شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

چرا نتایج بهداشت رو نمیزنن من با این ک مطمئنم دانشگگاه تهران قبول میشم همش افکار ترسناک به سراغم میاد:( مثلن فک مینم انتخابم ثبت نهایی نشده:dadad4:

منم همش فک مى کنم يا رتبمو اشتباه ديدم يا ثبت نهايى نکردم :)))) بخدا مرض گرفتيم :))))

گل ارام

New member
چرا نتایج بهداشت رو نمیزنن من با این ک مطمئنم دانشگگاه تهران قبول میشم همش افکار ترسناک به سراغم میاد:( مثلن فک مینم انتخابم ثبت نهایی نشده:dadad4:
دقیقاا منم این حس میاد سراغم با اینکه رتبم ۴شده!!!!!!!!!!!!:sad:

آخرین ویرایش:

RBC!

New member
من تازه اومدم خونه.
بعد از دیدن نتایج علوم استرس گرفتم.

پورکاظمی و سایر مسئولین، جون مامانتون روزانه تهران میخواممممممممممممممممم

چقد پوست کلفتيم ما اون از گروه بندى ها, سوالاى عجيب غريبشون, کم کردن سوالا، اعلام رتبه ها يه هفته ديرتر اينم از وضع الانمون ک هنوز نتيجه نهايى مشخص نشده... پوست کلفتيمااااا .... سالم از هفت خوان سنجش پى بياى بيرون صلوات :wacsmiley:

love virology

New member
برای بچه هایی رتبه های لب مرز دارن سخته / تک رقم ها معلومه کجا قبولن/ دوست من دل تو دلش نیست /

RBC!

New member

منم تا هفته پیش یه روز در میون چک می کردم ببینم ثبت شده یا نه :25r30wi:

چقدر من عقبم. دارم همه ارسالا رو میخونم :tonguesmiley:

گل ارام

New member
اقااا از زندگی معمولیمون خارج شدیم بخدا...همش دوس داریم زود بخوابیم تا فردا شه..دلشون میاد ذهنمون رو بیمار کردن!!

khorsand

New member
بچه ها من دیگه میرم که کمرنگ بشم تا یکی دو روز دیگه
برام دعا کنین
اگر پورکاظمی وقتی من بیمارستانم نتیجه رو زد بیاین همگی باهم بکشیمش!:a2d3:

khorsand

New member
اقااا از زندگی معمولیمون خارج شدیم بخدا...همش دوس داریم زود بخوابیم تا فردا شه..دلشون میاد ذهنمون رو بیمار کردن!!

والا بخدا
من نمیدونم یه مشت دانشجوی استرسیه دیوونه شده ب چ درد اینا میخوره ک دقیقا دارن همین بلا رو سر ما میارن؟؟!!

بيشتر از اين حرصم ميگيره صدامونو کسى نمى شنوه باز خوبه اينجا خودمونو خالى مى کنيم يکم ... اقا يکى لينک اينجا رو برسونه دست پورکاظمى قربون دستش :)))))

sara120

New member
وای خدا من دیگه دارم دیونه میشم ......منم همش فک می کنم تبت نشده انتخاب هام

alireza-ja

New member
من جای شما بودم سنجش پی رو بی محل میکردم نتایج هم اومد میزارم 5 6 ساعت بعد چک میکنم تا حالیشون بشه. رتبه تک رقمیا که شما برید ثبتنام کنید پورکاظمی رو آدم حساب نکنید.

arezou.mehrabi

New member
سر سوگولیاشون میشه خوش قول میشن برن بمیررررررررررن همشون کاش هیچوقت وارد علوم پزشکی نمیشدم

بالا