شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepideeee

New member
بازم روز تعطیل و ... (دیگه ادامه شو نمیگم نزنین منو :rolleyessmileyanim:)
ولی خوب شد صب زود بیدار شدم تاحالا خوندم دیگه باید برم آشپزخونه به وظایف کوزتیم برسم الاناس که بیان شیطونکا :wacsmiley:

طاقت بیار رفیق !!! ژان وار ژان رو می فرستم به دادت برسه ... حدا اقل هفته اخر رو بخونی

Genetic1400

New member
عید همگی مبارک باشه:rose:

3هفته دیگه این موقع آب خوردن هم یه مزه دیگه میده.....

مجید دیجی

مدیر بخش
ای بابا این گوشی اختراع نمیشد چی میشد مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12)

بدم میاد از اس ام اس بازی...............دیگه وقتیم اس میاد مجبورم ج بدم و از فاز درس میام بیرون:p7977cujr38iyymsu8:

ای خدا چرا ملت درک ندارن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

بدم میاد از گوشی..متنفرممممممممم(آیکونه گریه)

اعصاب خودت رو خراب نکن تو این قضیه تنها نیستی
ما یه اقوام داریم فوق تخصص بیماری های داخلی هست .... گوشی نداره... اصلا گوشی نداره ها....

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام شب همگی بخیر امیدوارم که روز خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و اینکه بع امید خدا فردا تون بهتر از امروز باشه...

پس کو انرژی مثبتتون...............

مجید دیجی

مدیر بخش
این چند روز باقی مونده رو نباید دست کم گرفت. باید استرس و وقت رو مدیریت کرد و تا میشه تست زد...

:ad54ad::thanks:

مجید دیجی

مدیر بخش
عشق یعنی در زیر باران چتر خود را به پیرمرد فقیر بخشیدن
عشق یعنی تمام کبریت های دختر کبریت فروس را خریدن
عشق یعنی دست نوازش برسر کودکی یتیم کشیدن
عشق یعنی شعر سهراب را در باغچه کاشتن
عشق یعنی تو ، تو ای که خوب میدانی عشق چیست

تقدیم به شما از طرف دیجی مجید

آخرین ویرایش:

infomdmir

New member
من هنوز به اون حس که یقین داشته باشم به جمع بندی نهایی دروس رسیده ام فاصله دارم.مرور این قدرت رو بهم میده

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان امیدوارم تو این چند روز آینده بتونید به جمع بندی قابل قبولی برسید و مثل امروز من همش تو اینترنت نچرخید

fatemeh.rgh

New member
سلام.من امروز رفتم خونه مادرشوهرم.بنده خدا خىلى وقت بود منو ندىده بود.با اىنکه نتونستم امروز درس بخونم ولى خوشحالم که م جب خوشحتى ىکى شدم.

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
سلام بچه ها خوبییید?

فقط دو هفته مونده :|

فقط دو هفته مونده اونوقت من دیروزمو از دست دادم :|

کلی دپ بودم تا اینکه دو سه ساعت پیش پسرخالم اومده بود با باباش خونمون فوری اومد تو اتاق من گف من خیلی دعا میکنم قبول شیا، پس چرا نمیخونی الان!
قلبم وایساد اینو گف:sadsmiley: اخه من قبلا بهش گفته بودم برام دعا کن هر روز...

دیروز اخرین روز تنبلی و دپرسی بود، بخودم قول دادم،
دیدین وقتی ادم زیاد درس میخونه اخر روز علیرغم خستگی برعکس از درون شاده و سرحاله، میخوام این دو هفترو اینجوری بگذرونم

بیاین بخودمون قول بدیم یک دقیقه رو هم هدر ندیم، من از امروز گوشی خاموش، کار درس خواب شبانه، البته خوابم کمه خداروشکر بیشتر همون روحیمه ک ضعیف میشه ک اونم از امروز میندازم دور

با ی روحیه ی قوی، همچیم ک اوکیه

تازه خدا هم ک هست...

1980156572.jpg

مجید دیجی

مدیر بخش
چند روز تا کنکور مونده..................
اصلا ولش کن منم موافقم
از امروز معجزه آسا درس خواهیم خوند

من شادم و پر شور :4d564ad6::thanks::4d564ad6::thanks:

infomdmir

New member
من هر چی به کنکور نزدیکتر میشه احساس می کنم مطالبی که دارم مرور می کنم برام تازه تر هستند!!!!!!! ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا

مجید دیجی

مدیر بخش
من هنوز به اون حس که یقین داشته باشم به جمع بندی نهایی دروس رسیده ام فاصله دارم.مرور این قدرت رو بهم میده

نه این اشتباه خطر ناکی هست
توی کنکور تست زدن یه اصل اساسی هست که میگه اگه وقت درس خوندن نداری تست بزن منم زمان دانشجویی مثل شما فکر میکردم اما به مرور که امتحانای تستی دادیم متوجه شدم تست خیلی مهم هست خیلی:riz277:
تست خودش یه جور مرور هست
طراحان کنکور خیلی حرفه ای هستن سعی می کنند با نکات انحرافی و موارد مشابه شما رو به اشتباه بندازن
:auizz3ffy9vla57584x

دعا برای دیگران باعث براورده شدن دعای خودتان می شود ...

التماس دعا....

ROJO

New member
Afariin bachehaaaa bodoiiin faqat bekhoonin man k por az energy ammm saate 5 pa shodam, 2:30 saat ta alan khoondam

Na omid nashid, alan faqat morur ! :thanks:Tuye konkur hormuna komaketun mikonan baraye bazyabie etelaat

Faqat talashhhhhh
:smilies-azardl (181

melody2010

Member
[مجید دیجی;455854]چند روز تا کنکور مونده..................
اصلا ولش کن منم موافقم
از امروز معجزه آسا درس خواهیم خوند

من شادم و پر شور
آقا مجید بابا جان برو بخون دیگه ! تو که همش اینجائی :p7977cujr38iyymsu8:

شوخی کردم ها! ممنون از اینکه اینهمه انرژی مثبت میدید. ایششششششششششششششالا موفق باشین.:a2d3:

zy zy

New member
بدون وقت نیست پاشو،
بگو :
من ادامه می دم...

دیروز ظهر و امروز صبح نتونستم بخونم :14:، از بعدازظهر شروع میکنم دیگه با همه شون اتمام حجت کردم تا دوهفته دیگه من تو اتاق محبوسم !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا