عینک آفتابیتون

sakar

New member
اگه بگم باورتون نمیشه نگم بهتره:25r30wi::25r30wi:
خوب عاشق عینک افتابیو ساعت مجی و ادکلن و.....هستم به صورت نابود:smiliess (12):
قبولت داریم بگو
حالا میشه بگی عاشق چی نیستی تکلیفمون روشنتره اونجوری

mj1919

New member
عینک آفتابی خوب داشتم، دیگه ندارم! رفیقم گذاشت جیبش دیگه نداد! :tsimuzpzwoap1t9y3o7
الانم از همون عینک های 5 تومنی می زنم!

ZOT

New member
آدم وقتی خودش عینکی باشه واسه عینک آفتابی زدن یا باید لنز بزاره یا عینک آفتابی طبی بزنه!!!:whistle: ترجیح میدم از سایه راه برم!

mj1919

New member
:5::5::5:.......... والا چی بگم من شرمنده ام دکتر

شوخی در کار نبود!
جدی جدی بود! (البته بگم در زندگی پسرا این مسائل خیلی عادیه! صفای زندگی به همین هاست دیگه!)
(تاپیک دوست واقعی رو که دیدید!)

leyla-h

New member
شوخی در کار نبود!
جدی جدی بود! (البته بگم در زندگی پسرا این مسائل خیلی عادیه! صفای زندگی به همین هاست دیگه!)

منم جدی گفتم...... آره خیلی از این دست شوخی ها از آقایون شنیدم...... تاپیک دوست واقعی رو !!!! نه :ph34r-smiley:

foroozan

New member
بنظر من عینک افتابی رو باید حتما از یه جای معتبر خرید.جاییکه بهش اطمینان داشته باشید.
من سال گذشته از مکه یه عینک دودی گرفتم مارک خاصی نداره فقط رو دستش نگین کارشده،بد نیست ازش راضیم خداروشکر
خواهرمم ازهمینجا یه عینک برند سووارسکی خرید اونم خوشگله ولی یکم گرونه:ph34r-smiley:

sa@@ra

New member
swaroski هم خوبه ولی بیشتز از این مدل نگین داراست واسه کسایی که دوست دارن
من که ساده رو ترجیح میدم
بر عکس خواهرم اون دوس داره اتفاقا یه دونه swaroski هم خریده
کلی بخش میخندم:25r30wi::25r30wi:

sa@@ra

New member
شوخی در کار نبود!

دکتر این در مورد لا اقل دوستای من زیاد صدق میکنه
کیان میبرن همه چیو خودشون
بعد تازه من میفهمم اااا فلان چیز نیس:5:
اما در مورد خودشون اصلا این شکلی نیستن
من زیاد واسم مهم نیس
اما اینقد مهم نبود که اونا سوئ استفاده کردن

sa@@ra

New member
قبولت داریم بگو
حالا میشه بگی عاشق چی نیستی تکلیفمون روشنتره اونجوری
ساکار بیا در گوشت بگم خوب اینجووو روم نمیشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
بیست و.... به غیر از گم شده ها:smiliess (12):
اقا دگه بخوام بگم از چی خوشم نمیاد میشه اسپم
ایشالله یه تاپیک دیگه

Maryam.A

Well-known member
Gucci
اما خیلی قدیمیه من ازش راضیم چون سبکه و تو آفتاب خیلی راحت میتونم راه برم
چیکار کنم به وسایلام وابسته شم نمیتونم چیزی رو جای گزین کنم

am-ml

New member
اولین عینکم مارک پلیس بود ؛خیلی ام راضی بودم ولی چون قهوه ای بود با مشکی عوضش کردم ؛برای آفتاب شدید اینجا ؛اونم ساعت 2 که از اداره می اومدم کم بود ولی بعدا فهمیدم که هیچی مثل اون نمیشد ؛بعد از اون یه مارکی بود که خیلی یادم نیست ولی توی اداره گم شد یعنی روی میزم بود وقتی برگشتم دیگه نبود ؛بعدش ذدوباره یه دونه پلیس برداشتم که اونم توی یه مغازه که رفته بودم روی میزشون گذاشتم و رفتم یه لباسی رو بردارم وقتی برگشتم :smiliess (2):به فروشنده می گم ببخشید عینکم رو من اینجا گذاشته بود ؛طوری تعجب کرد و شلوغ کاری که فقط مونده بود ازم بخواد ازش عذرخواهی هم بکنم.
الانم هنوز داغ داراون هستم و منتظرم تا عینکای جدید آفتابی برای عینک سازی بیاد تا برم و کی دیگه بگیرم.

راستی من هیچ پولی برای عینکام نمی دم ؛عینک سازی مال پسر عمه ام هست و حاضر نیست ازمون پول بگیره.

این آخریه که هنوز داغ دارشم:

514.61%20-%203-500x500.jpg
اینم اولیه :
3-0457.jpg

آخرین ویرایش:

..RANA..

New member
اولین عینکم مارک پلیس بود ؛خیلی ام راضی بودم ولی چون قهوه ای بود با مشکی عوضش کردم ؛برای آفتاب شدید اینجا ؛اونم ساعت 2 که از اداره می اومدم کم بود ولی بعدا فهمیدم که هیچی مثل اون نمیشد ؛بعد از اون یه مارکی بود که خیلی یادم نیست ولی توی اداره گم شد یعنی روی میزم بود وقتی برگشتم دیگه نبود ؛بعدش ذدوباره یه دونه پلیس برداشتم که اونم توی یه مغازه که رفته بودم روی میزشون گذاشتم و رفتم یه لباسی رو بردارم وقتی برگشتم :smiliess (2):به فروشنده می گم ببخشید عینکم رو من اینجا گذاشته بود ؛طوری تعجب کرد و شلوغ کاری که فقط مونده بود ازم بخواد ازش عذرخواهی هم بکنم.
الانم هنوز داغ داراون هستم و منتظرم تا عینکای جدید آفتابی برای عینک سازی بیاد تا برم و کی دیگه بگیرم.

راستی من هیچ پولی برای عینکام نمی دم ؛عینک سازی مال پسر عمه ام هست و حاضر نیست ازمون پول بگیره.
باریکلا پسر عمه.... :rolleyessmileyanim:

am-ml

New member
باریکلا پسر عمه.... :rolleyessmileyanim:

برا همه اونایی که توی فامیل عینک استفاده کنن اینطوریه :ph34r-smiley:

کلا ما توی فامیل پدری ام اینطوری هستن یه چند تا تعمیرکار هم داریم(مجتمع تعمیر گاهی دارن) برای ماشینامون ،یه وکیل پایه یک هم دارم (البته اون با پول شوخی نداره ولی بدون نوبت و با نهایت تلاش کار اقوام رو پیگیری میکنه)
برای برق منازل هم نیروی خبره داریم .
چنتایی استاد هم هستن و مدرس زبان انگلیسی و ...
همه برای همدیگه جبران می کنن.

sa@@ra

New member

این آخریه که هنوز داغ دارشم:

514.61%20-%203-500x500.jpg
اینم اولیه :
3-0457.jpg

توام مثل منی من هرحا میرم میزارم اطرافیان و دوستام همه یاداوری کیمنن سارا فلان چیزو بردار
یا خودشون دیگه حواسشون هس
::25r30wi:

am-ml

New member
توام مثل منی من هرحا میرم میزارم اطرافیان و دوستام همه یاداوری کیمنن سارا فلان چیزو بردار
یا خودشون دیگه حواسشون هس
::25r30wi:

:rolleyessmileyanim: فقط در مورد عینک ،بقیه چیزا نه.:25r30wi:

بالا