شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

ansar1991

New member
من یه جوری با اعتماد به نفس دارم دنبال وعده های غذایی دانشگاه ایران می گردم که واقعا ناراحت میشم قبولم نکنن:d

RBC!

New member
منم به دلم افتاده ایرانی میشم :(40):

لیستشو پیدا کردی برای ما هم بذار ببینیم :bunnyearsmiley:

prinses

New member
من دیدم گفت جوابا اومد رفتم سایتو دیدم دوتای سنجش ها دیدم نیست خواستم بزنمش که فهمیدم خبری نبوده جملش ، درخواستی بوده
خخخخخ نزدیک بود بخاطر شایعه پراکنی کشته بشه
شوخی بود بخدا جدی نگیرید قصد طول دادن ماجرا رو ندارم شوخییییی

RBC!

New member
در آخر از خودم که جمله رو درست خوندم تشکر می کنم :4d564ad6:

IL-2

Well-known member
سلام و درود فراوان بر کاربران خوب انجمن علوم پزشکی

از دوستان خواهشمندم انشاءالله هر زمان نتایج اومد

رتبه
رشته قبولی
دانشگاه قبولی

رو در تاپیک ▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕ قرار بدید.

پیشاپیش از همکاری دوستان تشکر میکنم.
و همچنین مدیر ارشد احسان که از قبل به فکر این زمان بودن
.

به همه دوستان که قبول شدن تبریک میگم
و دوستانی هم که امسال قبول نشدند انشاءالله سال دیگه.

greenstars.gif

greenstars.gif
greenstars.gif

diiba

New member
اخه چرا اذیت مون میکنند چرا جوابا نمیاد من که از استرس مردم شماکه رتبه ها خوب دارید خیالتون راحت قبول میشین اما من که استرس که بارتبه 80 میکروب بالاخره قبول میشم یانه

prinses

New member
خدا کنه همه اونایی هم دو دلن قبول میشن یا نه قبول شن برای همه دعا میکنم جایی که بهتره براشون و راحتن از خوابگاه مسافت هیت علمی و،.... قبول شن الهی همچنین خودم:28:

اخه چرا اذیت مون میکنند چرا جوابا نمیاد من که از استرس مردم شماکه رتبه ها خوب دارید خیالتون راحت قبول میشین اما من که استرس که بارتبه 80 میکروب بالاخره قبول میشم یانه

پارسال با رتبه 94 میکروب،شیراز هم قبول شدن.

alireza-ja

New member
اگر بیدارید واسه اعلام نتایج سنجش علوم رو چک کنید احتمال داره تا یکی دو ساعت دیگه بزنن وگرنه بهداشتیا الان وقت خوابشونه مسواکاشون هم زدن خوابیدن.

prinses

New member
اگر بیدارید واسه اعلام نتایج سنجش علوم رو چک کنید احتمال داره تا یکی دو ساعت دیگه بزنن وگرنه بهداشتیا الان وقت خوابشونه مسواکاشون هم زدن خوابیدن.

فکر نکنم امشب بزنن سنجش وزارت علوم طی روز میزنه مثلا 9 صبح یا 12 ظهر...

nazanin...

New member
خوش به حال علومیا میدونن یه روز خاص نتیجه شون رو میزنن اما ما بهداشتی ها یه هفته باید هر ثانیه سایتو جک کنیم ببینم اومده یا نه. چقدر این سنجش پزشکی بی نظمه خدااااااااا

بالا