شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

hosseintorabi

New member
من انتخاب دومم تربیت مدرس بوده ک قبول شدم خیلی تحقیق کردم از کسایی ک الان دانشجویه اونجان واسه انتخابم بستگی بهرشته ی دوسستون داره الانم کاملا راضیم با اینکه ایران و شهید بهشتیم میاوردم

شما کارشناسی کجا بودین چه رشته ای؟.. من دوستم بهداشت محیطه.. کارشناسی هم بهشتی بودیم.. منتها میگه واسه این میترسه که میگن توو تربیت مدرس کلا از جو علوم پزشکی جدا میشن و رشته های علوم پزشکی اونجا جایگاهی ندارن .. نمیدونم خودم... شما به چه اطلاعاتی رسیدین؟.. یعنی چیا باعث شد که تربیتو بالاتر از بهشتی و ایران بزنین؟

arezou.mehrabi

New member
شما کارشناسی کجا بودین چه رشته ای؟.. من دوستم بهداشت محیطه.. کارشناسی هم بهشتی بودیم.. منتها میگه واسه این میترسه که میگن توو تربیت مدرس کلا از جو علوم پزشکی جدا میشن و رشته های علوم پزشکی اونجا جایگاهی ندارن .. نمیدونم خودم... شما به چه اطلاعاتی رسیدین؟.. یعنی چیا باعث شد که تربیتو بالاتر از بهشتی و ایران بزنین؟

من رادیولوژی علوم پزشکی مشهد خوندم یکی از ترم بالاییامون با رتبه من شهید بهشتی میخوند میگفت 3سال تا 3/5 طول میکشه واسه گرفتن ارشد الان ایشون انتقالی گرفتن به مشهد جو یونیه تربیت میگن خشکه اونم واسه سطح علمیشه و فوق العادم اساتید سخت گیری داره من خودم آناتومی شرکت کردم واسه رشته ای ک دکترا میخوام بخونم تربیت مدرس اساتید قوی ای داره اگه دوسستون به دکترا فکر میکنه بهترین انتخابشو کرده

hosseintorabi

New member
من رادیولوژی علوم پزشکی مشهد خوندم یکی از ترم بالاییامون با رتبه من شهید بهشتی میخوند میگفت 3سال تا 3/5 طول میکشه واسه گرفتن ارشد الان ایشون انتقالی گرفتن به مشهد جو یونیه تربیت میگن خشکه اونم واسه سطح علمیشه و فوق العادم اساتید سخت گیری داره من خودم آناتومی شرکت کردم واسه رشته ای ک دکترا میخوام بخونم تربیت مدرس اساتید قوی ای داره اگه دوسستون به دکترا فکر میکنه بهترین انتخابشو کرده

آره هدفش دکتراست..
دقیقا دوستتون درست گفته توو بهشتی ارشد گرفتن طول میکشه..
خیلی ممنون پس من همینارو بهش میگم.. لطف کردین:riz304:

mmdreza.psy

New member
آخرین اطلاعیه ی سنجش پی رو بخون قبل نتایج.. اونجا واسه هر دانشگاه زمان و نوع ثبت نامو گذاشته.. واسه سوال آخرت هم بسنگی به دانشگاه کاشان داره.. اگه خدمت نرفتی که گواهی موقت بهت نمیدن کلا.. ولی یه برگه ی فراغت از تحصیل میدن.. اونو بگیری هم حله..

اها...خوندم....اطلاعاتمو بدست اوردم...ممنون
واسه برگه فراغت از تحصیل که لازم نیست تسویه کرده باشم؟
من ۳۱خرداد اخرین امتحانم رو دادم..

hosseintorabi

New member
اها...خوندم....اطلاعاتمو بدست اوردم...ممنون
واسه برگه فراغت از تحصیل که لازم نیست تسویه کرده باشم؟
من ۳۱خرداد اخرین امتحانم رو دادم..

من موقع تسویه حساب این برگه رو گرفتم.. چرا دیگه باید تسویه کرده باشی..

donbeh

New member
مهندسی بهداشت محیط رتبه 130 دانشگاه قزوین..
............
دوستان کسی اهل قزوینه اینجا؟.. من خیلی ناراحتم از نتیجه :14: یه کم روحیه بدین بهم داغونم :dadad4:

- - - Updated - - -

نه قزوین قبول شدم:dadad4:

آقا :auizz3ffy9vla57584x

تمام ایران سرای منست حالا که خدا خواسته دیگه این حرفا چیه

یکی از مزایا آن دیدن و سیاحت این شهر تاریخی و دانش پرواست

الموت را یادتون نرود دل قوی دارید و شاکر

hosseintorabi

New member
آقا :auizz3ffy9vla57584x

تمام ایران سرای منست حالا که خدا خواسته دیگه این حرفا چیه

یکی از مزایا آن دیدن و سیاحت این شهر تاریخی و دانش پرواست

الموت را یادتون نرود دل قوی دارید و شاکر

ممنون.. همشهری شما شدم؟؟

ahmadkarimi88

New member
با عرض تبریک به دوستانی که در آزمون ارشد موفق شده اند و آرزوی موفقیت های آتی برای دوستانی که امسال موفق نشده اند
از دوستان کسی هست که اپیدمیولوژی یزد قبول شده باشه

leila89

New member
دوستان تو سایت سنجشدنوشته ثبت نام دانشگاه تبریز 16 و 17 ام ولی تو سایت دانشگاه نوشته 17 تا 19ام ... من برای 17 ام عصر بلیط برگشت گرفتم بنظرتون یک روزه کار ثبت نام تموم میشه؟

hosseintorabi

New member
دوستان تو سایت سنجشدنوشته ثبت نام دانشگاه تبریز 16 و 17 ام ولی تو سایت دانشگاه نوشته 17 تا 19ام ... من برای 17 ام عصر بلیط برگشت گرفتم بنظرتون یک روزه کار ثبت نام تموم میشه؟

مدارکتون کامل باشه بعله.. اونجا هم عنوان کنید که بلیط برگشت دارین و توو شهر هم کسیو ندارین باهاتون راه میان

leila89

New member
بچه ها یه سوال برای ثبت نام از ما فرم تسویه حساب خواستن ولی من قسط های وامم هنوز تموم نشده... بنظرتون دانشگاه فرم رو میده؟

m14

New member
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم :ad54ad:من با اینکه امسال قبول نشدم اما لحظه به لحظه از اینجا پیگیر بودم خدا رو شکر بعداز اون همه استرس جوابهای درست اومد:4d564ad6: امیدوارم سال دیگه منم جز قبولیا باشم:smilies-azardl (181:thanks:

بالا