عكس خوابگاه

antenyus

Active member
خوو اغفال می کنید آدمو دیگه. مخصوصا این کرهانی

مرداد 93 تو خوابگاه

.
.
.
.

دم کن گل گلی هم خودتون دارین :tonguesmiley:

مرداد 93 تو خوابگاه........... مرداد تو خوابگاه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیکار میکردید اون موقع سال تو خوابگاه.............

ولی کلا پستای باحالی بودن بعد مدت ها کلی خندیدم....... حیف عکسام نیاز به سانسور داره وگرنه میذاشتمشون ببینی گاهی 4 تا دختر میتونن از 40تا پسر کثیف تر باشن........

profsor

New member
اینم هدیه یونی ما به مناسبت روز دانشجو

کرهانی؟ بازم؟چرا با احساسات من بازی میکنی خخخخخخخخخخ شیطونه میه بیام کرمان خخخخخخخخ
فکر نکنی دانشگاه ما پذیرایی نداشت هااا داشتیم خوبش هم داشتیم نسکافههههههه بععععلهه
:25r30wi:

hebe.nurse

New member
5 نفریم استاد.
بفرمایید شام ...

اقا سیاوش کدوم خوابگاهی؟؟
اخه شنیدم خوابگا امام علی پسرا اتاقاش دو ، سه و چهارنفره اس
ما که 6 نفریم در یک قوطی کبریت :sad:
باز مرغش قابل تحمله. خوب شد عکس فسنجونو نذاشتید ینی بچه ها همه کد میخوردن با دیدنش فقط!!!! :bunnyearsmiley:

hebe.nurse

New member
اینم هدیه یونی ما به مناسبت روز دانشجو

هـــــــــــی خدا چرا کرمان نموندم :14:
دانشگاه ما در عوض رییس جمهورو دعوت کرد. چی ازین بالاتر؟ :// بعدم همگی به صرف کیک و شیر :/ دانشکده مون لااقل ی خودکار و دفترچه یادداشت و ی شاخه گل داد بازم....:dadad4:

biotechnologist

New member
جوجه با سس کچاپ با انار با سالاد کلم که توش کشمش و ذرت و سس مایونز داره با دلستر!!!!!!! معجونیه واسه خودش معده بیچاره چی میکشه

اتفاقا خیلی هم شیک و مجلسی بود. دست مرضی درد نکنه که نهار خوبه رو گذاشته. اتفاقا من دو برابر سالاد مرضی، سالاد خوردم ولی انارم قابل خوردن نبود گذاشتم همونجا موند. اصلا معدم هم خیلی خوش حال بود( تا شب در حال اجرای ارکستر سمفونی بود). دانشگاه که هیچی واسه روز دانشجو به ما نداد، مثلا نهار مجانی،:rolleyessmileyanim:ولی پرسنل سلف هی روزمونو تبریک میگفتن بندگان خدا.فرداش جشن گرفتن که ما از شانس گل و گلابمون سر کلس بودیم:tsimuzpzwoap1t9y3o7 :25r30wi: جالب اینجاس که من به هر کدوم از دوستام روزشون رو تبریک می گفتم می پرسیدن روز چی؟ منم می گفتم روز مادر دیگه!:whistle: خرمم واسه خودم اساسی!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

PSyChoO

New member
دانشگاه اصفهانم اونروزا که یادم نمیاد چیزی خرج کرده باشه، مگه اینکه جشن بگیره. امسالم که ما روز دانشجو تعطیل بودیم گفتن گل و شیرینی زحمت کشیدن:دی

عاقا اینجا عسک دانشگاهس کلا یا فقط خوابگاهه؟

- - - Updated - - -

دانشگاه اصفهانم اونروزا که یادم نمیاد چیزی خرج کرده باشه، مگه اینکه جشن بگیره. امسالم که ما روز دانشجو تعطیل بودیم گفتن گل و شیرینی زحمت کشیدن:دی

عاقا اینجا عسک دانشگاهس کلا یا فقط خوابگاهه؟

diseases

Well-known member
اقا سیاوش کدوم خوابگاهی؟؟
اخه شنیدم خوابگا امام علی پسرا اتاقاش دو ، سه و چهارنفره اس
ما که 6 نفریم در یک قوطی کبریت :sad:
باز مرغش قابل تحمله. خوب شد عکس فسنجونو نذاشتید ینی بچه ها همه کد میخوردن با دیدنش فقط!!!! :bunnyearsmiley:

امام علی
خوابگاه ما سوئیتی هست هر سوئیت 2 تا اطاق داره و 7 نفر بصورت همزیستی مسالمت آمیز با هم می سازیم.
البته اطاق و وسایل شخصی برا ما معنی نداره. همه وسایلمون با هم مشترکه.
پسرا هر چی تعدادشون بیشتر باشه بیشتر بهشون خوش می گذره ! (فکر می کنم دخترا برعکس باشه)
درضمن من عاشق فسنجونم و از مرغ متنفرم . شبایی که مرغ داریم باید دنبال نون و پنیر باشم تا از گشنگی تلف نشم !

diseases

Well-known member
ما که علوم پزشکی تهرانیم چیزی از روز دانشجو نفهمیدیم فقط تو دانشکده یه شیرینی بهمون دادن!!!!زحمت کشیدن:13:

خوش بحالتون حداقل یه چیز بود بخورین.
به ما رییس جمهور دادن . نمیشد خوردش !

diseases

Well-known member
هـــــــــــی خدا چرا کرمان نموندم :14:
دانشگاه ما در عوض رییس جمهورو دعوت کرد. چی ازین بالاتر؟ :// بعدم همگی به صرف کیک و شیر :/ دانشکده مون لااقل ی خودکار و دفترچه یادداشت و ی شاخه گل داد بازم....:dadad4:

مگه شما دانشکده پرستاری نیستین ؟ فکر کنم ولیعصر باشه درسته ؟

antenyus

Active member

کرهانی؟ بازم؟چرا با احساسات من بازی میکنی خخخخخخخخخخ شیطونه میه بیام کرمان خخخخخخخخ
فکر نکنی دانشگاه ما پذیرایی نداشت هااا داشتیم خوبش هم داشتیم نسکافههههههه بععععلهه
:25r30wi:

به ما با نهارمون دلستر دادن ........ با شاممون هم یک عدد موز...... البته موز ک چ عرض کنم دم موش بود از بس نحیف و لاغر بود ...........:dadad4:

Iris

New member
گزارش دانشگاه مارو فی فی داده ولی از غذا نگفته من میگم روز دانشجو همراه غذا دسر موز و شبش دسر کاکائو دادن که متاسفانه من غذا نداشتم و از این نعمت محروم موندم تازه به نماینده های رشته های مختلف اونروز شاخه گل دادن که بازم ما ک.ل.ا.س نداشتیم و من بعنوان نماینده ک.ل.ا.س از این نعمت محروم موندم شانسو دارین:smiliess (11):

Iris

New member
یه چیز دیگه یادم رفت بگم جشن روز دانشجو هم گرفتن باجمعی از دوستان رفتیم متاسفانه پذیرایی هم از ما نشد چون تموم شده بود :smilies:

hebe.nurse

New member
امام علی
خوابگاه ما سوئیتی هست هر سوئیت 2 تا اطاق داره و 7 نفر بصورت همزیستی مسالمت آمیز با هم می سازیم.
البته اطاق و وسایل شخصی برا ما معنی نداره. همه وسایلمون با هم مشترکه.
پسرا هر چی تعدادشون بیشتر باشه بیشتر بهشون خوش می گذره ! (فکر می کنم دخترا برعکس باشه)
درضمن من عاشق فسنجونم و از مرغ متنفرم . شبایی که مرغ داریم باید دنبال نون و پنیر باشم تا از گشنگی تلف نشم !
نه اتفاقا ما هم همینطوریم. ولی نه دیگه همه وسایل مشترک باشه .اصل بهداشت در اولویت قرار داره خخخخ
خخخخ نون پنیر . فسنجون که منم عاشقشم. ولی فسنجونای دانشگا از هرچی عشقه بیزارت میکنه. شما اولین کسی هسی که میبینم باب میلشه

مگه شما دانشکده پرستاری نیستین ؟ فکر کنم ولیعصر باشه درسته ؟

اوهوم. البته من جشن دانشگا رو نیومدم کلاسس داشتم اونروز. ولی از پذیراییش بی نصیب نموندم :)))) بعله ولیعصر بعد میرداماده. رشید یاسمی

نوتر

New member
مرداد 93 تو خوابگاه........... مرداد تو خوابگاه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیکار میکردید اون موقع سال تو خوابگاه.............

ولی کلا پستای باحالی بودن بعد مدت ها کلی خندیدم....... حیف عکسام نیاز به سانسور داره وگرنه میذاشتمشون ببینی گاهی 4 تا دختر میتونن از 40تا پسر کثیف تر باشن........

عارضم خدمت آنتونیوس جوان که مرداد رفته بود برای پیگیری کارای پایان نامم

چون به هیچ وجه موافق اسپم گذاشتن تو این تاپیک ها نیستم چون پیوستگی عکس ها بهم میریزه و تاپیک بی استفاده میشه مجبورا یه عکس هم میذارم اینجا

ما 3ونیم تا پسر بودیم تو کلاصمون (اون نیم ماجرا داره خخخخ که با ارفاق میشیم 4 تا) دوره ی کارشناسی.هر کی میرفت بیرون وسط کلاص یا باید وسایلشم میبرد بیرون(که علنا نمیتونست) یا ما اینجوری وسایلشو میذاشتیم زمین. اون روز فک کنم کلاص شیمی مواد غذایی بود دوست گرامیم یه لحظه رفت بیرون و وقتی برگشت با این صحنه مواجه شد

کجایی جوانی که یادت بخیر :sad::sad:

بالا