شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nafasn

New member
منم تقریبا این یه ماهه آخر گوشیمو خاموش میکردم ولی هی وسوسه میشدم هر از گاهی روشنش میکردم.
ولی الان با یه نیروی فوق العاده ای خاااااااااموش میکنم و دیگه تا بعداظهر 22 کاملا خاموش.چون آدم وقتی میبینه همه دارن درس میخونن و از یه چیزایی میگذرن اونم دوس داره همون کارو بکنه تا موفقیت از آنش بشه.
ممنونم روجو عزیز
بچه ها دستتون درد نکنه از این همه انرژی مثبت دادن به هم دیگه
ان شااااااااااله همگی موفق باشیم.:thumbsupsmileyanim::4d564ad6:
هیچ وقت فکر نمیکردم به این موقع برسم:smiliess (3):

bioshimi93

New member
سلام به دانشجویان ارشد آینده
خدا قوت:riz304:
من یه مدت خیلییی ناامید بودم طوری که دیگه نمی تونستم درس بخونم اما 3 روزه به لطف شما تونستم شروع کنم به خوندن
حس خوبیه وقتی بتونی به برنامه ای که داری عمل کنی و بعدش بیایی اینجا و پست بذاری کلی انرژی میگیری:4d564ad6:
متاسفانه جمعه آخرین آزمون جامع میدم و شنبه هم امتحان دارم تا 25 خرداد :dadad4:
کاش بتونم ایام امتحانات هم یکم بیوشیمی رو دوره کنم
آزمونای جامع خیلی ناامیدم کردن ولی بازم به تلاشم ادامه میدم اگه خدا خواست میشه اگرم که نه....
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

ROJO

New member
باور کن وقت میشه بیوشیمی، ی برنامه ی درست داشته باش، درسارو بخون ولی تمام وقتتو نذار سر خوندن برای امتحانا، معدل پشیزی ارزش نداره، وسطاش تست کار کن، موفق باشی:a2d3:

mahsa khanum

New member
مجید ایول....

بخدا هر چی میگم آغا اس ندید بدتر ملت اس میدن:smiliess (2): ...تازه من رکورد داره خط عوض کردنم:wacsmiley:...دیگه هر سری که بچه ها با شماره جدید زنگ میزنم خجالت میکشم..(خفشون کردم با اینکارم:sdasdasd:)

واسه اون تصمیم گرفتم سیم کارتمو2 هفته دربیارم:4d564ad6: ..تنها از دستگاه گوشیم استفاده کنم..هر از گاهی آهنگ گوش میدم...

mahsa khanum

New member
والا اومدم دیدم اینهمه پست گذاشتید خوشحال شدم ..گفتم آخ جون انرژی:ad54ad:

راستی بچه ها منم دیروز فقط 1 30 درس خوندم کلش پرید ...خ دپرس بودم آخر شب ...ولی دیگه هر چی زور زدم خوندم نمیومد ..مغزم خالی کرده بود...بنظرم از اثرات کمبود خواب بود:sadsmiley:

ولی بهمراه شما بچه های گل قول میدم آخرین روز تنبلیم باشه...:riz304:

mahsa khanum

New member
بدون وقت نیست پاشو،
بگو :
من ادامه می دم...

دیروز ظهر و امروز صبح نتونستم بخونم :14:، از بعدازظهر شروع میکنم دیگه با همه شون اتمام حجت کردم تا دوهفته دیگه من تو اتاق محبوسم !!!
zy zyبهترین کارو کردی:smiliess (3): ..یه عمر تو در خدمتشون بودی با کوزت گری و این حرفا .. این 2 هفته هم اونا مراعات حالتو بکنن
اصن برن خونه همدیگه حتما باید بیان خونه مامان بزرگ ....:5:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

مجید دیجی

مدیر بخش
من می خواهم بدرخشم
مثل ستاره ؟
نه؟
مثل ماه ؟
نه ؟
مثل خورشید ؟
نه؟
من می خواهم بدرخشم همچون جواهری نایاب که از دل اقیانوس های تلاش بیرون آمده

بچه ها دیگه وقتشه دنده معکوس بکشیم و با آخرین قدرت حرکت کنیم و تمام رقیبایی رو که جا زدن رو جا بزاریم

پس بزن دنده قشنگه رو:ad54ad:

کارشناسی ارشد ما داریم میایم:4d564ad6:
خدا حافظ تا ساعت 11

آخرین ویرایش:

irani

New member
سلام بچه ها و منبعهای انرژی....
من برعکس همه امروز نتونستم بخونم اما ایشالا تا شب هر چی تونستم میخونم و از فردا جبران میکنم،
بچه ها شما چطدر صبح زود پا میشین؟

hidena

New member
خداروشکر امروز منم تا الان خوب درس خوندم، یکی از مبحثاییکه واقعا واسم سخت بود رو امروز تستاشو زدم و خیالم از بابتش راحت شد...
امیدوارم همگی بتونیم به برنامه هامون عمل کنیم و به هدفمون برسیم...

fatemeh.rgh

New member
بچه ها به نظرتون باىد حتما درصداى ىالالالالالا زد تا قبول شد؟

bioshimi93

New member
نمی دونم کلی گفتن برای خودتونو تقریبی در نظر بگیرین
به این چیزا زیاد فکر نکنین

Haydi

New member

10368827_255377444646181_1280141415175224938_o.jpg

zy zy

New member
خوشبختانه من حداقل با گوشیم مشکلی ندارم سالی یه بارم صداش درنمیاد از بس دوستام بی معرفت شدن! گاهی وقتا اصلا یادم میره گوشیمو کجا گذاشتم :smiliess (3):

melodi1991

New member
بچه هااااا حسابیییی بخونیییییییییین من امرووووووز خودم رکورد خودمووو زدم کلیییی انرژی دارررم :thanks:
چیزی نمونده ارشدیای 93 :bunnyearsmiley:

medic69

New member
بچه ها بنظرتون بهتر نبود انتخاب دانشگاها بعد کنکور می بود با توجه به اینکه دیگه مرحله تکمیل ظرفیت حق انتخاب رشته دوباره نداریم؟

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام الان ساعت 11 هست چند تا از بچه ها خصوص پیام دادن که با گوشی یا لبتابمون چیکار کنیم ؟ حتی یکی نوشته زدم شارژر لبتابم رو شکستم که دیگه نیام تو اینترنت اما بازم با گوشیم میام ... و خیلی چیزای دیگه
خوب دوست عزیز اولا من که روانشناس نیستم... اما یه تجربه خوب رو متونم در اختیارتون بذارم به شرطی که من رو هم دعا کنید امسال ارشد قبول بشم...
.
.
.
.
خوب روشی که میگم خیلی خوبه شما هم امتحان کنید یه روزه جواب میده..
.
.
.
وقتی دارید درس می خونید یه قلم و کاغذ بذارید کنار دستتون و هر وقت رفتید سراغ لب تاپ یا موبایلتون توش بنویسید از ساعت فلان تا فلان من رفتم توی اینترنت یا sms دادم

خوب اینکار باعث میشه یه جور" حساب کتاب" به خودتون پس بدید...
بنابراین خیلی سریع روند کارتون تغییر میکنه. به امید خدا
اگه دیدی که بازم جواب نداد این کاغذ رو بچسبون پشت در اتاقت تا هر کس که رد میشه اون رو ببینه اینجوری خیلی خوب میتونی مدیریت کنی وقتت رو دوست عزیز...
.
التماس دعا

مجید دیجی

مدیر بخش
.
.
میگن دعای پدر مادرها در حق بچه هاشون زودم به اجابت میرسه پس از اونا بخواید تا دعاتون کننن
.
.

مجید دیجی

مدیر بخش
خوشبختانه من حداقل با گوشیم مشکلی ندارم سالی یه بارم صداش درنمیاد از بس دوستام بی معرفت شدن! گاهی وقتا اصلا یادم میره گوشیمو کجا گذاشتم :smiliess (3):

ای دوستان بی وفا از ایران سل بیاموزد وفا
ایران سل با تمام بی گانگی پشت سر هم می دهد پیام:25r30wi:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا