عكس خوابگاه

diseases

Well-known member
دیزیز من میخوام بیام یونیتون دکتر شهرابادی رو ببینم، بدون کارت دانشجویی میشه اومد?!

بله چرانشه ؟
تو این مملکت هر کاری میشه کرد.
دم در بگید ورودی جدیدم هنوز کارت دانشجوییمو تحویل نگرفتم .
یا بگید ورودی بهمن هستم اومدم کارای خوابگاهمو انجام بدم و ...
کنتور که نمیندازه ...
استغفرالله آدمو به چه کارایی وامیدارین ...

diseases

Well-known member
سه شنبه هوای تهران ابری بود!:smilies-azardl (113

بله ، اتفاقاً عکس ها رو که می گرفتم ، بارون میومد ...
عکس ها رو جیمزباندی (ثانیه ای و یه جای خلوت) گرفتم تا دوربینمو ضبط نکنن ... شانس نداریم که ...

نوتر

New member
من ازوقتی شنیدم ممکنه تو غذا کافور بریزن همه ی غذاهای دانشگاه هرچند خوش رنگ و لعاب باشه از چشمم افتاده:(50):

کافور رو بیشتر به غذاهای آبدار مثل خورشت های قیمه و قورمه سبزی میزنند

اما تو سرباز خونه ها به برنج هم میزنند، که این مسئله تو دانشگاه در حال حاضر اتفاق نمیفته

ایضا از وقتی غذا افتاده دست بخش خصوصی این مسئله هم در هاله ای از ابهام هست که ایا کافور میزنند یا نه.

درسته اسپم شده ولی این تاپیک دیگه اسپم دونی کامله

Fariba 90

New member
کافور رو بیشتر به غذاهای آبدار مثل خورشت های قیمه و قورمه سبزی میزنند

اما تو سرباز خونه ها به برنج هم میزنند، که این مسئله تو دانشگاه در حال حاضر اتفاق نمیفته

ایضا از وقتی غذا افتاده دست بخش خصوصی این مسئله هم در هاله ای از ابهام هست که ایا کافور میزنند یا نه.

درسته اسپم شده ولی این تاپیک دیگه اسپم دونی کامله

دوستم میگفت تو غذای اونا میریختن قشنگ بوش حس میشد مخصوصا تو برنج:shocked:

goo

New member
استاد ما میگن کافور سمی هستش،اونو نمی زنن،یه ماده دیگه میزنن.

profsor

New member
چه بچه های درس خونی هستیم ما :) آشپز که دو تا شه برنج یا شله میشه یااا.....شله میشه خو دیگه میخواستی چی بشه خخ:ph34r-smiley:
ولی فوق العاده خوشمزه ..آخی یادش بخیر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 'Reza'

diseases

Well-known member
من ازوقتی شنیدم ممکنه تو غذا کافور بریزن همه ی غذاهای دانشگاه هرچند خوش رنگ و لعاب باشه از چشمم افتاده:(50):

با احترام به نظر دوستان ،
نظر دوستمون goo رو منم شنیدم ...
خلاصه از این ملت هر چی بگین برمیاد ...

HASSAN.S

New member
استاد ما میگن کافور سمی هستش،اونو نمی زنن،یه ماده دیگه میزنن.

خخخخخخخخخخخخخخخخ بجاب کافوریه شربت هست اونو میریزن خخخخخ سربازکه بودم اشپزه نشونمون داد خیلی خیلی ببخشید نمیتونم تشبیهش کنم اینجا به نظر من نون خای بخورید عالیه براتون بده بچه ها

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
ولی من یادمه یبار بحث کافور بین بچه ها شد. دانشگا میگف نمی ریزیم ماها میگفتیم امکان نداره.........خلاصه برا اینکه بحث بخوابه بچه های علوم آز مون غذا رو بردن آزمایشگاه، نمیدونم حالا خودشون اینکارو کردن یا از جایی هم کمک گرفتن.....ولی نتیجه این شد که بعععععععله کافور وجود داره!! بعدم با مدرک بردن دادن اون کسایی که انکار میکردن.... :sarma:

HASSAN.S

New member
چه بچه های درس خونی هستیم ما :) آشپز که دو تا شه برنج یا شله میشه یااا.....شله میشه خو دیگه میخواستی چی بشه خخ:ph34r-smiley:
ولی فوق العاده خوشمزه ..آخی یادش بخیر

واچقدکیفشون پر پوله از اینجامعلومه بچه هاخخخخخخخخخ

HASSAN.S

New member
کافور با جاهایی که زندگی دسته جمعی هست عجینه من که خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خودم باچشمام دیدم بابیل میریختن اونقد میریختن بوش از این سر پادگان تا اون سرش معلوم بود افتاب هم که بهش میخورد انگار داشتن فاضلاب تمیز میکردن خخخخخخخخخخخخخخخخ انگار نه انگارکه برا سربازای وطن نهار شام میپختن تهران هم که رفتیم سر یگان خدمتی دوستم اشپزخانه کار میکرد میریختن اما یکم بهداشتی تر

alireza-ja

New member
کافور ماده‌ای مومی، سفید و یا شفاف و جامد با فرمول c۱۰h۱۶o که دارای بوی بسیار قوی می‌باشد.

از کافور امروزه به عنوان نرم‌کننده نیترات سلولز، دافع حشرات، و مومیایی وهمچنین در آتش بازی و دارو سازی نیز استفاده می‌شود. در زنجیره غذایی مردم آسیا به عنوان چاشنی در شیرینی استفاده می‌شود. در باور مردم عامیانه مار و سایر خزندگان از بوی کافور می‌ترسند.

کافور ماده‌ای سمی است. اثرات سمی کافور بعد از مصرف ۲ گرم ظاهر می‌شود و مقدار کشنده آن در بزرگسالان ۴ گرم و در کودکان ۱ گرم است. اثرات سمی این ماده عبارتست از: ناراحتی معده، ایجاد گاز معده و قولنج، تهوع و اسهال و استفراغ، اضطراب، هیجان‌زدگی، هذیان گویی، تشنجات صرع‌مانند و انقباض قلب

- - - Updated - - -

کافور ماده‌ای مومی، سفید و یا شفاف و جامد با فرمول C۱۰H۱۶O که دارای بوی بسیار قوی می‌باشد.

از کافور امروزه به عنوان نرم‌کننده نیترات سلولز، دافع حشرات، و مومیایی وهمچنین در آتش بازی و دارو سازی نیز استفاده می‌شود. در زنجیره غذایی مردم آسیا به عنوان چاشنی در شیرینی استفاده می‌شود. در باور مردم عامیانه مار و سایر خزندگان از بوی کافور می‌ترسند.

کافور ماده‌ای سمی است. اثرات سمی کافور بعد از مصرف ۲ گرم ظاهر می‌شود و مقدار کشنده آن در بزرگسالان ۴ گرم و در کودکان ۱ گرم است. اثرات سمی این ماده عبارتست از: ناراحتی معده، ایجاد گاز معده و قولنج، تهوع و اسهال و استفراغ، اضطراب، هیجان‌زدگی، هذیان گویی، تشنجات صرع‌مانند و انقباض قلب

بالا