شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

biologisst

New member
سلام ...آقا بگید همه درسا...من همشو هستم. از بخت و اقبال بلندم باید همه درسا رو تازه شروع کنم. ایشالا تموم بشه

melinaa

New member
دوستان پس برنامه تایید شد. براتون لینک ترجمه متن های لزگی رو میگذارم که یکی از دوستان دیگه زحمتشو کشیده. دانلود کنین تا معنی دقیق متن ها رو داشته باشید.

Download ترجمه کل کتاب.pdf

Download متن ها.pdf

اقربونت مرسیییی...اما من چرا تو کتاب لزگی اینا رو نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ندارمشون اصلاااااااا.مثلا اون ادرسی که از هر مهارت گذاشتی ها من ی مطلب دیگه جاش دارمممممممم

kiana

New member
اقربونت مرسیییی...اما من چرا تو کتاب لزگی اینا رو نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ندارمشون اصلاااااااا.مثلا اون ادرسی که از هر مهارت گذاشتی ها من ی مطلب دیگه جاش دارمممممممم

آخه کتاب لزگی ویرایش شده مثلا کدوم متن ها رو نداری؟ و کتابت کدوم چاپه؟

atefe omrani

New member
من که تافلو نخوندم چی؟؟
دچار مشکل نمیشم؟؟
از فردا شروع میشه؟روند خاصی داره یا هرکی هرجور راحته مهارت 1 رو بخونه؟

kiana

New member
بهتر بود قبلش تافل رو می خوندی ولی عیب نداره یکم بیشتر باید لغت یاد بگیری هر جور راحتی بخون لینک دانلود متن ها رو گذاشتم تو پستای قبلی. آخر هفته فقط گزارش بدین ببینیم چطور پیش میره

samira68

New member
سلام دوستان برنامه قطعی یه ازمون با یه مهارت شد یا فقط یه مهارت؟

A-H88

New member
سلام.
منم از فردا باهاتون شروع می کنم.مرسی بابت ترجمه ها:smilies-azardl (113

mamaie

New member
برنامه درسی این تاپیک

2 هفته آخر اسفند هر هفته 1 مهارت : مهارت 1 + 2
کل فروردین هر هفته 2 مهارت : مهارت 3 و 4 + 5 و 6 + 7 و 8 + 9 و 10
هفته اول اردیبهشت : مهارت 11 و 12
هفته دوم و سوم اردیبهشت : مبحث سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده که 54 تا ریدینگ داره
هفته چهارم اردیبهشت و 2 هفته اول خرداد : مجموعه سوالات 10 سال گذشته که تو آخر کتابه

در ضمن من توصیه نمی کنم که با هر مهارت یک نمونه سوال سال قبل رو بخونید به دلیل اینکه تست می زنید درصد می گیرید اگر پایین باشه انگیزتون کم میشه و اینکه آخر هر مهارت تو کتاب چند تا سوالی هست که مربوط به همون مهارته. باز هم تصمیم با خودتونه.

با این برنامه اگر موافقید لایک کنید. :rose:

سلام دوست عزیز... منم میخوام با این برنامه پیش برم تمام سعی ام رو میکنم ولی چون فشرده اس شاید نشه کاملش کرد ... به هر حال حتی یه واژه هم گاهی فوق العاده ارزش داره

melinaa

New member
بچه ها سلاممممم..الان باید برای این هفته مهارت 1 رو بخونیم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kiana

New member
بله دوستان این هفته فقط مهارت اول رو میخونیم یعنی تا آخر صفحه 29 چاپ 91 حالا دیگه نمیدونم چاپ 92 کدوم صفحه میشه. بخونید جمعه گزارش بدید فقط لغات خیلی مهمن حتما حفظ کنید.

baran-

New member
سلام دوستان.منم به یاری خدا قراره شروع کنم.
انشاء الله همگی با یاری خدا و تلاش خودمون موفق میشیم..........:thanks:

kiana

New member
دوستانی که نتونستن دانلود کنن آدرس ایمیل بذارن براشون بفرستم.

Haydi

New member
الان لینکا رو امتحان کردم مشکلی نداشتن برای دانلود..:21:

به نظرم اگه مشکلی تو دانلود دارید و میخواین براتون mail بشه بهتره آدرس ایمیلتونو پیغام خصوصی کنید
این طوری باعث شلوغ شدن تاپیک هم نمیشه..

میتونید از این تاپیک هم برای لغات استفاده کنید..
:rose:

http://olumpezeshki.ir/thread8660.html

atefe omrani

New member
بله دوستان این هفته فقط مهارت اول رو میخونیم یعنی تا آخر صفحه 29 چاپ 91 حالا دیگه نمیدونم چاپ 92 کدوم صفحه میشه. بخونید جمعه گزارش بدید فقط لغات خیلی مهمن حتما حفظ کنید.

کیانا جان همه ی لغات رو که نمیشه حفظ کرد،به نظرم یادگیری لغات تو متن بهتر جواب میده:21:

matin

New member
بچه ها !! یکی هست که وارد باشه و جواب بنده رو بده خواهشا !!! 1100 تافل واسه آزمون چیجوریه ؟؟

بالا