شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

leila89

New member
سلام دوستان
منم زیست سلولی شبانه پژوهشگاه سلولی قبول شدم

numen

New member
سلام بچه ها
من علوم میکروبیولوژی اصفهان قبول شدم بهداشت هم به احتمال زیاد میکروب
پزشکی اصفهان میارم الان خیلی گیجم نمیدونم کدومشونو برم
میشه کمکم کنین

سلام تبریک میگم
میشه رتبتون رو هم بگید ؟

درمورد تردیدتون :
بنظرم این سوال رو باید از خودتون بپرسید
اول و آخر علاقه شخص خودتون رو درنظر بگیرید و بعد انتخاب کنید
باید ببینید رابطه تون با مباحث بیماری زایی و درمان و عفونت بهتره یا سایر جنبه های میکروبیولوژی
اگر برید وزارت بهداشت حوزه کاری و درسی تون محدود به تشخیص و درمان میکروب های بیماریزاست
ولی وزارت علوم گرایش خاصی نداره برحسب استاد راهنما و پایان نامه ای که انتخاب میکنید میتونید روی موضوعاتی مثل : میکروبیولوژی صنعتی ، میکروبیولوژی غذایی ، میکروبیولوژی پزشکی ، ایمنی میکروبی ، یا حتی پروبیوتیک ها و ویروس کار کنید ...

bahar.zr93

New member
من خیلی دوست دارم بدونم اینا این همه استرس و فشار روانی که دارن به ما تحمیل میکنن رو کجا میخوان جواب بدن؟؟؟!!!
تا امروز من عصبی بودم امروز دیگه صدای کل خانوادمون در اومده...
واقعا مدیریت شون به درد ................. شون میخوره.. واللا

gelare

New member
سلام تبریک میگم
میشه رتبتون رو هم بگید ؟

درمورد تردیدتون :
بنظرم این سوال رو باید از خودتون بپرسید
اول و آخر علاقه شخص خودتون رو درنظر بگیرید و بعد انتخاب کنید
باید ببینید رابطه تون با مباحث بیماری زایی و درمان و عفونت بهتره یا سایر جنبه های میکروبیولوژی
اگر برید وزارت بهداشت حوزه کاری و درسی تون محدود به تشخیص و درمان میکروب های بیماریزاست
ولی وزارت علوم گرایش خاصی نداره برحسب استاد راهنما و پایان نامه ای که انتخاب میکنید میتونید روی موضوعاتی مثل : میکروبیولوژی صنعتی ، میکروبیولوژی غذایی ، میکروبیولوژی پزشکی ، ایمنی میکروبی ، یا حتی پروبیوتیک ها و ویروس کار کنید ...

ممنون
رتبه میکروبیولوژی103
رتبه میکروب پزشکی33

فردا ميزارن جوابا رو ديگه نه؟؟؟ اصن از وقتى شنيدم نتايج دستيارى اومده احساس پوچى مى کنم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

12500

Member
چرا نتایج بهداشت رو نمیزنن من با این ک مطمئنم دانشگگاه تهران قبول میشم همش افکار ترسناک به سراغم میاد:( مثلن فک مینم انتخابم ثبت نهایی نشده:dadad4:

mmdreza.psy

New member
خدا لعنتشون کنه...
من که از بس حرص خوردم و هی ناامیدانه سنجش رو رفرش کردم ٬ دیگه اگه حتی ببینم بهترین انتخابم هم قبول شدم بازم ذوق نمیکنم....

khorsand

New member
چرا نتایج بهداشت رو نمیزنن من با این ک مطمئنم دانشگگاه تهران قبول میشم همش افکار ترسناک به سراغم میاد:( مثلن فک مینم انتخابم ثبت نهایی نشده:dadad4:

دقیقا مثل من!حدودا هزار بار رفتم انتخاب محل رو چک کردم هزار و هغتصد بار کارنامه رو!!!

بالا