شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

prinses

New member
خخخخخ همه فهمیدن تهرونی ام یا بیشتر توضیح بدم ، شوخی میکنم من ساکن تهرانم اصالتا مث
خخخخمنث خودتون شهرستانی ام تهران و شهرستان نداره هم وطنا
برای مام خبر بیات دلیلش خب عادیه و زیر سوال نمیبریم ولی محض شوخی حتما اون جمله رو میگیم خیلی عادی تره جواب دادنش :25r30wi:

prinses

New member

بابا سایت گرد بابا حرفه ای خیلی خوشم اومد
من گم میشم تو سایت ها
میشه بعدا سوالاتم رو بپرسم برای ثبتنام اگه گیر افتادم
میای سایت؟پپیام خصوصی تو چک کنی؟

prinses

New member
من از الان مثل کودکان کـــلـاس اولی ذوق دانشگاه دارم!!!میخوام قبول بشم برم با خیال راحت وضعیت رشته فعلی و بعدیمو تغییر بدم تو انجمن!!انقده خوبه!!!:thanks::25r30wi:

منم ذوق دارم برای رفتن به دانشگاه یه 20 روز دیگهههههه آخ جون

love virology

New member
همه شهرا اصطلاح زیاده / جوابا بیاد همه بچه ها جیم نزنین بریدا بیایید چکار باید کرد و سایت کلا شاید هم رشته ایی خودتونو پیدا کردین رفتین ثبت نام /

prinses

New member
همه شهرا اصطلاح زیاده / جوابا بیاد همه بچه ها جیم نزنین بریدا بیایید چکار باید کرد و سایت کلا شاید هم رشته ایی خودتونو پیدا کردین رفتین ثبت نام /

افرین خوب کاریه اینجا هم دانشکده ای هم رشته ای بشیم یا شایدم هم خوابگاهی بشید ...ککلا همه بیاید نتیجه بدین
البته سالای قبل خیلیا جیم میزدن که از فضای مجازی دوستی هاشون نرسه به واقعی هرکی دلایل خودشو داره ولی حال میده دوست شیم

khorsand

New member
من که هرچی گشتم نتونستم یه دونه همکلاسی فرضی هم پیدا کنم واسه خودم!!!

prinses

New member
من که هرچی گشتم نتونستم یه دونه همکلاسی فرضی هم پیدا کنم واسه خودم!!!

وای گروه تاپیک های امار زیستی خواب تابستانی رفته
اصلا هیچ پیامی از خییییییلی وقته رد و بدل نشده فکر نکنم یک نفرم بید نتیجشو بگه امسال از 10 نفرم کمتر کاربر بود تاو تاپیک ها که اونام فعال نبودن...من از این اسایت هم رشته ای هم رفیق پیدا نکردم چ برسه هم کلاسی ...
یکی دوتا بودن که فعال بودن بعد کنکور به دلایلی نشد بیان رفتن

بچه ها جوابا اومد يکى سريع يه تاپيک جديد بزنه همه بيان بگن چى کجا قبول شدن :thanks:

love virology

New member
واقعا منظور اين بوووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :))))))))

در پاسخ ان دوست گفتم / حالا بگزرید / خاستین بعد فیلم ها بیایید تاپیک خوابگاه از تجربیات استفاده کنیم

- - - Updated - - -

واقعا منظور اين بوووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :))))))))

در پاسخ ان دوست گفتم / حالا بگزرید / خاستین بعد فیلم ها بیایید تاپیک خوابگاه از تجربیات استفاده کنیم

alireza-ja

New member
چلوکباب سفید چیه؟

سبزی پلو با ماهی چرا نمیدن اینا همش یه بار دادن؟

sara120

New member
بجه ها ای کاش فردا نتایج بیاد من دیگه خستم خسته ...........

بالا