طرح دوره کارشناسی علوم آزمایشگاهی

Haydi

New member
یعنی تیک بزنه مشمول دیگه هیچ فرمی نفرسته

بله اون قسمت، که باید مشخص کنه جزو رشته های مشمول طرحه
اما قسمت ارسالو خالی بذاره..
وقتی فرم مخصوص دانشجویان ترم آخرو میفرستن، اونا خودشون متوجه میشن که این بنده خدا هنوز طرح نمیگذرونه

Haydi

New member
الان رفتم پرینت ثبت نام پارسالمو نگاه کردم
تو قسمت
وضعیت طرح نیروی انسانی نوشتم تاکنون دوره را شروع نکرده ام

love virology

New member
سپاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس بیکرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

shirin.veisi69

New member
سلام
میگن ک طرح علوم ازمایشگاهی حذف شده
اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهار70

New member
سلام من فارغ اتحصیل علومم باید طرح برم خیلیا پشت نوبتن معلوم نیس تا کی نوبت من میشه شاید 2 3 سال دیگه من میخوام کنکور کارشناسی بدم و باید طرحمو گذرونده باشم یکی بمن بگه من باید چیکار کم؟

XXIII

New member
سلام من فارغ اتحصیل علومم باید طرح برم خیلیا پشت نوبتن معلوم نیس تا کی نوبت من میشه شاید 2 3 سال دیگه من میخوام کنکور کارشناسی بدم و باید طرحمو گذرونده باشم یکی بمن بگه من باید چیکار کم؟

به نام خدا
با سلام
یکی از راه هایی که به شما پیشنهاد میشه اینه که به استان های نزدیک محل سکونتتون برین که نیرو می خوان
البته این مورد برای همه مقدور نیست
یا اینکه دنبال راهی برای گرفتن معافیت از طرح باشین
و یا اینکه هر طور شده طرحتون رو زودتر تو همون استان خودتون به هر نحوی که شده شروع کنین
خلاصه تا پایان طرح و یا معافیت از اون نداشته باشین نمیتونین تو آزمون ارشد شرکت کنین
البته باید گفت متاسفانه...

موفق باشید

XXIII

New member
خیر با توجه به محتوای دفترچه آزمون ارشد وزارت بهداشت رشته علوم آزمایشگاهی هنوز جزو مشمولین طرح اجباری هست.

همیشه نقل و قول هایی از این دست شنیده میشه اما متاسفانه هنوز هم طرح برای علوم آزمایشگاهی اجباریه
تو استان ما (مازندران) که اوضاع بچه های علوم برای طرح بسیار بده
بسیار بد

HEMATO

New member
من ی سوال دارم این قانون قبل از طرح فقط ی بار میشه شرکت کرد چطوریه؟
من بهمن 92فارغ التحصیل شدم کنکور 93هم شرکت کردم.خرداد برای طرح اقدام کردم الانم طرحمو میگذرونم.برای سال بعد محرومم؟؟
سازمان سنجش هم که هیچ پاسخگو نیست واقعا من هیچ راه ارتباطی که مطمئن بشم پیدا نکردم
یکی از دوستان معتقده چون بعد از کنکور برای طرح اقدام کرده پس محروم نیست.این درسته؟

Meghraz

New member
با سلام . یه سوال برام پیش اومده. من ترم ۶ هستم. پنج واحد دارم به غیر از کارآموزی. می تونم تابستون بگیرم و مهر برم کارآموزی یا یه ترم عقبش بندازم. ولی میخوام بدونم سیستم امتحان کارشناسی چبجوریه. اگه من گزینه ی اول انتخاب کنم بیشتر برای امتحان ارشد وقت دارم یا نه. سربازی هم نرفتم. ممنون

narjes1992

New member
دوستان من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه جواب بده...

من الان 4 ماهه طرحم شروع شده میخواستم بدونم اگه خروج از طرح بدم میتونم همون موقع ثبت نام کنم که یجا دیگه برم یا چند ماه محروم میشم از ثبت نام؟ بعد شرایط انتقالی گرفتن تو طرح چجوریه؟ جایی که کار میکنم باید موافقت کنه؟؟

- - - Updated - - -

دوستان من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه جواب بده...

من الان 4 ماهه طرحم شروع شده میخواستم بدونم اگه خروج از طرح بدم میتونم همون موقع ثبت نام کنم که یجا دیگه برم یا چند ماه محروم میشم از ثبت نام؟ بعد شرایط انتقالی گرفتن تو طرح چجوریه؟ جایی که کار میکنم باید موافقت کنه؟؟

Leyenda

Well-known member
سلام
بله اگه توقف طرح بزنیذ تا یکسال نمیتونید دوباره طرح برید
اما انتقالی بگیرید نه مشکلی نیست

XXIII

New member
دوستان سلام
چندتا سوال حیاتی و تخصصی دارم.
من دانشجوی ارشد هستم و کارشناسیم علوم خوندم و هنوز طرح نرفتم.
بعد فراغت از تحصیل تو هر مقطع حدود یه سال تا کنکور بعدی وقت بهمون میدن که اگر قبول نشدیم باید بریم طرح و یا آقایان برن سربازی.
اگه تو همون بازه زمانی یه ساله کسی طرحش رو شروع کنه میتونه برای کنکور بعدی ثبت نام کنه؟
اگر قبول بشه اجازه توقف طرح و ... رو داره؟
سوال بعدی اینکه اگه اسم آدم واسه طرح در بیاد میشه اون رو عقب انداخت؟ محرومیت و ... نداره؟

ممنون میشم اگر کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.

narjes1992

New member
دوستان سلام
چندتا سوال حیاتی و تخصصی دارم.
من دانشجوی ارشد هستم و کارشناسیم علوم خوندم و هنوز طرح نرفتم.
بعد فراغت از تحصیل تو هر مقطع حدود یه سال تا کنکور بعدی وقت بهمون میدن که اگر قبول نشدیم باید بریم طرح و یا آقایان برن سربازی.
اگه تو همون بازه زمانی یه ساله کسی طرحش رو شروع کنه میتونه برای کنکور بعدی ثبت نام کنه؟
اگر قبول بشه اجازه توقف طرح و ... رو داره؟
سوال بعدی اینکه اگه اسم آدم واسه طرح در بیاد میشه اون رو عقب انداخت؟ محرومیت و ... نداره؟

ممنون میشم اگر کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.

سلام. اگه بعد از فراغت از تحصیل کنکور ندید میتونید با شروع طرح یکبار کنکور بدید. اما اگه قبل از شروع طرح کنکور بدید و قبول نشید تا پایان طرح حق کنکور دادن ندارید. اگر هم بین طرح قبول بشید میتونید توقف طرح بدید و برای عقب انداختن هم دقیق نمیدونم اما شاید بشه تا چند بار جایی که بهتون پیشنهاد میکنن قبول نکنید تا کمی عقب بیفته.

XXIII

New member
سلام. اگه بعد از فراغت از تحصیل کنکور ندید میتونید با شروع طرح یکبار کنکور بدید. اما اگه قبل از شروع طرح کنکور بدید و قبول نشید تا پایان طرح حق کنکور دادن ندارید. اگر هم بین طرح قبول بشید میتونید توقف طرح بدید و برای عقب انداختن هم دقیق نمیدونم اما شاید بشه تا چند بار جایی که بهتون پیشنهاد میکنن قبول نکنید تا کمی عقب بیفته.

سلام
خیلی ممنونم از توضیح و راهنمایتون.
موفق باشید

بالا