صندلی داغ7، 17/3/91 ، با حضور am-ml

جواب های am-ml رو چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahnam

New member

گمونم داره وقتش میشه این تاپیک رو ببندم!!!!

th_running1.gif

leyla-h

New member
هیچی دکتر فقط خواستم تا تاپیک بسته نشده یه پستی گذاشته باشم..:whistle:

antenyus

Active member
بی صبرانه منتظر صندلی داغت هستم عزیزم
از وقتی که گذاشتی ، از اینکه اون شب بودی و حسن ظنت خیلی ممنونم.
عاغا من از محافظه کارا بشدت بدم میاد :sad:ولی اگه منظور این بود که بعضی چیزا رو احتیاط کردم ،آره حواسم به این قضیه بود(بیشتر وقتا هست).

سلام آنی بانو خودمون
خیلی شرمنده فرمودین ،واسه اسپما این دخترای شیطونم و البته آقایون رو دعوا کن ،تا چش من رو دور دیدن کلی شیطونی کردن
خوشحالم که مثل خودتم.
این عاشق ولی فک کنم ،فقط خودتی.:
تو واقعیت هم -مخصوصا توی اداره-تا کسی باهام حرف نزده باهام صمیمی نمیشن. ولی خودم باهاشون سلام علیک می کنم که ترسشون بریزه -اونوقت پشیمونم میکنن:
تو فامیل ولی کمتر ترسناکم.

بازم شرمنده اگه ناراحت شدید:riz513: این حرفای منو بذارید رو حساب کج عقل بودن من در دنیای مجازی....
و یه چیز دیگه منظورم از عاشق عشق الهی بود نه از این عشقای در پیتی ک در جامعه ب وفور پیدا میشود... و نکته مهم اینکه من ب شدت فمنیست ام.... دوست دارم سبد سبد...:thanks:

mj1919

New member
بازم شرمنده اگه ناراحت شدید:riz513: این حرفای منو بذارید رو حساب کج عقل بودن من در دنیای مجازی....
و یه چیز دیگه منظورم از عاشق عشق الهی بود نه از این عشقای در پیتی ک در جامعه ب وفور پیدا میشود... و نکته مهم اینکه من ب شدت فمنیست ام.... دوست دارم سبد سبد...:thanks:

ناگفته پیداست...

antenyus

Active member
1- برکه ی کنار جاده

2- خلبان نیروی هوایی

3-واااااااااای ،این خیلی سخته .مادرم و بچم رو میفرستم. خودمم پیش همسرم می مونم .:black_eyed:

4- نه.بهیچ وجه.

یه سوال ک تو دلم گیر میکرد اگه نمیپرسیدم.... در سوالاتی ک یه دوست ناشناس از لیلا جان پرسیدند لیلای ما این جواب رو داد....شماره 3 مد نظرم هستش... ک مادر و فرزندشونو میفرستند و خودشون با همسر گرامی در بیابان داغ میمانند .... و سوال من دقیقا اینه تکلیف دوست چی میشه ک در سوال اصلی بودش....هان.....:New (6):

اینم اصل سوال...
- اگه تو یه بیابان سوزان گیر کردی و بگن فقط یه جا داری تو ماشینت کدومو سوار میکنی؟1- همسرتو 2- دوستتو 3- مادرتو 4- فرزندتو

am-ml

New member

عاشقی رسم خوشایندی است ،من زمینی هاش رو هم دوست دارم .
ولی قدرت می خواد ،من ترجیح می دم عاشقم بشن ،بعد من شدید تر عاشقش باشم.

am-ml

New member
یه سوال ک تو دلم گیر میکرد اگه نمیپرسیدم.... در سوالاتی ک یه دوست ناشناس از لیلا جان پرسیدند لیلای ما این جواب رو داد....شماره 3 مد نظرم هستش... ک مادر و فرزندشونو میفرستند و خودشون با همسر گرامی در بیابان داغ میمانند .... و سوال من دقیقا اینه تکلیف دوست چی میشه ک در سوال اصلی بودش....هان.....:New (6):

اینم اصل سوال...

اگه بخوام به دور از تعارف بگم ، خانوادم رو بهترین دوستام می دونم .
اینم بگم من 12 تا دوست دارم که از اول راهنمایی تا الان همیشه با هم در ارتباط بودیم و هستیم .(6 سال توی خوابگاه راهنمایی و دبیرستان هم اتاق هم بودیم-تختای دو طبقه ،6 تا تخت تو یه اتاق بزرگ-)
کلا دوستای زیادی دارم ولی خانواده آدم اولویت هستن.

پ.ن: تو اون سوال اگه مجبور به انتخاب یک گزینه بودم ،مادرم رو می فرستادم.ولی خودم نمی رفتم .

antenyus

Active member
اگه بخوام به دور از تعارف بگم ، خانوادم رو بهترین دوستام می دونم .
اینم بگم من 12 تا دوست دارم که از اول راهنمایی تا الان همیشه با هم در ارتباط بودیم و هستیم .(6 سال توی خوابگاه راهنمایی و دبیرستان هم اتاق هم بودیم-تختای دو طبقه ،6 تا تخت تو یه اتاق بزرگ-)
کلا دوستای زیادی دارم ولی خانواده آدم اولویت هستن.

پ.ن: تو اون سوال اگه مجبور به انتخاب یک گزینه بودم ،مادرم رو می فرستادم.ولی خودم نمی رفتم .

:ph34r-smiley::sad:

:smiliess (11): چون حرفات بوی صداقت میداد قبول... ولی مگه دوست بیچاره چ گناهی کرده.... من بودم ب مامانم میگفتم رانندگی کنه دوستمم جلو بشینه و بچه ام رو بذاره رو پاش.... خودمم با .... :rolleyessmileyanim: میموندم تو بیابون... تا .................
اشکالی نداره بازگشت همه ب سوی اوست....

mohana

Well-known member
حالا همین سوال روانشناسی بود مگه نه؟! تحلیلش چی میشه؟
روانشناس ها تو سایت باشن همین میشه دیگه......:rolleyessmileyanim:
اگه یه زمانی من اومدم از این سوالای سخت نپرسین هاااااااااا :dadad4:

mj1919

New member
حالا همین سوال روانشناسی بود مگه نه؟! تحلیلش چی میشه؟
روانشناس ها تو سایت باشن همین میشه دیگه......:rolleyessmileyanim:
اگه یه زمانی من اومدم از این سوالای سخت نپرسین هاااااااااا :dadad4:

رفترم 200 لیتر بنزین 400 تومنی خریدم! گوشه ی خونه مون واسه صندلی داغ شماست!!!!

am-ml

New member
رفترم 200 لیتر بنزین 400 تومنی خریدم! گوشه ی خونه مون واسه صندلی داغ شماست!!!!

تجربه ثابت کرده هر وقت کسی رو اینجوری تهدید کردین اون شب نتتون قطع شده :tonguesmiley:

شانس همیشه درخونه آدمو نمیزنه!!!!!

در هر صورت...

آنچه شرط بلاغ بود با شما گفتیم....

راحت باشین ،شماها عزیز مایین ،منزل خودتونم هست.:a2d3:
فقط راه به راه نگین اینجا پر اسپم شده.:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

mohana

Well-known member
راحت باشین شماها عزیز مایین ،منزل خودتونم هست.:a2d3:
فقط راه به راه نگین اینجا پر اسپم شده.:p7977cujr38iyymsu8:

آقااااااااااا...من بی تقصیرم ...بزرگتر ی کاری میکنه منم الگو میگیرم دیگه......:whistle:

دیگه اسپم نمیذارم قول میدم
:riz513:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا