صندلی داغ با حضور داخ اقای ad1986

نحوه پاسخ دهی علی به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هانیه

Well-known member
ههههههه فک کردی مسافرت به تاخیر افتاد خخخخ در ضمن کی بهت گفته میرم مسافرت ;)))))))))))))))))))))

خودم با هر طیف سوالی میام اعم از گرون و اروزن کسی حق داره بهم بگه تو ازم پول بخواااااد ..اگر زمانی گفت تو من میدانم و او..اییییییش نه نوه نه بیق ددی ..حالا مهسا احترامش واجبه ولی خو اون تو نمیگه نهایتش میگه شما خخخخ

دیگه اسپم نمی دهیم سوگند یاد می کنیم :))
تنها چیزی که پولی نیست اسپم ...اسوده باشین...حالا داری فریب افکار عمومی میکنی میری مسافرت بعد میگی نه؟فریب افکار عمومی ناروین خرجش زیاد...حالا چون عشخ سابق من هستی یک جورایی کنار میایم باهات...:riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

هانیه

Well-known member
مشکل فریب افکار عمومی حل شدش ناروین به سلامتی ان شالله بری وبیایی...برای من وبیق ددی هم سوغاتی بیاری هاااااااااااااااااااااااااااااا.:riz481:..(بیق ددی نیم ساعت اومدم با 18دیقه عصر کار واجب داشتم اخه...):sadsmiley:

کرهانی

New member
مهسابانو خواستن اسپم نکنیم:riz304:
چیزای سخت خواستیا
میترسم پنجشنبه یادم بره پنجشنبه هس:sadsmiley:

آتشین

Well-known member
این لباسو به مناسبت امشب خریدم

ولی بعد از شام اینو میپوشم

آخرین ویرایش:

آتشین

Well-known member
اینم یه بادی گارد جیگر واسه علی

ویه پرستار واسه وقتی درجه صندلی میره بالا

MAHSABANOO

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخ بایت بگم که علی یکم کار داره شماها ساعت 10 بیاید سوالاتونو بپرسین علی قول داده خودشو برسونه با تشکر مدیر بانو اعتاراضم نکنیین بابا رحم کنید 13 صفحه !!!!!!!!!!!

هانیه

Well-known member
اره قراره یک چند تا وزیر وزرا بیان ویلای شمال غرب ..گفت وگوی صمیمانه دارن...امیدوارم مهمون نیاد خونمون...با صندلی داخ 5شنبه ها موشچل دارم من.....:dadad4:

ad1986

New member
عه ببین صندلی داغ کیه:4d564ad6:!شانسی دیدم تایپیکو هاااااااااا.صندلی داغ علی خودمونه... مامور آمارگیری خفاشا...سرباز وطن....بابابزرگ هانی و مریم...عشق اهورایی نوتر و چندتا منصب دیگه هم داره!خخخ. علی منم حتما میام سوال مخصوص زیاد دارم ازت!ولی نبپیچونی هاااااااااااا:bunnyearsmiley:

سلام فریبا خانوم...خوبی؟
مرسی که در نبود من از نوه هام مواظبت کردی... البته شنیدم ازشون کلی کار کشیدی و نزاشتی اونا درس بخوننو خودت خوندی و قبول شدی خخخخخ
خوشحال میشم تشریف بیارین :)
راستی تو جزو اخفاش اعظمی خخخخخ :riz304::riz304:

ad1986

New member
نوتر از عشخ علی سر از پا نمیشناسه از وقتتی که فهمیده عشق اهورایش(ایششششششششششششش علی) میخاد بشینه رو صندلی

اینم حال و روز نوتره تاپیک رو چراخونی کرده

تو انجمن نشستن رو صندلی داخ یه رسمه و باید این رسم رو به جا اورد خو جز رسوماته
ایشششششششششششش

خخخخخ نمیدونستم مرضی یه پا واسه خودت نقاش بودیااااا
خخخخخ خیلی باحال بود... البته نقاشیت بوی حسادت به نوتر و من رو میدادااااا خخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

ad1986

New member
خدا خیرت بده نوتر پیکاسو ترکیدم از خنده.خخخ.تحلیل بقیه رو که از پرتره ی هنریت خوندم دیگه به قول بچه ها با فرش کف اتاق یکی شدم!:25r30wi:
ایشششششششش پس من کجااام!؟ دعوتم نکردین!؟یه عمر نوه های علی رو مفتی نگه داشتم این بود دست مزدم!؟:p7977cujr38iyymsu8:

اییییییییییییییییییییش من باید شاکی باشم که چرا به مراسم عروسیم دیر اومدی هووووووم؟؟
خجالت نمیکشی به خاطر یه چند صدتا سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم واسه کادو نیومدی... خسیییییییییییییییییییس
خخخخ
اوخییییش

marzi ba

Well-known member
خخخخخ نمیدونستم مرضی یه پا واسه خودت نقاش بودیااااا
خخخخخ خیلی باحال بود... البته نقاشیت بوی حسادت به نوتر و من رو میدادااااا خخخخ

بعله که نقاش بودم نمیخاستم بگم ریا میشد:smiliess (4): عشخت پیش من نقاشی و خلاقیت رو یاد گرفته:motat:

حسودم خودتی :sdasdasd::sdasdasd:ایشششششش

ad1986

New member
میبینم که چت باکس شده ایشششششششششششششششششششششششششششششششش چقدر اسپم اخه

ایییییییییییییییییییییییش مهسا بانو اصلا هم چت اکس نشده...
بچه ها اسپم بارون کنین... بخورید و بیاشامید و اصراف کنید... فقط دست به موزا نزنید :(50):
اون اخریاااا دست دسسسسسسسسسسسسست .. ناری اینقده لم نده... هانی انگشتت رو تو کیک نکن ایییییییییییییییییییییش
مرضی برو اون افاده ایت رو بیار که اون گوشه وایساده...
مهسا شیر موز بیار برام خخخخ

ad1986

New member
اااااااااااااااااوااا خاک به سرم نوتر نکنه دختری
اخه فوربون صدقه اونم دوتا ‍‍÷سر
قبلنا دخترا با هم عشقولانه حرف میزدن قورتمون میدادن حالا اینارو ببین

من دیگه سکوت میکنم :21:

ایییییییییییییییییییش چرا عشق ها مگه فقط مخصوص دخترا هس...
مولانا و شمش رو چی میگی هوووم؟
من خاک پای نوترم ....
داداش سارا بوی حسادت میاااااد خخخخخ

Fariba 90

New member
سلام فریبا خانوم...خوبی؟
مرسی که در نبود من از نوه هام مواظبت کردی... البته شنیدم ازشون کلی کار کشیدی و نزاشتی اونا درس بخوننو خودت خوندی و قبول شدی خخخخخ
خوشحال میشم تشریف بیارین :)
راستی تو جزو اخفاش اعظمی خخخخخ :riz304::riz304:

سلام علی.ممنون.خواهش میکنم دیگه وظیفه بود.خخ.خو بد کردم خواستم خونه داری یادشون بدم!؟خب به نوه هات گفتم شبا شما درس بخونین من میخوابم بعد روزا من درس میخونم شما کارا رو انجام بدید!منصفانه بود.خخخ
ایششش علی حالا هی مقام منو لو بده همه جا تا ترورم کنن:tonguesmiley:

Fariba 90

New member
اییییییییییییییییییییش من باید شاکی باشم که چرا به مراسم عروسیم دیر اومدی هووووووم؟؟
خجالت نمیکشی به خاطر یه چند صدتا سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم واسه کادو نیومدی... خسیییییییییییییییییییس
خخخخ
اوخییییش

خخخ علی سکه ی تمام بهار هم میخواستی!؟ما رسم داریم فقط یه کله قند بیشتر نمیاریم!تازه خیلی اون فرد واسمون عزیز باشه کادوشم میگیریم!:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

ad1986

New member
هستم درخدمتتون باعث افتخار من
البته اینجوری که دیدم علی نیاز به مجری نداره ماشالا انقدر سرزبون داره
من تو آشپرخونه براتون پذیرایی جورمیکنم.
مدیونید اگه شام بخورید و بیایید بابا صندلی داغ ابر قدرت و ثروتمند سایت علی آقاست شام به راهههههه بله.
11صفحه جلو رفتین بابا یه خبری به منم میدادین خووووووووووو

اتفاقا به چند نفر مجری نیاز داشتم... که خدارو شکر تو شدی و خیالم راحت شد :)
خودت دیر اومدی... به خاطر دیر اومدنت جریمه میشیییی....

آبرو داری کنیااا... اینم از تدارکات شام.. ببخشید اگه کم و کسری داره

87430604282339462481.jpg

25252053929923812978.jpg

مهسا ورودیه دو ملیونه در جریان که هستی؟؟؟ خخخ

ad1986

New member
عکس و خذف کردم بخاطر لود صفحه
نوتر و علی جفتتونم بیایید اینجا ببینم
علی منو دعوت نکردی عروسیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یااااااااا
نوترمنو نکشیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو عروسیمم دیر کردی!!!! واویلاااا
کشتمت
:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا