 فرق داره

شکلات

New member
فیروزه خانم شما که کتابها رو خریدی میشه دقیقا اسم و مترجم و انتشاراتشونو به من بگید لطفا
ممنون میشم
این روزها وقت بیرون رفتن ندارم پسرم سرماخورده اگه بشه میخوام از نت سفارش بدم برام بفرستن

شکلات

New member
نگار جون این جزوه های سنا از نظر قیمتی چقدری میشن شما از جزوه های دیگه اش هم راضی بودین؟
واسه قبولیه ارشد تغذیه جواب میده

negar91

New member
نگار جون این جزوه های سنا از نظر قیمتی چقدری میشن شما از جزوه های دیگه اش هم راضی بودین؟
واسه قبولیه ارشد تغذیه جواب میده
من واسه تغذیه الان فقط جزوه های سنارو میخونم بعدشم که تست میزنم تمام سوالارو میتونم جواب بدم قبلا انواع جزوه هارو میخوندم و بعد از کلی مقایسه به این نتیجه رسیدم تغذیه سنا واقعا خوبه یکی از کاربرای اینجا ارشد تغذیه میخونه از اونم که پرسیدم گفت جروه های سنارو خوندم اسم کاربریشم ( پژمان ) بود میتونی از اونم سوال کنی راستش هزینش یادم نیست آخه همه جزوه هارو خریدم این شماره تلفن موسسه است زنگ بزن بپرس
02177308447

Firouzeh

New member
فیروزه خانم شما که کتابها رو خریدی میشه دقیقا اسم و مترجم و انتشاراتشونو به من بگید لطفا
ممنون میشم
این روزها وقت بیرون رفتن ندارم پسرم سرماخورده اگه بشه میخوام از نت سفارش بدم برام بفرستن
سلام عزیزم
خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم:
فیزیولوژی پزشکی گایتون،ویرایش دوازدهم،2011،ترجمه دکتر احمدرضا نیاورانی،انتشارات سماط
فیزیولوژی پزشکی گایتون/هال(خلاصه2011)،زیر نظر دکتر سید علی حائری روحانی،ترجمه دکتر حوری سپهری،کامران قاسمی و علی رستگار فرج زاده،انتشارات اندیشه رفیع(من این کتاب رو هم گرفتم تا برای دوره بهم کمک کنه)
بیوشیمی 2e که مجموعه ضروریات و آزمون های علوم پایه هست و چکیده هارپر،دولین و لنینجر هستش،زیر نظر دکتر ناصر ملک نیا،انتشارات کتاب میر (چون بچه ها گفتن که کتاب لنینجر خیلی وقت گیره و مباحثش بیشتر از چیزی هست که در کنکور میاد،ترجیح دادم این کتاب رو در کنار کتاب خانم پاسالار بخونم)
بیوشیمی برای کنکور،تحت نظارت دکتر پروین پاسالار،انتشارات خسروی با همکاری نشر دیباج
غدا و تغذیه درمانی کراوس،جلد اول،ویرایش 2008،ترجمه سیمین وثوق،انتشارات حیان کتاب تست امیر لزگی رو هم ترجیح دادم بزارم کنکور بزگزار بشه و با ویرایش جدید بگیرم و به شما هم همین پیشنهاد رو میکنم.
البته اینطور که فهمیدم باید حتما جزوه های موسسه سنا رو تهیه کنم و از این کتاب ها در کنارش استفاده کنم.

Firouzeh

New member
نگار جون خیلی ممنون از توضیحاتی که میدی،یه چیزی رو اگر برام توضیح بدی ممنون میشم.شما که جزوات سنا رو خواندی و کتاب کراوس تغذیه شیدفر رو هم دیدی و فکر کنم خواندی،مباحث کتاب شیدفر رو در جزوه سنا هم داره؟اگر جزوه سنا رو بگیرم به نظرت لازمه بازم کتاب شیدفر رو بخونم؟به نظرت جزوه سنا رو اگر بگیرم و بتونم کتابی هم برای تغذیه دوران 2012 پیدا کنم برای تغذیه کافیه و میتونم جواب بگیرم؟من چون رشته ام تغذیه نبوده و با مباحث رژیم درمانی فقط در حد 2 واحدی که داشتم آشنا هستم باید چیزی رو بخوانم که کامل توضیح داده باشه.ببخش اینقدر مزاحمت میشم،ممنون میشم منو راهنمایی کنی،خیلی گیج شدم و وقعا نمیدونم باید پیکار کنم.

یگانه

New member
سلام
میخواستم بدونم از 45 فصل کراوس کدوم فصلاش توی کنکور نیست؟
ممنون

celine

New member
کراوس 2012

سلام افسانه جون گفتی که اگه کسی بخواد کراوس رو براش میفرستی ؟میشه برا من بفرستی

siavash

New member
دوستان فایل کراوس 1 گیگ میشه چطوری برای هم ایمیل میکنید و چطوری دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟؟

negar91

New member
دوستان فایل کراوس 1 گیگ میشه چطوری برای هم ایمیل میکنید و چطوری دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟؟
کتاب قابلیت ایمیل نداره به خاطر حجم بالاش
اما راحت دانلود میشه فقط حدود 5 -6 ساعت با اینترنت پر سرعت طول میکشه

feryankaboot

New member
سلام.من رشتم بازرسی گوشت،گروه بهداشت مواد غذایی ام و دانشکده ی دامپزشکی دانشگاه مازندران درس میخونم.میخاستم بدونم میتونم تو کارشناسی ارشد علوم تغذیه شرکت کنم؟؟؟ممنونم میشم اگه سریعتر جواب بدید.

nutgirl92

New member
:13:
خدا ازتون نگذره ... این تاپیکو ببندید دیگه ... فشار خونم اومد پایین به قرآن :smiliess (2):

بعد دیدم مال پارساله ... آخه چقدر ما رو اذیت میکنید :eek:fftopic:

negar91

New member
تاپیک تاریخ گذشته
دوستان لطفا وقتی پست جدیدی میذارین به زمان آغاز اون تاپیک توجه کنین
بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا