شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

maria667710

New member
سلام بچه ها... یه اتفاقی افتاده که یکم بده... کلی با خودم کلنجار رفتم بهتون بگم یا نه...:13::14:
راستشو بخواین فایل سوالا داااااااااغون شده..... خودمم هم هرکاری کردم نشد بازش کنم... شاید ویروسی شده... ولی نگران نباشین... من هم پرینتشونو دارم که تهرانیا راحت میتونن ازم بعدا بگیرن... و هم اینکه احتمالا دوستم فایلارو هنوز داره... سعی میکنم در اولین فرصت براتون بگیرمش...

rawy

New member
سلام بچه ها... یه اتفاقی افتاده که یکم بده... کلی با خودم کلنجار رفتم بهتون بگم یا نه...:13::14:
راستشو بخواین فایل سوالا داااااااااغون شده..... خودمم هم هرکاری کردم نشد بازش کنم... شاید ویروسی شده... ولی نگران نباشین... من هم پرینتشونو دارم که تهرانیا راحت میتونن ازم بعدا بگیرن... و هم اینکه احتمالا دوستم فایلارو هنوز داره... سعی میکنم در اولین فرصت براتون بگیرمش...

رسیدن بخیر ماریا جان
اشکالی نداره تا کنکور فرصت هست, اگر ایشالا دوباره به دستت رسید زحمتش رو بکش , ممنون

fada19990

New member
مارياجونم كلم خودتو اذيت نكن انشالله هر وقت از دوست كرفتي برامون ميل كن،اخه من تهراني نيستم!!!!!!

maria667710

New member
بچه ها میخوام درخصوص روش های خلاصه نویسی و خط کشیدن صحیح زیر کتابا باهاتون صحبت کنم... البته خیلیهاتون تو این قضیه استادین... مخصوصا از منی که خییییییییییییلی کم خلاصه مینوشتم خیلی بیشتر سرتون میشه و من باید ازتون یاد بگیرم... ولی اینو از یه مشاور توووووووپ یاد گرفتم ... اون زمان برا کنکور کارشناسی میخوندم و ایشون این مسئله رو برام باز کردن
برای خط کشیدن زیر کتاب باید خییییلی حواستون باشه... اصلا مسئله ساده ای نیس... نباید زیر هرچی خواستین خط بکشین.. بعضی ها که کل صفحه رو ماژیک میکشن... یه مثال میزنم... فکر کنین معلم آوردتون پای و ازتون سوال میپرسه و شما هر چی فکر میکنین یادتون نمیاد... یهو نفر جلویی بهتون تقلب میرسونه و با گفتن دوتا کلمه یا حتی یه کلمه تقلب کل اون یادتون میاد... دقیقا زیر خط کشیدن شما هم باید معطوف به همون چندتا کلمه سحر آمیز باشه که با نگاه به اونها کل مطلب براتون مرور بشه...
درخصوص خلاصه باید بگم که خیلی نباید از رنگهای مختلف استفاده کنین... نهایت 3تا... چون موجب حواسپرتیتون میشه.... بچه ها تا حالا تقلب نوشتین؟ خلاصه نویسی هم همونه... من دوستام میگفتن وقتی تقلب مینویسیم دیگه به تقلبه نیاز پیدا نمیکنیم... انگار خود نوشتن به یادسپاری اون مطلب کمک میکنه....وقتی میخواین خلاصه بنویسین فکر کنین دارین برا امتحان فرداتون تقلب مینویسین.... خییییییییلی مهمه همه چی ساده و مختصر باشه... چون همین اختصار به ذهن شما برای یادگیری کمک میکنه ....
موفق باشین

- - - Updated - - -

سلام برجی جان ... خوش اومدی...
من برات آمار و همه گیر شناسی کاپلانو سند میکنم... فایل تستا خرابن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yazdan

Borji

New member
ممنونم. ماریا جان درسنامه جامع آمار زيستي کتاب مورد نظر شما بود؟!

maria667710

New member
یا کتاب یوسفی یا اون کتاب سبزه... بالاخره مهم تست آمارزیستی با پاسخ تشریحیه

parand

Well-known member
ماریا جااان یه مقدار در مورد هبلگارد توضیح میدی؟؟؟؟کدوم قسمتاش مهمتره؟؟؟؟؟؟؟

fada19990

New member
بجه ها ميشه يكي به من بكه فصلايي 7تا8 كابلان كه بر از جدولاي مختلفه رو جطور بايد خوند??? بايد جدول ها رو خوند???? مخصوصا فصل7كه جدولهاش بيشتر بزشكي اند!!!!!

sami91

New member
سلام ماریا جان، من چون نیروی رسمی یه اداره دولتی هستم نمی تونم کارمو ول کنم و برا اومدن به تهران هم باید یه عالمه پاچه خواری رییسو بکنم که اصلا اهلش نیستم تازه اگه ین کارم بکنم یه دفعه اجازه می ده دو دفعه اجازه نمی ده تازه هم ااااااااگه اجازه بده از مرخصی که برگشتم رو میزم پره کاره.... به هرحال این شرایط منه، ناامید شدم گفتی علوم اصلا مجاز نشدی،دوس دارم کسی باشه که راهنماییم کنه،ممنون میشم کمکم کنی

آخرین ویرایش:

balzak

New member
سلام دوستان.راستش من دانشجوی ترم آخری کارشناسی روانشناسی پیام نور هستم.میخوام امسال واسه انستیتو خداییش بکوب بخونم.اما نمیدونم چرا می ترسم.راستش بخاطر مشکلاتی نتونستم اونطور که باید میبودم خودمو تو کارشناسی نشون بدم.بخاطر همین معدل کلم 14 شدش.
سوالم این بود که بچه ها بنظرتون اگه اونقد هم بخونم که شانسی هم برای قبولی داشته باشم بازم بخاطر این معدل هیچ امیدی هست!!!!؟؟؟؟

البته میدونم شما همگی معدلای خوبی دارین و نمره الف ها هستین.
ممنون میشم جوابمو بدین دوستان.

taranom92

New member
سلام دوست عزیزخوبی؟آخی چرافک میکنی همه معدل الف هستن؟به خودت ایمان داشته باش دوست من پیام نوریه شهردوربودکه انیستیتوقبول شدفقط همت کن وشروع به خوندن کن فکرای منفی رودورکن

balzak

New member
ممنون که بهم امید دادین.حق با شماست قبول دارم.اما بعضی وقتا فکر می کنم از بین این همه روانشناس نخبه شانس من 10% برای قبولی شاید باشه!!!
راستی میگن بعضی سالا بعده قبولی کنکور انستیتو مصاحبه هم داره!!!
من به رشتم خیلی علاقه دارم.خیلی دوست دارم توش موفق بشم.بخاطر همین خواستم از شما دوستان کمک بگیرم تا راهنماییم کنید.
بابت راهنمایی هاتووون بینهایت ممنووووونم

صبیحه

New member
سلام
من متاسفانه نشد خیلی خوب برای علوم بخونم! به نظرتون از الان بچسبم به بهداشت قبول میشم؟ آمارم خوبه فقط باید رو زبان کار کنم!

shirin1364

New member
فدا من آ زمو ن شرکت کردم... خیلی خوب بود... به شما هم پیشنهاد میدم ثبت نام کنین.... قراره ج زو ه فیست و کری رو من خودم ویرایش کنم... هنوز آمادش نکردم... سعی میکنم خلاصه ترش کنم.. چون اونا فقط برای دورس نه خوندن واقعی کنکوری... اول کتاب... اونا رو طوری ویرایش میکنم که به درد دوره بخوره...

- - - Updated - - -

برای همه خصوصی ها ایمل فرستادم.... چک کنین نبود بهم بگین... شاید اگر جیمیل دادین ارسال نشده
میشه برای منم ارسال کنید
مرسی

khojasteh88

New member
سلام دوستان خسته نباشید
بچه ها من میخوام الان شروع کنم به خوندن
میدونم وقت کمی دارم نسبت به این منابع زیاد شاید هیچ امیدی هم نباشه ولی میخوام بخونم روزی حداقلش 12 ساعت درس میخونم
به نظرتون امیدی هست؟
واسه زبان چی بخونم؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان خسته نباشید
میدونم وقت کمی دارم نسبت به این منابع زیاد شاید هیچ امیدی هم نباشه ولی میخوام بخونم روزی حداقلش 12 ساعت درس میخونم
به نظرتون امیدی هست؟
واسه زبان چی بخونم؟

henri

New member
سلام دوستان خسته نباشید
به نظرتون امیدی هست؟
واسه زبان چی بخونم؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان خسته نباشید
به نظرتون امیدی هست؟
واسه زبان چی بخونم؟

خدا بده برکت با روزی حداقل 12 ساعت فک کنم ب دوره هم برسی من چی بگم ک هر روز دانشگام و کلا روزی 5 ساعت وقت دارم ک اونم خسته و کوفته باید تحقیقای دانشگامو انجام بدم غمت نباشه ایشالا نتیجه میگیری

khojasteh88

New member
حالا ما تلاشمون رو میکنیم خدا رو چه دیدی شاید دلش به حالم سوخت و قبول شدم

بالا