شروع برای ارشد 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

campfa

New member
البته کتاب من قدیمیه دو جلدیه رویهم1596 صفحه ست.

تعداد صفحاتش به نظرتون زیاد نیست چون من اکثر ترجمه ها را که دیدم بین 1300 تا 1400 صفحه بود . به نظرتون دلیل اینکه فیزیولوژِی این مترجم تعداد صفحاتش بیشتر هست چیه؟ مطالبش اظافه تره یا اندازه صفحاتش کوچک تره؟

Fatemeh Abedi

New member
سلام Campfa.
ببخشید فکر نمیکنی داری ایرادات بنی اسرائیلی میگیری.:New (6): اگر زمانی که شما شروع کردی به پیدا کردن کتاب فیزیو با بهترین ترجمه، من شروع کرده بودم به خوندن کتاب فیزیو تا الان حداقل یه فصلش رو خونده بودم. : عزیزم ببخشید قصد دخالت نداشتم فقط خواستم بگم شروع کن بخوندن :smilies-azardl (181 و هر جا سوال داشتی و احساس کردی متوجه نمیشی میتونی از دوستان بپرسی یا حتی با زدن تست و خواندن توضیحاتی که در پاسخهای تست وجود داره میتونی بخشی رو که حالا بهر دلیل متوجه نشدی رو به سادگی درک کنی. حیف نیست وقت گرانبهاتو اینطوری تلف میکنی.: بنظرم یه سر به کتابفروشی با کتابخونه دانشگاه بزن و مطالعه کن ببین ترجمه کدام بزرگوار قابل درک تر هست (یادت باشه آدما در درک متون با هم یکسان نیستند شاید من ترجمه ای به دلم بچسبه و قابل درک باشه ولی برای شما اصلا جذاب و روان نباشه و بالعکس).:riz277:
موفق باشی:rose:

campfa

New member
.سلام بر شما. راستش من هم نظر شما را دارم ولی میخواستم قبل از اینکه شروع به خوندن درس هایی که نخوندم بکنم اول راجع به منابع یکم تحقیق کنم تا بعدا پشیمون نشم .
ممنونم از لطف شما . انشالله موفق باشید

aysan.m

New member
mishe bem komak konin ye barnamerizie khob dashte basham?man reshtam sanaye ghazayi has kheili dus daram arshad taghziye gabol besham

Ro Nak

New member
سلام به همه وقتتون بخير،من رشته م زیست شناسی بود از تغذیه هیچ زمینه ای ندارم در انتخاب منبع برای درس تغذیه دچار مشکل هستم نمیدونم کراوس رو بخونم یا مدرن.دنبال یه کتاب جمع بندی از هر دو منبع هستم واینکه نکات جدا شده باشه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنيد

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه وقتتون بخير،من رشته م زیست شناسی بود از تغذیه هیچ زمینه ای ندارم در انتخاب منبع برای درس تغذیه دچار مشکل هستم نمیدونم کراوس رو بخونم یا مدرن.دنبال یه کتاب جمع بندی از هر دو منبع هستم واینکه نکات جدا شده باشه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنيد

به این تاپیک مراجعه کنید رفرنسها کامل توضیح داده شده

http://olumpezeshki.ir/thread9502.html

Ro Nak

New member
سلام وقت بخیر، بازم راهنمایی میخوام که اهمیت کدوم مبحث های درس تغذیه تو کنکور بيشتر،و بودجه بنديش چقدره? ممنون ميشم

Ro Nak

New member
بوجه بندی دقیق نه ولی اگه تقریبی هم بگید خیلی خوب میشه،ممنونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا