شروع برای ارشد 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

atash

New member
سلام دوستان عزیز منم میخوام از تابستون شروع کنم پس منم هستم دوستان

Fatemeh Abedi

New member
سلام به تمام دوستانی که واقعا تصمیم راسخ به خوندن گرفتند. منم هستم.
زبان 504 رو شروع کردم درس19 رو هم امشب خوندم.قراره تا آخر ماه مبارک به امید خدا و همت خودم 504 و انشائاله تافل رو بخونم فقط لغت و کم کم بعد از ماه رمضون دروس تخصصی و ریدینگ. بنظرم ضعف روزه داری ممکنه کمی باعث خوندن مباحث تخصصی بشه برا همین موکول کردم به بعد از رمضان. فعلا با زبان باید موتور رو روشن کرد تا انشاء اله بعد از رمضون با تخصصی گرمش کنیم.:rose::smilies-azardl (181

sara77

New member
سلام به همه منم هستم
همه یه یا علی بگیم
هر هفته کلی به هم انگیزه بدیم
دمتون گرمممممممممممممم

campfa

New member
دوستان کتاب 504 با ترجمه اش هم هست؟ که معانی لغات را با ترجمه داشته باشه ؟ خواهش میکنم جواب بدید

Fatemeh Abedi

New member
سلام Campfa
کتاب 504 واژه ضروری از رضا دانشوری انتشارات جنگل هست. ضمنا من کتاب تافل رو هم دیدم که بصورت ترجمه شده است اما نویسنده و و انتشاراتش رو نمیدونم چون از بچه هایی که داشتند شنیدم جالب نیست منم نگرفتم ولی همین کتاب تافل رو با فلش کارت میخونم که خوب برای من جواب داده البته باید ببینی هدفت چیه. من هدف اصلیم افزایش دایره لغاته که اینجوری هم به امید خدا دارم جواب میگیرم.

Fatemeh Abedi

New member
راستی Campfa جان به جای اینکه زمانو برای یه کتاب ساده زبان از دست بدی شروع کن. ما اومدیم اینجا که به هم انرژی برای شروع بدیم نه اینکه تنبلی کنیم. اگر نسخه لاتین کتاب رو داری خوب یه دیکشنری کنار دستت بذار و معنی کن درسته که زمان میبره ولی از خواب اضافه، تلویزیون و تنبلی کم کنی فرصت میکنی که نسخه لاتین رو بخونی میدونی تا زمانی که بخوای دنبال نسخه فارسی کتاب بگردی حداقل من 10 درس از تو جلوتر میزنم و تو عقب میمونی.ضمنا توی ارشد باید با سواد بری برای همین باید زبانت خوب باشه تا لااقل دو تا مقاله انگلیسی بتونی بخونه.پس پاشو با همین نسخه لاتین شروع کن.

campfa

New member
سلام ممنونم به سوالم جواب دادیدانشالله موفق باشید . راستی میشه بگید شما برای درس بیوشیمی از چه منبعی استفاده می کنید یا قصد دارید استفاده کنید راستش من رشته کارشناسیم تغذیه نیست به همین دلیل زیاد در طول تحصیل بیوشیمی نخوندم میخواستم ببینم چه کتابی هست بتونه خیلی خوب بیوشیمی را توضیح بده که برای ارشد تغذیه کافی باشه و بشه بیوشیمی را با درصد بالایی جواب داد؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید . همینطور سایر دوستان هم اگه میتونن منابعی را که استفاده می کنند اینجا بنویسیند تا با هم به یک جمع بندی کامل برسیم

Fatemeh Abedi

New member
سلام Campfa.
دقیقا میتونم درک کنم چه حسی داری که میخوای بیو رو برای اولین بار بخونی. ببین کتابی که بهت معرفی میکنم مطالب رو خیلی ساده گفته و بنظرم حتما بخونش. اما دقت کن و حواست باشه که اول باید یه چیزایی دستت بیاد بعد بری مطالب سنگینتر رو بخونی با توجه به تجربه شخصی خودم حتما کتاب مروری بر بیوشیمی نوشته نجات شکوهی انتشارات 59 و نیز کتاب بیوشیمی برای کنکور نوشته ناظم، صالحی پور زیر نظر دکتر پاسالار رو بخون مطالب رو خیلی ساده و خیلی مختصر گفته برای من و شمایی که تا به حال سر ک.ل.ا.س بیو نبودیم خیلی کمک کننده است البته شاید به نظر خیلی ها ساده و پیش پا افتاده باشه امسال که خوندم خیلی کمکم کرد. برای بعد از ماه رمضون میخوام دوباره این کتابهارو بخونم خوب که هضمش کردم شروع کنم هارپر (انتشارات اندیشه رفیع نوشته محمدنژاد) رو بخونم. موفق باشی.

amir001103

New member
دوستان من 2 -3 روز پیش رفته بودم و سنا پرس و جو برای ها.
بیوشیمی جعفرنژاد 100 تومن
تغذیه محمدزاده 300 تومن
فیزیولوژی قاسمی 200 تومن
زبام شاهرضا 150
------------
خیلی گرونه متأسفانه
شماها کیو میخونید؟ راهنمایی کنید!

amir001103

New member
من فعلا تغذیه کراوس گیتی ستوده رو از رو کتاب شروع کردم تا اینکه یه خوب بگیرم

mahjabin70

New member
سلام به همه ی دوستان .منم امسال درسم تموم شده و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم واسه ارشد لطفا به منم کمک کنید منم تو برنامه ریزیتون هستم .هروقت خواستین بخونین بی زحمت به خصوصیم پی ام بدین چون تازه اومدم این سایت ممکنه اینجارو پیدا نکنم ممنوون

- - - Updated - - -

سلام به همه ی دوستان .منم امسال درسم تموم شده و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم واسه ارشد لطفا به منم کمک کنید منم تو برنامه ریزیتون هستم .هروقت خواستین بخونین بی زحمت به خصوصیم پی ام بدین چون تازه اومدم این سایت ممکنه اینجارو پیدا نکنم ممنوون

campfa

New member
سلام دوستان . بنده قصد داشتم کتاب فیزیولوژِی پزشکی گایتون ترجمه دکتر نیاورانی را بگیرم ولی از یک نفر شندیم ترجمه فرخ شادان روان تر و بهتره از دوستانی که کتاب فیزیولوژِی گایتون خریدند خواهش میکنم بگن ترجمه چه کسی را خریدند و از ترجمه اش راضی بوند یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه برای خواندن فیزیولوژِی خواندن گایتون مفیدتره یا بهتره از اساتید دیگه مثل دکتر قاسمی استفاده بشه؟ ممنونم از کسانی که جواب می دهند

liya

New member
سلام دوستان . چندتا سوال دارم لطفا هرکی میدونه جواب بده... من برای درس فیزیولوژی کتابهای گایتون و رو دارم و برای تغذیه ی زبرجد و برای زبان کتابهای 504 و لزگی . آیا این منابع کافین؟ و با توجه به اینکه برای بار اول میخوام اینها رو بخونم ( البته لغات 504 رو قبلا خوندم ) منبع دیگه ای لازم نیست؟؟

آخرین ویرایش:

setare88

New member
سلام دوستان . بنده قصد داشتم کتاب فیزیولوژِی پزشکی گایتون ترجمه دکتر نیاورانی را بگیرم ولی از یک نفر شندیم ترجمه فرخ شادان روان تر و بهتره از دوستانی که کتاب فیزیولوژِی گایتون خریدند خواهش میکنم بگن ترجمه چه کسی را خریدند و از ترجمه اش راضی بوند یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه برای خواندن فیزیولوژِی خواندن گایتون مفیدتره یا بهتره از اساتید دیگه مثل دکتر قاسمی استفاده بشه؟ ممنونم از کسانی که جواب می دهند

سلام
من ترجمه فرخ شادان رو دارم روان و خوبه البته ترجمه دکتر نیاورانی رو ندیدم که بتونم مقایسه کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا