طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ، پاسخگویی به سوالات و مشکلات

love virology

New member
درود ظرفیتها دیدین سراسری چقدر پرستاری میگیرن / پزشکی هم ظرفیت بردن بالا / رشته های پیرا پزشکی دیگه کم کردن

elahe2015

New member
جای شکرش باقیه که من کازشتاسیمو دانشگاه آزاد خوندم و الان اگه بخوام پزشکی بخونم میتونم دوره های روزانه برم، اگه میشد معافیت از طرح بزنم میزدم

elahe2015

New member
یکی از دوستان من (رشته علوم آز) بدون گذروندن طرح، کنکور سراسری رو شرکت کرد و دندون بین الملل قبول شد و الان دانشجوئه. طرحم نرفت.
کاشکی میگفتین چطوری رفته؟ شاید ایشون وقتی رفته که سازمان سنجش شرط گذروندن طرحو نذاشته بوده، سازمان سنجش میگه اگه لیسانس داری و میخوای پزشکی یا دندون یا دارو بخونی باید طرحتو گذرونده باشی، ولی اگه رشته ی دیگه ای بخوای بخونی نیاز به گذروندن طرح نیست

digoxin

New member
کاشکی میگفتین چطوری رفته؟ شاید ایشون وقتی رفته که سازمان سنجش شرط گذروندن طرحو نذاشته بوده، سازمان سنجش میگه اگه لیسانس داری و میخوای پزشکی یا دندون یا دارو بخونی باید طرحتو گذرونده باشی، ولی اگه رشته ی دیگه ای بخوای بخونی نیاز به گذروندن طرح نیست

خانم محترم من چند بار بهت بگم میتونی شرکت کنی . الان خیلی از دندان پزشکی های دانشگاه آزاد طرح نگذروندن و هوشبری دارن . فوریت توشون هست . پرستاری دارن . پروتز دندان دارن و ... شما فقط قبول شو . من نمیدونم ولی از یکیشون پرسیدم گفت طرح نرفته . بعدشم شما اگه ارشد هماتولوژی بگیری و بعدش دکترا خیلی از پزشکی سر تر هستش . اگه دقت کنی توی دفترچه دکترای تخصصی برای اینکه هماتو شرکت کنن مدرک کمتر از پزشکی نمیخواد . این یعنی ارشد های علوم پزشکی دقیقا هم رده ی پزشکی هستند . من پرستاری میخونم و تا دکتراش هم میخونم چون ارزش داره حداقل میشی استاد دانشگاه ولی با پزشک شدن نمیتونی بشی استاد دانشگاه

elahe2015

New member
خانم محترم من چند بار بهت بگم میتونی شرکت کنی . الان خیلی از دندان پزشکی های دانشگاه آزاد طرح نگذروندن و هوشبری دارن . فوریت توشون هست . پرستاری دارن . پروتز دندان دارن و ... شما فقط قبول شو . من نمیدونم ولی از یکیشون پرسیدم گفت طرح نرفته . بعدشم شما اگه ارشد هماتولوژی بگیری و بعدش دکترا خیلی از پزشکی سر تر هستش . اگه دقت کنی توی دفترچه دکترای تخصصی برای اینکه هماتو شرکت کنن مدرک کمتر از پزشکی نمیخواد . این یعنی ارشد های علوم پزشکی دقیقا هم رده ی پزشکی هستند . من پرستاری میخونم و تا دکتراش هم میخونم چون ارزش داره حداقل میشی استاد دانشگاه ولی با پزشک شدن نمیتونی بشی استاد دانشگاه
من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم و دیگه دلم نمیخواد یه دقیقه هم آزاد درس بخونم(اصلا از لحاظ مالی هم از پس هزینه هاش بر نمیام، همین علوم آزمایشگاهیم با کلی بدبختی هزینشو جور کردم) میخوام اگه خدا بخواد واسه دانشگاههای دولتی تهران بخونم ولی همین دانشگاههای دولتی تهران موقع ثبت نام ازت تعهد کتبی میگیره که قبلا توی دانشگاهی درس خوندی یا نه؟ من اگه بگم آره اون وقت میگن چرا بدون گذروندن طرح اومدی کنکور دادی؟ اون موقع زحمتی که واسه قبول شدنم کشیدم میشه باد هوا، تازه من حتما نگفتم پزشکی بخونم، اگه دندون هم قبول شدم میرم

RBC!

New member

الان سال دومه.
یادمه اون موقع هم قانون گذروندن طرح بود.
ایشون هم چند ماه از طرحش رو رفته بود که کنکور داد.
در واقع توقف طرح زد.
خودش حضوری رفت وزارتخونه و آموزش دانشگاه ها و سنجش سوال پرسید.
اول پیگیری کرد، بعد کنکور داد.

RBC!

New member
من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم و دیگه دلم نمیخواد یه دقیقه هم آزاد درس بخونم(اصلا از لحاظ مالی هم از پس هزینه هاش بر نمیام، همین علوم آزمایشگاهیم با کلی بدبختی هزینشو جور کردم) میخوام اگه خدا بخواد واسه دانشگاههای دولتی تهران بخونم ولی همین دانشگاههای دولتی تهران موقع ثبت نام ازت تعهد کتبی میگیره که قبلا توی دانشگاهی درس خوندی یا نه؟ من اگه بگم آره اون وقت میگن چرا بدون گذروندن طرح اومدی کنکور دادی؟ اون موقع زحمتی که واسه قبول شدنم کشیدم میشه باد هوا، تازه من حتما نگفتم پزشکی بخونم، اگه دندون هم قبول شدم میرم

الهه، ماشالا به انگیرت. پزشکی و دندون تهران؟ اونم با آزاد علوم؟ :d
خیلی خوبه :)
به نظر من شما چون دوست داری حتما سراسری بخونی، اول طرحت رو شروع کن، سعی کن طرح رو بهداشت برداری. و حین طرح هم درس بخون برای کنکور سراسری.
ایشالا سال اول و یا دوم قبول میشی. اینجوری هم طرحت رو تا یه جایی رسوندی و هم کنکورت رو شرکت کردی.

digoxin

New member
بابا بیخیال اعصابمون خورد شده . انگار بجز پزشکی هیچ رشته ای یگه ارزش نداره . الان هم که دیگه شرط معدل شده محاله با این معدل های دیپلم افتضاح قبول بشیم . حوصله ی خوندن درس های دبیرستان رو هم نداریم . بهترین کا اینه که بسوزی و بسازی .بیخیال

bahar8

New member
سلام
من یه سوال داشتم میخواستم ببینم حداقل ساعت گذروندن طرح تو بیمارستان چند ساعته؟ منظورم طرح مامایی هست.. مثلا یه نفر میتونه هم دانشگاه درس بخونه هم مثلا اخر هفته ها طرحشو شیفت شب برداره که ساعتش پر شه؟

RBC!

New member
سلام
من یه سوال داشتم میخواستم ببینم حداقل ساعت گذروندن طرح تو بیمارستان چند ساعته؟ منظورم طرح مامایی هست.. مثلا یه نفر میتونه هم دانشگاه درس بخونه هم مثلا اخر هفته ها طرحشو شیفت شب برداره که ساعتش پر شه؟

مگه دلبخواهیه!!!
طرحی های بیمارستان معمولا بدترین ساعت کاری رو دارن.
بدترین شیفت ها رو براشون میذارن.
اینجوری نیست که شما بگی دلم میخواد فقط دو روز بیام.
خیلی شانس بیاری وقتی شیفت شب موندی فردا اف بزنن برات. که معمولا نمیزنن!! میگن فرداش عصر بازم بیا!!!!

طرح که هیچی، دوستای من الان استخدام شدن، براشون شب و صبح هم میذارن. عصر و شب هم میذارن. دیگه کم مونده بگن 24 ساعته بیمارستان باش!

آخرین ویرایش:

elahe2015

New member
بابا بیخیال اعصابمون خورد شده . انگار بجز پزشکی هیچ رشته ای یگه ارزش نداره . الان هم که دیگه شرط معدل شده محاله با این معدل های دیپلم افتضاح قبول بشیم . حوصله ی خوندن درس های دبیرستان رو هم نداریم . بهترین کا اینه که بسوزی و بسازی .بیخیال
من از نظر معدل مشکل ندارم، معدل دیپلم و کارشناسیم بالای 18بودش، آخه حیف نیست وقتی درست خوبه نری رشته های پزشکی، با رفتن به طرح هم مشکلی ندارم فقط اگه 2سال برم طرح سنم بالا میره

دوستااااان ميشه راهنمايى کنين براى طرح دقيقا بايد چيکار کنيم؟؟ حضورى بايد بريم يا اينتر نتى؟؟ من علوم از خوندم الانم ارشد قبول شدم ميخوام همزمان با ارشد طرحمو بگذرونم پرسيدم گفتن مشکلى نداره.اينترنتى هم ثبت نام کردم
اين بهداشت ک ميگين چيه قضيه اش؟؟ بايد برم دانشگاه بگم ميخوام طرحمو تو بهداشت بگذرونم ؟؟ بعد از نظر حقوق و ساعت کار فرق داره بهداشت با درمان؟؟
بچه ها ج بدين منتظرماااااا

IL-2

Well-known member
دوستااااان ميشه راهنمايى کنين براى طرح دقيقا بايد چيکار کنيم؟؟ حضورى بايد بريم يا اينتر نتى؟؟ من علوم از خوندم الانم ارشد قبول شدم ميخوام همزمان با ارشد طرحمو بگذرونم پرسيدم گفتن مشکلى نداره.اينترنتى هم ثبت نام کردم
اين بهداشت ک ميگين چيه قضيه اش؟؟ بايد برم دانشگاه بگم ميخوام طرحمو تو بهداشت بگذرونم ؟؟ بعد از نظر حقوق و ساعت کار فرق داره بهداشت با درمان؟؟

سلام
مطمئنی مشکلی نداره ارشد و طرح همزمان؟؟

آیا شهری که میخوای طرح بگذرانی دانشگاه علوم پزشکی داره؟اگه آره باید بری اداره طرح شهرتون...
اگه دانشگاه نداره برو شبکه بهداشت و درمان شهرتون حضوری ببین چی بت میگن(بهترین راه هم همین)
ببین جایی که میخوای بری طرح زیر نظر کدوم دانشگاه باید اینترنتی هم معمولا درخواست بدی

حالا من بحث های قبلی رو دقیق نخوندم.
بیمارستان معمولا شب کاری داره ولی اضافه کاری و کارانه همميدن
ولی مرکز بهداشت که فقط ساعت.اداری میری و منطقه ما اضافه کاری نمیدن ولی خب شب کاری نداره...

- - - Updated - - -

سلام

آیا شهری که میخوای طرح بگذرانی دانشگاه علوم پزشکی داره؟اگه آره باید بری اداره طرح شهرتون...
اگه دانشگاه نداره برو شبکه بهداشت و درمان شهرتون حضوری ببین چی بت میگن(بهترین راه هم همین)
ببین جایی که میخوای بری طرح زیر نظر کدوم دانشگاه باید اینترنتی هم معمولا درخواست بدی

ولی مرکز بهداشت که فقط ساعت.اداری میری و منطقه ما اضافه کاری نمیدن ولی خب شب کاری نداره...

سلام

- - - Updated - - -

سلام

والا من پارسال دانشگاه پرسيدم گفتن به ما بايد اطلاع بدين و سوپروايزر هم با اين قضيه مشکلى نداشته باشه حالا نمى دونم جديدا تغيير کرده يانه

ما تهرانيم ينى يه جايى به اسم اداره طرحه؟برم اونجا؟؟

RBC!

New member

مراکز بهداشتی (بهداشت) فک کنم ساعت کاریشون همه صبح باشه! دیگه دانشگاه نمیتونی بری.
باز بیمارستان (درمان) باشی میتونی شیفت عصر یا شب بری. به کلاسات هم برسی.

ولی فکر نکنم دانشجو بتونه طرح بره ها. اگه طرحی باشی میتونی دانشجو بشی، ولی عکسش فک نکنم بشه. دانشگاه اجازه نمیده معمولا.

مراکز بهداشتی (بهداشت) فک کنم ساعت کاریشون همه صبح باشه! دیگه دانشگاه نمیتونی بری.
باز بیمارستان (درمان) باشی میتونی شیفت عصر یا شب بری. به کلاسات هم برسی.

ولی فکر نکنم دانشجو بتونه طرح بره ها. اگه طرحی باشی میتونی دانشجو بشی، ولی عکسش فک نکنم بشه. دانشگاه اجازه نمیده معمولا.

من از دانشگاهى ک پارسال فارغ تحصيل شدم پرسيدم, حالا از اين دانشگاه جديد ک ارشد قبول بشم بايد اجازه بگيرم يا دانشگاه قبليم؟؟؟!!!! :)))))

RBC!

New member
من از دانشگاهى ک پارسال فارغ تحصيل شدم پرسيدم, حالا از اين دانشگاه جديد ک ارشد قبول بشم بايد اجازه بگيرم يا دانشگاه قبليم؟؟؟!!!! :)))))

ها من نمیدونم :)))
حالا شما طرحت رو شروع کن. اگه بعدن گیر دادن بگو نمیدونستی.

elahe2015

New member
الهه، ماشالا به انگیرت. پزشکی و دندون تهران؟ اونم با آزاد علوم؟ :d
خیلی خوبه :)
به نظر من شما چون دوست داری حتما سراسری بخونی، اول طرحت رو شروع کن، سعی کن طرح رو بهداشت برداری. و حین طرح هم درس بخون برای کنکور سراسری.
ایشالا سال اول و یا دوم قبول میشی. اینجوری هم طرحت رو تا یه جایی رسوندی و هم کنکورت رو شرکت کردی.[/QUOTE
من که میخوام ادامه تحصیل بدم، با خودم گفتم بجای اینکه 7یا 8سال واسه ارشدو دکترا وقت بذارم، برم یه رشته پزشکی یا دندون بخونم، ما این همه بخونیم و دکترا بگیریم آخرش حقوقمون کمه، تازه آزمایشگاه زدن هم سرمایه میخواد که من ندارم، ولی یه حقوق طرح یه دندونپزشک خیلی بیشتر از حقوق استخدامی یه علوم آزمایشگاهیه، حالا من از سازمان سنجش میپرسم تا ببینم وقتی قبول شدم میتونم توقف طرح بزنم، آخه میخوام برم مشاوره واسه کنکور، باید زودتر اقدام کنم، به هر حال ممنون از راهنماییت

khorsand

New member
بچه ها کسی از تهران اطلاع داره که طرح میدن همزمان با ارشد یا ن؟؟من علوم پزشکی تهرانو میارم میخوام ببینم میتونم همزمان طرحمم برم یا ن؟رشته کارشناسیم رادیولوژیه...

بچه ها کسی از تهران اطلاع داره که طرح میدن همزمان با ارشد یا ن؟؟من علوم پزشکی تهرانو میارم میخوام ببینم میتونم همزمان طرحمم برم یا ن؟رشته کارشناسیم رادیولوژیه...

منم دقيقا همين سوالو دارم بهتره بريم حضورى بپرسيم انگار

بالا