عكس خوابگاه

mahii

New member
برنجتون مشکل داره ها....نصفه ست.... به گیلانی جماعت بر میخوره اینجور غذا بدن .:whistle:.....ولی بوی آش خوشمزتون تا اینجا اومد :black_eyed:
دلت خوشه پیچ.......
برنج تو خوابگا کجابود ؟مردم بس نون خوردم
نصف شدم
اش تررررررررررررش ترررررررررررررش میخوریم.کوفته قلابی و..........................................:smiliess (7):

پیچک

New member
دلت خوشه پیچ.......
نصف شدم
اش تررررررررررررش ترررررررررررررش میخوریم.کوفته قلابی و..........................................:smiliess (7):

ماهی....بیا گیلان....پلا و قاتوق خودمونو بخور......با شورکولی:ad54ad:

- - - Updated - - -

دلت خوشه پیچ.......
نصف شدم

ماهی....بیا گیلان....پلا و قاتوق خودمونو بخور......با شورکولی:ad54ad:

hebe.nurse

New member

دانشگاه علوم پزشکی ایران
ناهار 24 آذر 93

چقد آش براتون زیاد ریختن :shocked: به ما انقد نمیدن چرا:sdasdasd: تنها چیزی که من از غذاهای دانشگا میپسندم همین آشه فقط :)))
میگم چنگالت کووو؟؟ نمی بینمش :21: نکنه خوردیش؟؟ خخخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 'Reza'

hebe.nurse

New member
دلت خوشه پیچ.......
نصف شدم

واقعا برنج بهتون نمیدن؟؟؟!!! :5: ما انقد برنج بیرون میریزیم هیشکی نیس بخوره همش اسراف میشه://

- - - Updated - - -

دلت خوشه پیچ.......
نصف شدم

واقعا برنج بهتون نمیدن؟؟؟!!! :5: ما انقد برنج بیرون میریزیم هیشکی نیس بخوره همش اسراف میشه://

ROJO

New member

- - - Updated - - -

بما هم کم میدن ،نمی دونم کدوم خدا خیر داده ای رفته گفته کم بکش حالا دیگه کلا واسه دانشجوها کم می کشن میگن دانشجوها نمیخورن:65d6a5d6s: منم ک کلا دوشنبه ها رو بخاطر سبزی پلو دوس دارم... :dadad4:

نوتر

New member
از وقتی تغذیه و سلف سپرده شده به بخش خصوصی غذاها کم شده
اگر دیدین یک نفر بالاسر آشپزها وایساده و به همه دانشجوها هم لبخند میزنه گول لبخندش رو نخورید چون خود نامردشه که نماینده ی بخش خصوصیه و نمیذاره به دانشجوها بیشتر غذا بدن. بزنید نصف شه دیش با من :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

اینم نمایی از دانشکده ی بهداشت و تغذیه ی تبریز

این دو نفر هم یکیش از دوستان هست اون یکی هم از بچه های مدیریت هست خخخ خودتون اون جای خالی رو پر کنید دیگه خخخ:25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

lidalida

New member
جالبه!یه وقت اینانیوفتن؟!!!!چه کارایی که این پسرانمیکنن!!!

کرهانی

New member

کرهانی؟ بازم؟چرا با احساسات من بازی میکنی خخخخخخخخخخ شیطونه میه بیام کرمان خخخخخخخخ
فکر نکنی دانشگاه ما پذیرایی نداشت هااا داشتیم خوبش هم داشتیم نسکافههههههه بععععلهه
:25r30wi:

خخخخخخ
مال مام شب جشن بود که من نرفتم :( وگرنه عسک میزاشتم
ما هردوشنبه روبروی مسجد سماور و چای و شیرینی براهه:motat:

کرهانی

New member
اینم نخاشی من ک هفته های اول کشیدم، کنار تختم چسبوندم و بکس خوابگاه میگفتن اخی دخترمون تازه اومده هنوز تو حس خونشونه :| :riz481:

DSC_1598_2014121131349164.jpg
روجو من نقاشی برادر زاده ام رو چسبوندم

diseases

Well-known member
چقد آش براتون زیاد ریختن :shocked: به ما انقد نمیدن چرا:sdasdasd: تنها چیزی که من از غذاهای دانشگا میپسندم همین آشه فقط :)))
میگم چنگالت کووو؟؟ نمی بینمش :21: نکنه خوردیش؟؟ خخخخ

چه تفاهمی ، اتفاقاً اون روز به فرد مسنی که داشت غذا میداد گفتم :
جوون خیر از زندگیت ببینی ، از برنجم کم کن آشو بیشتر بریز
اونم برامون سنگ تموم گذاشت . دیگه ظرفه جا نداشت که بریزه ...
چنگالم کو راستی ؟

mahii

New member

- - - Updated - - -

نبابا ميدن منظورم اينبود كه مثل شمال نيست اونجا در جواب پيچكي گفتم.چون ما شماليا بي برنج سير نميشيمن خخخخخخخخخخ

کرهانی

New member
Elahii:5::25r30wi: krhanii movazebe in bache bash
Roo daste picasso bolan mishe

آره
پسر است دیگر...
نمیدونی با چه دقتی هم نگاو می کرد به عکس اصلی
آخرش پرسید خوب شده گفتم آره خیلی خوب کشیدی، فقط انگار این جوون تره
که خطای صورتشو بیشتر کرد چین و چروکن اون خطا
عکس اصلی(نمیدونم فوت شدن یا نه، درهرصورت خدابیامرزه)

بالا