شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

prinses

New member
منم همش فک مى کنم يا رتبمو اشتباه ديدم يا ثبت نهايى نکردم :)))) بخدا مرض گرفتيم :))))

وای همتون علایم منو دارین که تک تک علایم ، مریضیم و با اومدن جوابام خوب نمیشیم زمان میبره خیلی بد کاری کردن حرصمون دادن،.... من نمیبخشمشون

khorsand

New member
من جای شما بودم سنجش پی رو بی محل میکردم نتایج هم اومد میزارم 5 6 ساعت بعد چک میکنم تا حالیشون بشه. رتبه تک رقمیا که شما برید ثبتنام کنید پورکاظمی رو آدم حساب نکنید.

بابا ماها مالیخولیا گرفتیم!پارانویا گرفتیم!توهم فانتزی گرفتیم!اونوقت شما میگی کم محل؟؟من الان حاضرم برم دست پورکاظمی رو ماچ کنم که نتیجه رو امشب بزنه!

گل ارام

New member
بابا ماها مالیخولیا گرفتیم!پارانویا گرفتیم!توهم فانتزی گرفتیم!اونوقت شما میگی کم محل؟؟من الان حاضرم برم دست پورکاظمی رو ماچ کنم که نتیجه رو امشب بزنه!
کااش فقط همین بوود..یکم دیگه مونده تسلیم شیم رو به قبله بخوابیم..خخخ

گل ارام

New member
البته خانما دست خودشون نیس الان قبول هم میشن واسه ثبت نام هم کلی استرس میگیرن. شما دیگه الان باید واستون عادی باشه چون خیلی وقته که میدونید کجا قبول میشید.

اره خب ولی تا چشمامون نبینه ارامش نمیگیریم!!

mmdreza.psy

New member
کاش میدونستم اسم بچه پور کاظمی چیه ! میگشتیم اینستای بچشو پیدا میکردیم...اونوقت من میدونستم با باباش ...

Hobbit

New member
ها بابا ....اینقده لفتش دادن منی ک اصن جلسه ی کنکور نبودم ی جورایی داره بهم تلقین میشه نکنه اسم منم قراره تو قبولیا درآد!!!!:5:
وگرنه پس واسه چی اینقده طول کشیده!!!!
اصنم ب این فک نمیکنن ک شاید من هر دانشگاهیو دوس نداشته باشم...اییییششششش:smiliess (7):
:smiliess (7)::smiliess (7):

Hobbit

New member
کاش میدونستم اسم بچه پور کاظمی چیه ! میگشتیم اینستای بچشو پیدا میکردیم...اونوقت من میدونستم با باباش ...

بچه شو ک فک نکنم...
ولی من آی دی اینستای عمشو دارم!!!ب کارتون میاد؟؟؟؟؟؟؟:thumbsupsmileyanim:

بالا