عکس هایی رو که خودتون گرفتید...

necrotizing fasciitis

Active member
جاهای گرمسیر معمولا مار و مارمولکو خیلی از جک وجونورا رو بیشتر میشه دید.البته نه اینکه بقیه جاها اصلا نباشه

من ندیدم
منم مار میخوام بگیرم :|

- - - Updated - - -

چطور همدان مار نداره؟ :j58r36j3gcr4suxymup

داره ولی اینجور نیس یهو تو حیاط خونه پیدا بشه
توی کوه ها هستش اونم مرتفع
البته اونا سمی هستنا افعی و اینحور رده ها داره :)

eeeeeeehsan

New member
وای احسان چه دل و جراتی داری ماشاالله...: o
من اگه این جونور اسمشو نبر رو نزدیکم ببینم در دم جان به جان آفرین تسلیم میکنم :))))))))))

ایییییییییی
یا خدااااا
چطوری جرات کردی دست ب مار بزنی؟؟؟؟؟؟:ph34r-smiley:

جناب احسان این کارا چیه میکنید آدم رو میترسونید. عکس های قشنگتری هم میتونید بگیرید.

:5::5: احسان کشتیش یا مرده بود؟؟:smiliess (11):
من نبودم، وقتی خواستن بگیرنش مُرده طفلک.

بابا چیزی که نیست، مُردست. بابای منم چندشش میشد به مُردش دست بزنه!
کردمش تو شیشه، مامانم گفت تو این خونه یا جای منه یا جای این مار! :)

ستون فقرات مار یکی از جالبترین قسمت های یه ماره، اگه یه مار دیدین حتمن تو دستتون بگیرینش.
استخون ستون فقراتش از سر تا دم مار یه قرچ قروچ ریزی می کنه زیر دستاتون، خیلی حس خوبی داره.

از رتیل و هزارپا و عقرب هم عکس هست، ولی نمیذارم نازنین نترسه.
این ماره تازه کوچولو بود، نیشی نداره مثل زنبوره زهرش.
من زنبور و عقرب گزیدتم، ولی مار هنوز نه.. عقرب وقتی بگزه اینقدر خوبه که نگو.. یه بار رون پام رو گزید، مثل این بود یه برق وصل کردن به پات، یه جریان/رعشه تو پام هی میرفت و میومد.. اولش درد داره، ولی بعدش میشه قلقلک. برعکس زنبور زیاد هم ورم نمی کنه.

بچه ها شما مگه تو آمازون زندگی میکینین که مار اونجا هست؟
اینجا مار وجود نداره :/

جاهای گرمسیر معمولا مار و مارمولکو خیلی از جک وجونورا رو بیشتر میشه دید.البته نه اینکه بقیه جاها اصلا نباشه
یزد آخه بافت قدیمی زیاد داره، یه جاش رو کافیه کلنگ بزنی یهو یه خونه زیرش بیرون میاد!
یه نمونش خونه مادر مادربزرگم، دایی های مامانم یه تیکه از اتاقش رو کندن بزرگترش کنن، زیرش یه حال و پذیرایی مال یه خونه قدیمی پیدا شد! منتها چون همش ریگ بود ریسک بود برن پایین توش رو ببین، ممکن بود خراب بشه یا جک و جونوری چیزی باشه، واسه همین پرش کردن و به آثار باستانی هم چیزی نگفتن.
اینطوریه که تو یه خونه یهو مار پیدا میشه، چون خونه هاشون قدیمین.

nazanin...

New member
جناب احسان عکس مار رو که گذاشتید ما هم که ترسیدیم، اشکالی نداره حالا عکس هزار پا رو و بقیه شو بذارید ببینم چون هم از نزدیک اینا رو ندیدم هم ترسشون از مار کمتره. مار رو فراوان دیدم از بچگی. یه بار تو باغمون داشتم کنار یه دیوار درس میخوندم علفای باغمون هم بزرگ بودن تو فاصله 100 متری دیدم یه گربه هی میپره فکر کردم داره با علفا بازی میکنه، هم چشمام تو کتاب بود هم به گربه نگاه میکردم چند ثانیه بعد دیدم که گربه داره هی بهم نزدیک و نزدیکتر میشه وای خدای من چی میدیدم ، دیدم گربه با یه مار درگیره تو همین لحظه مار پرید طرف من و منم فوری از جام بلند شدم و دویدم. واااااای چه مار بزرگ و چاقیه بوخدا رو شکر بخیر گذشت و هنوز رسش تو وجودمه.

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
تو شمال هم مار زیاده تو حیاط خونمون زیاد دیدم ولی عقرب و...نیست در کل هر نوع جک و جونور فک کنم پیدا شه:j58r36j3gcr4suxymup

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: diseases

zErOOn3

Well-known member
سلام علیکم ...
دهاتمون ... دی:

40620190309205957392.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

IL-2

Well-known member
باسلام
آقای دیزیز عکس هاتون واقعا قشنگه.
کاش فقط یه عنوانی براشون انتخاب کنید یا یه توضیح کوتاه درباره اشون بدید

بالا