شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

sepideeee

New member
bacheha ketabe man chape jadide vali siyaho sefide!rangi nis ke jadvale ghermezo surati dashte bashe:wacsmiley:

کتاب منم چاپ جدیده فکر کنم انتشارات جامعه پسند هم باشه ... پایان هر متنی یه جدول صورتیه که تو هر خونش یه سری واژه ی مترادف داره .... فوق العاده هم لغاتای جدید داره توش ... منظور ما از مترادفا اونه

biology89

New member
کتاب منم چاپ جدیده فکر کنم انتشارات جامعه پسند هم باشه ... پایان هر متنی یه جدول صورتیه که تو هر خونش یه سری واژه ی مترادف داره .... فوق العاده هم لغاتای جدید داره توش ... منظور ما از مترادفا اونه

برا من نداره:sad:
نشرشم جامعه نگر هست

irani

New member
سلام کیانا جان میشه لینک دانلود pdf ترجمه کنکورهام بذاری؟
ممنونت میشم عزیزم

ahmadzadefateme

New member
سلام من هم امروز این صفحه رو دیدم و امیدوارم تا آخر بتونم همراهیتون کنم

kiana

New member
کتاب منم نشر جامعه نگر هست و سیاه و سفیده از اون جدولا نداره :p7977cujr38iyymsu8:
ترجمه آزمون ها رو ندارم دوست خوبم اما پیدا کردم حتما می ذارم. :bunnyearsmiley:

biology89

New member
:wacsmiley:
برا من داره نشرشم جامعه نگر هس. البته جدول بعد تمرین لغت هستش نه بعد متن. اول کتابم نوشته که همه مزه کتاب به رنگی بودنشه :p
پس کتاب رو به ما انداختن،سرمونم کلاه گذاشتن:tonguesmiley:

ستاره70

New member
سلام بچه ها جون.
من تازه عضو شدم.
ی سوال داشتم ازتون.من توی سوالای زبان ,روی ریدینگ خیلی گیرمیکنم وخیلی کندم.اصلا با روشهای لزگی هم نمیتئنم جواب بدم. سوالای لغت روتقریبا کامل جواب میدم ولی ریدینگ باعث میشه که درصدم همیشه پایین باشه.
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

sane

Active member
دروغ میگه نمیخونه..............................................

میخونممممممممممممممممممممممممممممم :p7977cujr38iyymsu8:
اون موقع هم که الکی بهت گفتم میخونم میخاستم تو از فاز درس بیرون نیای و بخونی:riz513::riz277:

21Tir

New member
سلام... من یکم به خودم زحمت دادم کتاب لزگیو از قفسه کتابا در اوردم یه نگاهی بهش انداختم.... چاپ 92 س ولی رنگی نیس ... تا متن 4 مهارت 1هم خوندم.... وای آسون بود ، طبق گفته لزگی من کلی نگرم ، امیدوارم تا آخر کتاب بتونم باهاتون بیام .... موفق باشین...

melinaa

New member
فقط خواستم بگم همگییییییییی موفق باشییییننننننننننننننننن....خودمم موفق باااشممممممممم
:thanks::thanks::thanks::thanks:

هانیه

Well-known member
کاش یک نفر لغات های کتاب جدید رو مینوشت میگذاشت...اونایی که کتابشون رنگش سفید وسرشون کلاه رفته هم استفاده کنندو...با تچکر..منم از امروز میرم مهارت یک رو بخونم..امیدوارم برسونم....سانی بخونیا..عین اون سری نکنی...

melinaa

New member
کاش یک نفر لغات های کتاب جدید رو مینوشت میگذاشت...اونایی که کتابشون رنگش سفید وسرشون کلاه رفته هم استفاده کنندو...با تچکر..منم از امروز میرم مهارت یک رو بخونم..امیدوارم برسونم....سانی بخونیا..عین اون سری نکنی...

میرسی.بخون.سرتونم کلاه نرفته.فوقش مال ما لغتای قرمزرنگ رو داره.مال بعضیا نداره.خب اونا دیگه باید بشینن همه رو بخونن.هر چند که ماهم همین کارو میکنیم.از اخرم مترادفا معلوم میشه خب اگه همه لغاتوبخونن...
در هر صورت آرزومندم که همه دوستان و دشمنان موفق باشننننن:4d564ad6:

هانیه

Well-known member
میرسی.بخون.سرتونم کلاه نرفته.فوقش مال ما لغتای قرمزرنگ رو داره.مال بعضیا نداره.خب اونا دیگه باید بشینن همه رو بخونن.هر چند که ماهم همین کارو میکنیم.از اخرم مترادفا معلوم میشه خب اگه همه لغاتوبخونن...
در هر صورت آرزومندم که همه دوستان و دشمنان موفق باشننننن:4d564ad6:
یعنی کتاب شماها لغات اضافه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked::1dco2x0p1lilzhfpg1t:65d6a5d6s:

AWWA

New member
سلام بچه ها جون.
من تازه عضو شدم.
ی سوال داشتم ازتون.من توی سوالای زبان ,روی ریدینگ خیلی گیرمیکنم وخیلی کندم.اصلا با روشهای لزگی هم نمیتئنم جواب بدم. سوالای لغت روتقریبا کامل جواب میدم ولی ریدینگ باعث میشه که درصدم همیشه پایین باشه.

سلام ....به نظر من علتش اینه که شما احتمالا فقط لغت و جملات کوتاه میخونین. سعی کنین هر چند روز یه بار یه متن رو بخونین و به سوالاش جواب بدین .... ضمنا اینکه اول،سطحی روی سوالا رو بخونین بعد برین سراغ متن اصلی....این روش باعث میشه تو وقت صرفه جویی بشه.

rojiin

New member
سلام بچه ها جون.
من تازه عضو شدم.

من برعکس شما هستم.من فکر کنم اگه متن زیاد بخونی کم کم راه میوفتی.ماشالله کتاب لزگی هم متن ریدینگ زیاد داره.دامنه لغتت بالاست که میتونی سوالات لغت خوب جواب بدی.بنظرت من چی کار کنم که بتونم لغت خوب جواب بدم؟

AWWA

New member
بچه ها !! یکی هست که وارد باشه و جواب بنده رو بده خواهشا !!! 1100 تافل واسه آزمون چیجوریه ؟؟

برای زبان هر منبعی میتونه مفید باشه مخصوصا تافل و 1100 واژه، ولی لزگی یه مزیت بیشتر از بقیه کتابا داره اونم استفاده از لغات اختصاصی رشته های علوم پزشکیه. مثلا تو یه متن ساده فقط به خاطر ندونستن معنی مویرگ و تصفیه و این قبیل کلمات سر در گم نمیشیم.

بالا