طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ، پاسخگویی به سوالات و مشکلات

IL-2

Well-known member
بچه ها تا جایی که من میدونم گذروندن طرح با ارشد وزارت بهداشت خلاف قانون!
ولی هستن کسانی که این کار رو انجام میدن که باید جایی که طرح میرن با جایی که ارشد قبول میان مشکلی نداشته باشن...

ba ba barghi

Well-known member
بچه ها تا جایی که من میدونم گذروندن طرح با ارشد وزارت بهداشت خلاف قانون!
ولی هستن کسانی که این کار رو انجام میدن که باید جایی که طرح میرن با جایی که ارشد قبول میان مشکلی نداشته باشن...

نه تا جایی که من میدونم باید توقف ازطرح بدی ..بعد از اتمام ارشد باید ادامه بدی طرحتو ....یه هچین چیزی

TUMS

Well-known member
بچه ها کسی از تهران اطلاع داره که طرح میدن همزمان با ارشد یا ن؟؟من علوم پزشکی تهرانو میارم میخوام ببینم میتونم همزمان طرحمم برم یا ن؟رشته کارشناسیم رادیولوژیه...

بله میتونید ولی دانشگاه نباید بفهمه
درضمن از وزارت هم بپرسید میگه ممنوعه و نمیشه ولی شما کار خودتون را انجام بدید
میشه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد نمونه بارزش چند مورد دیدم که توی ارشد طرحشون رفتن و تمومم کردن

intereza7

New member
اگه کسی طرح اجباری داشته باشه و بخواد ارشد وزارت علوم شرکت کنه و بیشتر از یه سال هم از فارغ التحصیلیش گذشته باشه، بازم گواهی پایان طرح میخوان یا این قانون فقط واسه ارشد وزارت بهداشته؟

masih_masih98

New member
دوستان من کارشناس پرستاری هستم و امسال هم باید طرح و سربازیم رو با هم برم.میخواستم ببینم میشه سربازیم رو شروع کنم و سال دیگه هم کنکور ارشد بدم و اگه قبول شدم توقف طرح و سربازی بزنم یا اینکه در صورت قبولی حتما باید تا اخر سربازیم رو برم؟مرسی...

mk.unknown

New member
دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :
من چند هفته است که طرح پرستاری رو در یکی از بیمارستان های دانشگاه ایران شروع کردم. میخوام ببینم اگه بنا به هر دلیلی دیگه نخواستم توی اون مرکز طرحم رو ادامه بدم، شرایط انصراف و توقف طرح به چه صورته؟ آیا در صورت توقف طرح در اون مرکز تا یک سال از ادامه طرح محروم میشم؟ آیا امکان توقف طرح در بیمارستان فعلی و ادامه دادن بلافاصله طرح در بیمارستان دیگه (از یک دانشگاه دیگه) وجود داره؟

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :
من چند هفته است که طرح پرستاری رو در یکی از بیمارستان های دانشگاه ایران شروع کردم. میخوام ببینم اگه بنا به هر دلیلی دیگه نخواستم توی اون مرکز طرحم رو ادامه بدم، شرایط انصراف و توقف طرح به چه صورته؟ آیا در صورت توقف طرح در اون مرکز تا یک سال از ادامه طرح محروم میشم؟ آیا امکان توقف طرح در بیمارستان فعلی و ادامه دادن بلافاصله طرح در بیمارستان دیگه (از یک دانشگاه دیگه) وجود داره؟

gigabyte2052

New member
سلام دوستان من یک سری سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره منو در جریان بزاره

1- فارغ تحصیلان پزشکی عمومی بعد از طرح کجا ها میتونن کار کنن با مدرک عمومی ؟ و چقدر احتمال داره کار پیدا کنن (و در امد حدودی)؟ ایا مثل رشته های لیسانس بعد از فارغ تحصیلی پیدا کردن کار سخته ؟

2- حقوق طرح چقدره ؟ و ایا با سربازی حساب میشه یا نه ؟ و اگر کسی سربازی نداشته باشه چگونه حساب میشه؟
ممنون

بالا