شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

rojiin

New member
بچه ها درصد مهارت دوم بنظرم زودتر بگین بهتره.چون داریم نزدیک سال نو میشیم.تنبلی نکنیداااااااا

kiana

New member
من مهارت دوم رو تموم کردم. درصدم 46.2 % شد اونم فقط به خاطر اون ریدینگ دومیه اینقدر پایین شد :mad_majidonline: حالا رفتیم مهارت سوممممم

nbio

New member
سلام بچه ها متاسفانه این هفته سرگرم کارای عید بودم نتونستم مهارت 2 رو تموم کنم ایشالا هفته بعد دو و سه باهم میخونم پیشاپیش عید همگیتونم مبارک باشه ایشالا سال خوب و پر باری در انتظارمون باشه .

nafasn

New member
سلام بچه ها
متاسفانه به دلیل انجام کارهای عید نتونستم مهارت 2 رو شروع کنم .ان شالله هفته بعد 2 و 3 رو با هم میخونم.
بچه ها این هفته اصلا هیچ درسی نخوندم:(

A-H88

New member
سلام کنکوری های عزیز
سال نو مبارک.سال پر خیر و برکتییو برای تک تکتون آرزو میکنم.
متآسفانه نتونستم مهارت 2 رو تموم کنم.:14:
هفته ی آینده حتمآ 2 و 3 رو با هم گزارش میدم.:smiliess (3):

kiana

New member
دوستان عزیزم سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید :riz304: فقط تو این روزا تنبلی نکنیدا گزارش بدید :riz277:

mahshid00

New member
سلام دوستان من تازه می خواااااااااااااااااااااااااااااااااااام شروع کنم لطفا راهنماییم کنید این هفته 3 رو با شما بخونم یا از 1 شروع کنم

kiana

New member
سلام دوستان من تازه می خواااااااااااااااااااااااااااااااااااام شروع کنم لطفا راهنماییم کنید این هفته 3 رو با شما بخونم یا از 1 شروع کنم

خوش اومدی دوستم. از مهارت 1 شروع کن. این هفته 2 تا مهارت می خونیم. :rose:

alireza110

New member
سسسسسلام
لطفا اگه کسی لغات کنکورا رو داره لطف کنه به ما هم بده یا بگه از کجا وردارم . خیلی سر در گمم.
لطفا پیغام خصوصی بدین

ZOT

New member
بچه ها تست های لغت خیلی سخته من خود تست رو متوجه میشم ها ولی لغات تو گزینه ها انگار اصلا به چچشمم نخورده!؟ چیکار کنم؟! فقط تو متن ها می تونم یه چهارتا تست رو درست جواب بدم! خیلی نگرانم

victoria-m

New member
سلام دوستان عزیز خسته نباشین عیدتونم مبارک.
من یه مشکلی دارم ترجمه لزگی رو دانلود کردم کتابمم لزگی سفید ولی فایل ترجمه همه متنارو نداره مثلا مهارت دوم اصلا ترجمه متنای کتاب رو نداره فقط ترجمه سوالارو داره.
چیکار کنم میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

Haydi

New member
بچه ها تست های لغت خیلی سخته من خود تست رو متوجه میشم ها ولی لغات تو گزینه ها انگار اصلا به چچشمم نخورده!؟ چیکار کنم؟! فقط تو متن ها می تونم یه چهارتا تست رو درست جواب بدم! خیلی نگرانم

نگران نباش زهرا جان
منم دقیقا مشکل تو رو داشتم..لغاتش برام خییییییییلی سخت بود:shocked:
بعد یه دفتر برداشتمو همه لغاتی که برام سخت بود رو توش می نوشتم و همش دوره میکردم
باور کن خیلی تاثیر خوبی داشت..خیلی از همین لغتا تو کنکور اومده بود
:a2d3:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: natanaeel

IL-2

Well-known member
سلااام
بچه ها منم مهارت 2 رو شروع کردم ...
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم ...:bunnyearsmiley:

melinaa

New member
نگران نباش زهرا جان
منم دقیقا مشکل تو رو داشتم..لغاتش برام خییییییییلی سخت بود:shocked:
بعد یه دفتر برداشتمو همه لغاتی که برام سخت بود رو توش می نوشتم و همش دوره میکردم
باور کن خیلی تاثیر خوبی داشت..خیلی از همین لغتا تو کنکور اومده بود
:a2d3:

سلام هایدی جان خوبیییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید یک سوال داشتم........اگه کسی کتاب لزگی رو همه لغاتشو خوب بخونه چند درصد میتونه زبان بزنه تو ارشد؟؟؟
منظورم اینه که دیگه کتاب دیگه ای نخونه........
مرررررررسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییی

melinaa

New member
فقط برای آرامش
0178858001316091444pixnazir.jpg

0587417001329222608taknazir.jpg

0887269001329222550taknazir.jpg

_سایت_عکس_wwwax2lovetk.jpg

بالا