شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

ali tafakori

New member
سلام من هفته پیش مهارت 1 رو خوندم اما هنوز سوالای اخر مهرت رو نخوندم بخونم درصدام رو میگم من از کتاب لزگی خوشم نمیاددددددددددددددددددددددددد:mad_majidonline:

yosram

New member
سلام کسی میتونه کمکم کنه لغات 504رو میخوام یا تافلو کسی داره برام بفرسته.

melodi1991

New member
بچه ها منم هستم از این هفته میخونننننمممم موفق باششییییییییییییییییییددد :ad54ad::ad54ad:

natanaeel

New member
راجع به 1100 هم یکی از دوستان که گفته بودن ...من دارم برا لغتاش تصویر اماده میکنم که راحتتر حفظ شه باهر لغتیکناربیام اینا خیلی سختن چاره ای جز تصویر سازی نبود خیلی سریع میشه حفظش کرد ایطوری.تا قبل عید حتما سعی میکنم تمومش کنم و برا شما هم میزارم که استفاده کنید ...همه زبانو عالی خواهیم زد ..انشالا

سلام دوست عزیز
این مطلبتون خیلی منو خوشحال کرد.انشالله خدا بهت خیر بده.منتظریم ساناز جان

rojiin

New member
من با سوالات لغات مشکل دارم.جالبه اگه معنی هر چهار گزینه هم بدونم نمیتونم جواب درست بیدا کنم.اخه چرا؟

sanaz alizadeh

New member
من با سوالات لغات مشکل دارم.جالبه اگه معنی هر چهار گزینه هم بدونم نمیتونم جواب درست بیدا کنم.اخه چرا؟

شما فک کنم تست کم میزنی منم همین مشکلو داشتم باس انقد تست بزنی تا دستت بیاد زبان فقط تمرینو تکراره

sanaz alizadeh

New member
اینم عیدی من به شما...

لغات 1100 به همراه تصویر

قسمت اول
قسمت دوم و سوم فردا براتون میفرستم اپلود نمیشه الان

فقط پیشنهاد من :اینو کسی بخونه که لغات تافلو تموم کرده ....چون بعضی لغاتش تافل هم داشت من اونا رو تقریبا تصویر سازی نکردم...

و اینکه من فلش کارتشو داشتم به ترتیب درسی که داشت نوشتم

اگه ایرادی داره یا هر مشکل دیگه به بزرگواریتون ببخشید چون هم زیاد بود و هم اینکه من قول دادم تا قبل عید تمومش کنم..

nafasn

New member
ساناز جون دستت درد نکنه.
من که فقط لغات لزگی میخونم میشه این لغات 1100 رو هم بخونم؟

sanaz alizadeh

New member
خاهش میکنم...بستگی به خودتون داره نمیگم تا اونو نخوندین اینو نگاه نکنید میگم ایطوری براتون راحتتره ...اره چرا نشه ...هر طو راحتی همونطوری بخون عزیز

melinaa

New member
ساناز جان قربون دستت.خدااااااااخیرت بده عزیزم.اما من نتونستم دانلودش کنم....چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟....

IL-2

Well-known member
سلام...
بچه ها جریان چطوریه میشه منم باتون شروع کنم به خوندن یا دیر اومدم؟:33:
من قبلا چند درسشو خوندم اما نه همه اشو...:sad:

natanaeel

New member
سلام...
بچه ها جریان چطوریه میشه منم باتون شروع کنم به خوندن یا دیر اومدم؟:33:
من قبلا چند درسشو خوندم اما نه همه اشو...:sad:

سلام دوست عزیز .بله حتما ،چرا که نه؟
هیچوقت دیر نیست .منم از این مهارت 2 به گروه پیوستم:smiliess (3):