عکس هایی رو که خودتون گرفتید...

diseases

Well-known member

فریدونشهر ، زاگرس مرکزی

در حال ماموریت به خلق الله !

29 فروردین 94

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
حلزون از دل جنگل های شمال
(واقعا اولین بارم بود از نزدیک ی حلزون میدیدم :)

DSC-0480.jpg
[/url][/IMG]

پیچک

New member
اینم یه خونه ی گیلانی وسط جنگل ... به ماشینشونم توجه کنید ...

ba ba barghi

Well-known member
پیرو پست هبه که گفت حلزون ندیده بوده .....

دوستان عزیز توجه بفرمایید رویت حلزون در درخت اونقدام مسرت بخش نیساااا...حلزون درختی آفته درخته..آفت .....ای بابا چی تو دانشگاه به شما یاد میدن ...حیف این همه خرج دانشگاهاتون کردم حیف :14:

biotechnologist

New member

هههه! من و خواهرم بچه بودیم هر وقت میرفتیم بندرانزلی (تقریبا هرسال) یه جعبه کفش پر می کردیم حلزونای تپل مپل که لاک های متفاوت و قشنگی داشتن.بعد جعبه رو سوراخ میکردیم خفه نشن.:idea_majidonline: میاوردیم همدان میذاشتیم رو گلهای گلدونا که قشنگ بشن. بیچاره ها هوای همدان خشکه زود میمردن. ما هم طی مراسمی با شکوه تو باغچه دفنشون می کردیم با کبریت مزارشون رو دورچینی می کردیم یک کاغذ هم به جای سنگ قبر و گلهای کوچولو و... میذاشتیم.:25r30wi: خیلی باحال بودیم.

hebe.nurse

New member
دوستان عزیز توجه بفرمایید رویت حلزون در درخت اونقدام مسرت بخش نیساااا...حلزون درختی آفته درخته..آفت .....ای بابا چی تو دانشگاه به شما یاد میدن ...حیف این همه خرج دانشگاهاتون کردم حیف :14:

خب بابا برقی ینی هرچی مضره دیگه نمیتونه قشنگ باشه؟؟؟!!!
تازه حلزون من اصا رو درخت نبود که رو این نمیدونم چی چی بود خودم ی گل و خزه گذاشتم کنار عکسش تا قشنگ شه.......

آخرین ویرایش:

حسان

Well-known member
من حلزونام همه مردن... عکس مردشونو نمیشه بذارم ک...( غصه حسانی)

mahsast

New member
بام تهران...به الودگی بالا توجه کنین..تنها جایی بود که برج میلاد دیده نمیشد!!!محو شده بود تو الودگی!!!

maxin

Well-known member
گل محوطه دانشگاه پیام نور شهرمون_ کاربچهای باغبانی همون دانشگاست-زمینشم دخدرا بیل زدن :)

u8k6_2015-03-05-1580.jpg

maxin

Well-known member
اینم موقع بریدن(هرس کردن) مو ها از باغمون آوردن |: خودم بودم نمیذاشتم دسش بزنن.

9qnb_2015-02-27-1574.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

mahsast

New member
گل محوطه دانشگاه پیام نور شهرمون_ کاربچهای باغبانی همون دانشگاست-زمینشم دخدرا بیل زدن :)

u8k6_2015-03-05-1580.jpg

دخدرا بیل زدن؟؟؟؟؟:j58r36j3gcr4suxymup اونوقت پسرا چیکار کردن حتما زحمت کشیدن گل های زیبا رو گذاشتن تو خاک....:25r30wi::bunnyearsmiley:

ROJO

New member

هههه! من و خواهرم بچه بودیم هر وقت میرفتیم بندرانزلی (تقریبا هرسال) یه جعبه کفش پر می کردیم حلزونای تپل مپل که لاک های متفاوت و قشنگی داشتن.بعد جعبه رو سوراخ میکردیم خفه نشن.:idea_majidonline: میاوردیم همدان میذاشتیم رو گلهای گلدونا که قشنگ بشن. بیچاره ها هوای همدان خشکه زود میمردن. ما هم طی مراسمی با شکوه تو باغچه دفنشون می کردیم با کبریت مزارشون رو دورچینی می کردیم یک کاغذ هم به جای سنگ قبر و گلهای کوچولو و... میذاشتیم.:25r30wi: خیلی باحال بودیم.

ما هم ازینکارا میکردیم، البته داداشم میکشت:14: من خاک میکردم گل میریختم رو قبرشون ،:wacsmiley:

یبارم خودم جوجمو کشتم پرتش کردم بالا گفتم ببینم میتونه پرواز کنه :|

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: diseases
بالا