شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
بچه ها عمو چشه نبینوم اذیت شی بیو ول کن رطبی بزنیم باهم / اگر تهرانی قزوین خوبه نزدیک شهر و دیارت بابا ارامش بچسب

hosseintorabi

New member
نه اتفاقا چند تا از اساتید بهداشت توی کانادا اسکاتلند انگلیس...دکترا گرفتن ولی خب جز دانشگاه های گرید2 هست.شهر خیلی خوبیه آب و هوای خوبی داره مردمشم خوبن

اطلاعی از خوابگاه اینا داری؟.. کسی اونجا خونده باشه.

من کاردانی قزوینبودم.خوابگاه دخترانه گلستان.تا اونجا که من میدونم نه قزوین نه همدان واسه خوابگاه مشکل ندارند.پیروز باشید.

mmdreza.psy

New member
دستتون درد نکنه..
ممنون از همه بچه ها حالم خیلی بهتر شد با حرفاتون:smiliess (10):

حسین جان بهت تبریک میگم...قطعا تعداد خیلی خیلی زیادی از داوطلبای رشتت الان آرزو داشتن جای تو بودن...
ایشالا واسه دکترا بهترین جایی که لایقش هستی باشی
در ضمن چندسال پیش یه نفر از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بورس امریکا گرفت ...قزوین که سطحش خوبه...امیدوار باش و مثل همیشه تلاش کن ....

- - - Updated - - -

دستتون درد نکنه..
ممنون از همه بچه ها حالم خیلی بهتر شد با حرفاتون:smiliess (10):

حسین جان بهت تبریک میگم...قطعا تعداد خیلی خیلی زیادی از داوطلبای رشتت الان آرزو داشتن جای تو بودن...
در ضمن چندسال پیش یه نفر از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بورس امریکا گرفت ...قزوین که سطحش خوبه...امیدوار باش و مثل همیشه تلاش کن ....

12500

Member
دوستان یه سوال
من یه دوست دارم ک رتبه اش شده 70 ابتدا دانشگا های تهران رو زده بعد ظرفیت مازاد تهران و بعد شهرستان ها...الان ظرفیت مازاد قبول شده..حالا میتونه شهرستان ها رو بره یعنی راهی هست؟؟ظرفیت روزانه رشتمون هم 160 نفر ....لطفن اگه میدونید کمکی کنید

دوستان یه سوال
من یه دوست دارم ک رتبه اش شده 70 ابتدا دانشگا های تهران رو زده بعد ظرفیت مازاد تهران و بعد شهرستان ها...الان ظرفیت مازاد قبول شده..حالا میتونه شهرستان ها رو بره یعنی راهی هست؟؟ظرفیت روزانه رشتمون هم 160 نفر ....لطفن اگه میدونید کمکی کنید

فکر نکنم بشه کاری کرد.عزیز کارنامه تو میذاری ببینیم.میخوام ببینم دانشگاه تهران رو برا بقیه چطوری زده؟

mmdreza.psy

New member
دوستان یه سوال

توی دفترچه انتخاب رشته اگه ببینید نوشته که نمیشه شهر قبولی رو به هیچ عنوان عوض کرد....متاسفانه ...

sepide.s

New member
دوستتون تو تکمیل ظرفیت که 30 ام و 31 ام هست دوباره انتخاب رشته کنه.بالاخره یه سری دانشگاهها تکمیل نمیشه

hosseintorabi

New member

- - - Updated - - -

ممنونم داداش.. آره راس میگی خودمم با همین فکر آرومم فقط.. راستی خیلی بهت تبریک میگم واسه قبولیت و اینکه به اقوام و خانواده بالاخره خودتو ثابت کردی واسه بالینی خوندن شرمنده نشدی:thanks:

Baran86

New member
سلام دوستان تبریک می گم به همه قبول شده ها و برا بقیه آرزوی موفقیت می کنم انشاا سال دیگه ٬ من هم با لطف خدای مهربون انتخاب اولم رو قبول شدم

سلام دوستان.منم دانشگاه ایران قبووووووووووووووووووووووووووووووول شدم.هوررررررررررررررررررررررررررررا.با آرزوی موفقیت برای شما:riz304::riz304:

donbeh

New member
من از صمیم قلب موفقیت یکایک دوستان عزیزم را تبریک می گویم:rose:

امیدوارم در درجه نخست برای همه چه قبولی و چه قبولی های سال های آینده سلامتی

و شاد کامی برقرار باشد سعی کردم در این مدت که با هم بودیم خدای ناکرده

به کسی کوچکترین اهانت را روا ندارم

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی. زنهار بد مکن که نکردست عاقلی

من قبول نشدم ولی ابدا ناراحت نیستم خدا وکیلی می گویم

دوست دارم اگر پیشرفت کردم فقط در راه خدمت به بیماران باشد

مگر نه القاب دکترا ،پی اپ دی و این چیزهای دلخوش کننده

برایم کوچکترین ارزش و اعتباری ندارد

آخرین ویرایش:

mmdreza.psy

New member
بچه ها سوال
توی سایت دانشگاه که من چیزی ندیدم....
بنظرتون تاریخ ثبت نام چندم میتونه باشه؟ و سنجش مشخص میکنه یا خود دانشگاه؟
واسه ثبت نام باید از دانشگاهی که کارشناسی اونجا بودیم گواهی موقت بیاریم کافیه یا باید صبر کنیم خود دانشگاه مشخص میکنه؟

hosseintorabi

New member
بچه ها سوال
واسه ثبت نام باید از دانشگاهی که کارشناسی اونجا بودیم گواهی موقت بیاریم کافیه یا باید صبر کنیم خود دانشگاه مشخص میکنه؟

آخرین اطلاعیه ی سنجش پی رو بخون قبل نتایج.. اونجا واسه هر دانشگاه زمان و نوع ثبت نامو گذاشته.. واسه سوال آخرت هم بسنگی به دانشگاه کاشان داره.. اگه خدمت نرفتی که گواهی موقت بهت نمیدن کلا.. ولی یه برگه ی فراغت از تحصیل میدن.. اونو بگیری هم حله..

بچه ها سوال

تو اون اطلاعيه اى ک ديروز زدن مشخصه اگه هم تو جدول ننوشته احتمالا همون 16م باشه چون واسه همه 16مه واسه اطمينان از سايت دانشگاه شماره تماسو بردار با اموزش تماس بگير و بپرس

hosseintorabi

New member
دوستان یه سوال.. من دوستم تربیت مدرس قبول شده.. انتخاب چهارمش بود بعد از تهران و بهشتی و ایران.
الان ناراحته فکر میکنه خیلی جو و سطح خوبی نداره و دانشگاه بدیه.. میخوام ببینم کسی خودش یا آشناهاش تجربه ی تربین مدرس داشتن؟.. چجوریه؟..

arezou.mehrabi

New member
دوستان یه سوال.. من دوستم تربیت مدرس قبول شده.. انتخاب چهارمش بود بعد از تهران و بهشتی و ایران.
الان ناراحته فکر میکنه خیلی جو و سطح خوبی نداره و دانشگاه بدیه.. میخوام ببینم کسی خودش یا آشناهاش تجربه ی تربین مدرس داشتن؟.. چجوریه؟..

من انتخاب دومم تربیت مدرس بوده ک قبول شدم خیلی تحقیق کردم از کسایی ک الان دانشجویه اونجان واسه انتخابم بستگی بهرشته ی دوسستون داره الانم کاملا راضیم با اینکه ایران و شهید بهشتیم میاوردم

بالا