صندلی داغ با حضور داخ اقای ad1986

نحوه پاسخ دهی علی به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ad1986

New member
do.php
[/URL][/IMG]

.
.
.
do.php
[/URL][/IMG]
.
.
.
do.php
[/URL][/IMG]
.
.
.
do.php
[/URL][/IMG]

هرکدوم به اندازه ی 2500نفر نیرو دارنااااااااااااا

داداش سالارم بیاد 2500 تا از اینا حریفه
اییییییییییییییییییییییییییش

ad1986

New member
do.php
[/URL][/IMG]
.
.
.

.
do.php
[/URL][/IMG]

.
.
.
do.php
[/URL][/IMG]

من رفیق دزدم و شریک قافله
مهندس هم همشهری هست هم پایه ثابت دیدارهای تبریزی هم یکی از بهترین دوستان انجمنی نمیشه گذاشت بهش بد بگذره ...فعلا این سه تا صندلی موزی خدمتت
ازطرفی مجری صندلی داغ و باید بسوزونیمت ....

images

بفرمایید دوستان نوش جان
کمتز از24 ساعت مونده تا علی سوزون.

درضمن دخنر خانومایی که میایین تو تاپیک آخر تاپیک هرکدوم یه کادو به زورم شده ازاین ثرتمند سایت برای روز دختر بگیرید اصلا سفارش بدید بهش که چی میخوایین مجبوربراتون تهیه کنه .

روزتونم مبارک.

صندلی اولی راحتره..همونو بیار خخخخ
تو هر جور راحتی..راحت باش فوقش جواب نمیدم خخخخ فوقش مکسین بهم صفر میده خخخ
اینقده صفر گرفتم که نگووووو
حالا چرا به زور از من هدیه بگیرن؟!!! نمیخواد به زور بگیری... هانی تو هم همکاری کن به همه دخترا یه کادوی مناسب بده از طرف من

ad1986

New member
سلام مهسا خوبی؟اومدی مجری بشی یا بیق ددی رو بوشلو سالماخ کنی؟....:rolleyessnim:

با عرض سلام به میهمان محترم برنامه شام نداریم .. حالا شاید یک چایی دادیم با نصف قند....روز دخمل هم تا اون موقع تمام شده ...سوال ها هم تقسیم بندی شده سوالات اسان 5تومن ..متوسط 7تومن..سخت...10تومن..بسیارسخت 20تومن...حالا دیگه میل خودتونه چطور سوالی بپرسین؟(شماره حساب متعاقبا اعلام خواهدشد...بیزحمت فیش پرداختی رو فردا بیارین دیگه....با تشکر..هانیه خانم نوه بیق ددی کبیر..):riz304:

کسانی که میرن مسافرت وحضور ندارن وسوالاشونو قراره به حالت پست زنبیل بگذارن 30هزار تومن به عنوان پست رزور پیش زنبیلی وارد کنن :rolleyessmileyanim:

تنها چیزی که پولی نیست اسپم ...اسوده باشین...حالا داری فریب افکار عمومی میکنی میری مسافرت بعد میگی نه؟فریب افکار عمومی ناروین خرجش زیاد...حالا چون عشخ سابق من هستی یک جورایی کنار میایم باهات...:riz481:

اره قراره یک چند تا وزیر وزرا بیان ویلای شمال غرب ..گفت وگوی صمیمانه دارن...امیدوارم مهمون نیاد خونمون...با صندلی داخ 5شنبه ها موشچل دارم من.....:dadad4:

خب نوه خوبم برنامه شام داریم..اونم توووپ...باید آبرو داری کنیم...فقط ورودی دو ملیون هس اینو نگفتی
در ضمن قیمتارو هم یکی کن و رند.... هر سوال 89525 تومن خخخخ یاد گرفتی؟
هانی چرا لو دادی از وزرا میان پابوسیم؟؟هووووم؟؟ کاش نمیگفتی....خخخ

هانیه

Well-known member
:13:

- - - Updated - - -

اخ اخ اخ ورودی یادم رفت.....قیمت ها هم قیمت پارسال بود...همش تقصیر این معاون وریر بود هی دنبال گرفتن وقت بود برای عرض ارادت پیش شما من حساب ها رو قاطی کردم....دیگه وزیرا رو هم گفتم دیگه یکم دیر اومدین ناراحت نشن بچه ها....:13:

هانیه

Well-known member
کادو هم ببینیم هر کدوم چی دوست دارن .؟..میخایین از همون فراری ها به دخمل های گل میدیم دیگه دا نینماخ ...:idea_majidonline:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ad1986

هانیه

Well-known member
انریکه خیلی دوست داشت باشه تو جمع ...منم گفتم اوکی ..بیاد یک چند تا اهنگم هم میخونه..
images

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
ولی حمیرا بانو رو به افتخار مجری برنامه مهسا ذعوت نمودیم....خخخ...
images

آخرین ویرایش:

sara77

New member
بخاطر اینکه نوتر خیلی خاطرتو میخاد با تمام وجود قصد بر این دارمم که ترورت کنم داش علی گفته باشم

ad1986

New member
اینم یه بادی گارد جیگر واسه علی

ویه پرستار واسه وقتی درجه صندلی میره بالا

اینجا لازمه بگم که من واسه بعضی از بچه ها اسم گزاشتم...فقط محض خنده...لطفا سوء تفاهم پیش نیاد...اگه ناراحت میشین بگین نگم :)
انیس=منشوری
مرضی=10 خط (3 خط بیشتر از 7 خط)
سپیده=افاده ای
فریبا=خفاش اعظم
نوتر=سرورم
و ....

منشوری امشب بادیگاردم سالار هس...این بادیگاردو بیاری یه وقت مخ سالار رو نزنه این دختره؟!!!
پرستار رو زیادش کنین خخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90

ad1986

New member
سلام علی.ممنون.خواهش میکنم دیگه وظیفه بود.خخ.خو بد کردم خواستم خونه داری یادشون بدم!؟خب به نوه هات گفتم شبا شما درس بخونین من میخوابم بعد روزا من درس میخونم شما کارا رو انجام بدید!منصفانه بود.خخخ
ایششش علی حالا هی مقام منو لو بده همه جا تا ترورم کنن:tonguesmiley:

خخخ علی سکه ی تمام بهار هم میخواستی!؟ما رسم داریم فقط یه کله قند بیشتر نمیاریم!تازه خیلی اون فرد واسمون عزیز باشه کادوشم میگیریم!:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

خخخ به قول بچه ها انصافت تو حلقم خخخخخخ
خفاش اعظم تو رو نمیتونن ترور کنن ..چون وقتی تروریستا خوابن تو بیداری و برعکس خخخخ
سکه تمام بهار نه.... طرح قدیم باشه مهمتره خخخخخ
کله قند بیارین راتون نمیدن به ویلام خخخخ سکه ها رو هم دم در تحویل میدین میاین تو...فقط رسید بگیرین که باید بهم تحویل بدین خخخ

ad1986

New member
:13:

- - - Updated - - -

اخ اخ اخ ورودی یادم رفت.....قیمت ها هم قیمت پارسال بود...همش تقصیر این معاون وریر بود هی دنبال گرفتن وقت بود برای عرض ارادت پیش شما من حساب ها رو قاطی کردم....دیگه وزیرا رو هم گفتم دیگه یکم دیر اومدین ناراحت نشن بچه ها....:13:

کادو هم ببینیم هر کدوم چی دوست دارن .؟..میخایین از همون فراری ها به دخمل های گل میدیم دیگه دا نینماخ ...:idea_majidonline:

خب مشکلی نیس یه اصلاحیه قیمت بده... نگران نباش...مالیات بر ارزش افزوده رو هم از مهمونا بگیریاااا
باشه وزیرا رو گفتی مشکلی نیس من موخواستم ریا نشه... وزیر نفت پول قرض میخواد واسه بودجه مملکت خخخخ

کادو یه پک باشه خوبه.... یه کیلو لواشک... یه کیلو پاستیل... یه کیلو اسمارتس.... پک کامل رژ لب و لاک و کلا همه لوازم آرایشی اصل فرانسه....یه شاسخین و یه عروسک بزرگ به رنگ صورتی... به نظرت خوبه؟
ماشینم با قرعه کشی میدیم بین مهمونا به 3 نفر (یکیش خودتیاااا نگران نباش..یکیشم سانی هس خخخ)

ad1986

New member
بخاطر اینکه نوتر خیلی خاطرتو میخاد با تمام وجود قصد بر این دارمم که ترورت کنم داش علی گفته باشم

خخخخخ داداش سارا، داداش نوتر بادیگاردمه باکی نیس..
اصلا عکستو میدم به نگهبانا رات ندن خخخ
اگه اومدی توی ویلام،میگم اونی که رو چمنا میشینه (عین آواتارت) دستگیرش کنین خخخخ:4d564ad6::4d564ad6:

ad1986

New member

Fariba 90

New member
من تا خلوته و کسی نیست یه سری از سوالاتم رو شروع میکنم چون ممکنه شب دیر بیام.:a2d3:
این سری سوالات رو بپیچونی خونت حلاله علی:j58r36j3gcr4suxymup .دیگه میخواستی رو صندلی نشینی:rolleyessmileyanim:

خب برم سر اصل مطلب.خخخ

سوالات سحرنازی

1-سحرناز کیست؟اهل کجاست؟چندسالشه؟
2-دارای کدام درجه تو انجمنه؟(کاربر عادی.کابر فعال.مدیر.مدیر ارشد و سوپرمدیریتور)
3-از کی عضو شده؟
4-چرا یه مدته اسم سحرناز رو نمیاری علی؟ چی شد بالاخره؟(خواستگاری.درشرف ازدواج.عقد.بهم زدین!بهم زد!بهم زدی!و...)

آخرین ویرایش:

Fariba 90

New member
5-اهل نماز و روزه هستی؟
6-سیگار کشیدی تا حالا؟قلیان چی؟بقیه ی مواد ممنوعه رو چی؟
7-دوست دختر داشتی تا حالا؟اگه آره چندتا؟
8-به درجه ی مذهبی بودنت از 1تا20چند میدی؟

Fariba 90

New member
فعلا برم اینا ازسری سوالات خاله زنکی واجبی بودن که باید زود میپرسیدم.خخخخ.شب میام سوالات دیگه رو میپرسم.:smiliess (8):

هانیه

Well-known member
منم بپرسم دیگه ....چطوری با انجمن اشناشدین؟(اخه مهندس برق میباشین از اون لحاظ...):idea_majidonline:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا