شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

fnpsh

New member

ستاره70

New member
سلام ....به نظر من علتش اینه که شما احتمالا فقط لغت و جملات کوتاه میخونین. سعی کنین هر چند روز یه بار یه متن رو بخونین و به سوالاش جواب بدین .... ضمنا اینکه اول،سطحی روی سوالا رو بخونین بعد برین سراغ متن اصلی....این روش باعث میشه تو وقت صرفه جویی بشه.

اتفاقا من خیلی ریدینگ میخونم.همه ریدینگهای لزگی رو خوندم و سرشون زیاد مشکل نداشتم ولی سر ریدینگ های آزمونها خیلی کندمیشم...نمیدونم چیکارکنم...

ستاره70

New member
من برعکس شما هستم.من فکر کنم اگه متن زیاد بخونی کم کم راه میوفتی.ماشالله کتاب لزگی هم متن ریدینگ زیاد داره.دامنه لغتت بالاست که میتونی سوالات لغت خوب جواب بدی.بنظرت من چی کار کنم که بتونم لغت خوب جواب بدم؟

خوش به حالت ریدینگت خوبه..........برای لغت کاری که من کردم این بود:همونطوری که اشاره کردی اول دامنه لغاتم رو بالا بردم وبعد نکته مهم اینه که تا میتونی تستای لزگی رو کارکن و بهشون مسلط شو.منم اولا که تستاشو میزدم به نظرم سخت میومد ولی الان برام خیلی راحت شده و راه و رسم جواب دادن به لغات دستت میاد.

kiana

New member
دوستان عزیز موفق باشید نگران تفاوت کتاب ها نباشید. دیگه وقت کمه به سرعت بخونید تا تموم کنیم تا کنکور چیزی نمونده :riz277:

kiana

New member
دوستان عزیز محض تشویقتون بگم مهارت 1 تموم شد :4d564ad6: درصد آزمونک 42.85%

melinaa

New member
با سلام . به این آدرس بروید: انجمن زیست فناوری یا بیوتکنولوژی پزشکی ،آزمون ارشدزیست فناوری،مخصوص آموزش زبان انگلیسی (مشترک همه رشته ها)

http://olumpezeshki.ir/thread4826.html

قربون دستت.خیلی خوبه.مرسیییییییییی...
اما اینا چقدر از لغات لزگی رو پوشش میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rojiin

New member
اتفاقا من خیلی ریدینگ میخونم.همه ریدینگهای لزگی رو خوندم و سرشون زیاد مشکل نداشتم ولی سر ریدینگ های آزمونها خیلی کندمیشم...نمیدونم چیکارکنم...

شاید چون مجبوری چند تا ریدینگ با هم جواب بدی اینجور میشی.من ازمونهای قبلی اینجوری میشدم چون خسته کننده بود برام.مجبور بودم چد تا متن ریدنگ با هم بخونم اما الان وقتی متنهای لزگی رو میخونم 2-3 متن یکجا با هم جواب میدم خسته میشم.بعد از یه استراحت دوباره برمیگردم سر متن .

rojiin

New member
درصد نمونه سوالات سنوات گذشته مهارت یک 42.که بیشترین اشتباهاتم مربوط به قسمت لغاتش بود.اما لغات فراره و فکر کنم باید چند بار مرور کنم

kiana

New member
دوستانی که آدرس ایمیل داده بودید فایل رو براتون فرستادم.

kiana

New member
دوستان عزیز فردا روز زیبای جمعه ست منتظر گزارش و درصداتون هستیم. :ad54ad:

parhey

New member
بچه ها من ترجمه لزگی و همراه با لغتای هر مهارت دارم.اینجوری راحتتره خوندنش...
منم بهتون پیوستم از امشب:):28:

بالا