شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی+ پاسخ و پرسش

marzi1371

New member
بچه ها اگه کسی همه ی شرایط شرکت در ازمونو داره ولی معدل دیپلم و یا لیسانسش به حد مورد نیاز نمیرسه و متوجه بشم که واقعا هم عاشق پزشکیه و هم به درد پزشکی میخوره من میتونم کمکش کنم که این مشکلش هم برطرف بشه از راه ایده دادن برای ثبت اختراع بین المللی به نام خودش . فقط اولویت باکسایی است که معدل دیپلمشون فقط نمیخوره چون به نظر من این شرط ازمون خیلی مسخره است و همچنین پسرها در اولویتن چون منم پسرم

سلام میشه به من کمک کنید. من همه ی شرایطم میخوره و فقط معدل کلم(دیپلم) هشت صدم کمه
لطفا اگه خواستید جواب بدین به ایمیلم جواب بدین چون من زیاد به این سایت سر نمیزنم. در ضمن من پرستاری دانشگاه تهران میخونم وجزو 3 نفر اولم . توی پروقایل دانشجوییم زده که جزو استعداد درخشان هستم ولی فکر کنم شرایط این آزمون در مورد استعداد درخشان ها شامل 3 نفر اول هر رشته نمیشه.
اینم ایمیلم : m.baikverdi1380@gmail.com

a_67

New member
سلام به همه دوستان عزیز و مهربون
من الان ترم2 هستم میخوام از الان تکلیفم با خودم برای سه سال آینده معلوم باشه چندتا سوال داشتم هر کس هر کدومشو میدونه لطفا جوابشو بگه:
1)میشه موقع ثبتنام ترم آخر باشیم ولی موقع آزمون فارغ التحصیل؟
2)چقدر وقت بعد قبولی نهایی میریم سر کلاسو از ترم چند؟
3)بعد از شروع کلاسها چند ترم دیگه باید خوند تا مدرک گرفت؟
4)اگه کسی مدرک زبانی داشته باشه(مثلا تافل) که لادمه هر 2سال تمدید بشه باید فقط مدرک داشت یا تمدیدم شده باشه؟

میدونم خییییییلی شد ولی لطفا راهنماییم کنین:riz513:
درود
دوستان لطفاً موقع طرح سوالات تون اول یه سر تاپیک های مربوطه رو مشاهده بفرمایید یا تو انجمن جستجو کنید بعد مطرحشون کنید.
در مورد سوال اولتون خیر امکانش نیس باید فارغ التحصیل باشید که بتونید معدل کل 16 و به بالا رو داشته باشید دیگه.
در مورد بقیه سوالات تاپیک ها رو مطالعه کنید.
این آدرس بخش لیسانس به پزشکی هستش:
آزمون لیسانس به پزشکی
با تشکر

a_67

New member
سلام میشه به من کمک کنید. من همه ی شرایطم میخوره و فقط معدل کلم(دیپلم) هشت صدم کمه
لطفا اگه خواستید جواب بدین به ایمیلم جواب بدین چون من زیاد به این سایت سر نمیزنم. در ضمن من پرستاری دانشگاه تهران میخونم وجزو 3 نفر اولم . توی پروقایل دانشجوییم زده که جزو استعداد درخشان هستم ولی فکر کنم شرایط این آزمون در مورد استعداد درخشان ها شامل 3 نفر اول هر رشته نمیشه.
اینم ایمیلم : m.baikverdi1380@gmail.com
درود
طبق شرایط این آزمون شرط معدل رو میشه به طریق استعداد درخشان بودن، ردش کرد.
اینکه چه کسی میتونه به این طریق شرط معدلا رو رد شه ازشون توی شرایطش توضیح داده اولین پست این تاپیک رو مطالعه بفرمایید اونجا لینکش رو دادم.

elahe92

New member
سلام
دوستان این موضوع صحت داره که امسال هرکی مدرک زبان نداشته روازمصاحبه ردکردن؟

- - - Updated - - -

سلام
دوستان این موضوع صحت داره که امسال هرکی مدرک زبان نداشته روازمصاحبه ردکردن؟

roseberry

New member
سلام دوستان
تا اینجایی که از پستا فهمیدم با لیسانس دانشگاه ازادم میشه شرکت کرد ولی بازم نفهمیدم این شرایط تحصیل رایگان چیه؟الان من ترم یکه میکرو تو دانشگاه ازادم خب این شرایط رایگانو از کجا بیارم؟بقیه شرایطو خدارو شکر دارم

- - - Updated - - -

سلام دوستان
تا اینجایی که از پستا فهمیدم با لیسانس دانشگاه ازادم میشه شرکت کرد ولی بازم نفهمیدم این شرایط تحصیل رایگان چیه؟الان من ترم یکه میکرو تو دانشگاه ازادم خب این شرایط رایگانو از کجا بیارم؟بقیه شرایطو خدارو شکر دارم

aslan68

New member
سلام
میخواستم بدونم حدودا چند نفر تو این آزمون شرکت میکنن؟
ممنون

shima69

New member
دوستان من ارشد وزارت بهداشت ام شرکت میکنم' هیچ تداخلی باهم ندارن?
نکنه بفهمن'بعدش یه قانونی بیاد که از هر دو محروم شم!!!
بچه ها نظر بدین خواهشاا' مدیران سایت

a_67

New member
دوستان من ارشد وزارت بهداشت ام شرکت میکنم' هیچ تداخلی باهم ندارن?
نکنه بفهمن'بعدش یه قانونی بیاد که از هر دو محروم شم!!!
بچه ها نظر بدین خواهشاا' مدیران سایت
درود
شرکت کردن نه مشکلی نداره از نظر بنده؛ گفته که دانشجوی ارشد و... نباشین.
آزمون لیسانس به پزشکی اسفنده تا امتحان ارشد وزارت بهداشت تا اونجایی که یادمه، نتایجش میاد.
موقع ثبت نام ارشد هم مطمئناً شما دانشجوی پزشکی نیستید و موقع ثبت نام لیسانس به پزشکی هم شما دانشجوی ارشد نیستید d:

he.h

New member
سلام دوستان ...
یه سوال داشتم برای بعد از قبول شدن تو این ازمون .
در مورد رشته هایی که طرح اجباری دارند و باید طرح برند ... یه بند از شرایط نوشته : " - مشمولان طرح نیروی انسانی که مشغول گذراندن طرح نیروری انسانی می باشند ، باید در صورت قبولی نسبت به ترخیص از طرح اقدام نمایند. " . یعنی چی ؟! یعنی نمی شه حین تحصیل طرحمون رو هم بگذرونیم ... طرحمون رو چی کار کنیم اصلا ؟!

- - - Updated - - -

سلام دوستان ...
یه سوال داشتم برای بعد از قبول شدن تو این ازمون .
در مورد رشته هایی که طرح اجباری دارند و باید طرح برند ... یه بند از شرایط نوشته : " - مشمولان طرح نیروی انسانی که مشغول گذراندن طرح نیروری انسانی می باشند ، باید در صورت قبولی نسبت به ترخیص از طرح اقدام نمایند. " . یعنی چی ؟! یعنی نمی شه حین تحصیل طرحمون رو هم بگذرونیم ... طرحمون رو چی کار کنیم اصلا ؟!

سلام عزیزان
من 2 تا سوال دارم
1- من الان پرستاری ام بعد لیسانس باید برم طرح اگه آزمون قبول شم دیگه طرح پرستاریم لازم نیست میمون همون طرح پزشکی رو میرم؟؟؟
2-من ورودی نیمه دوم بودم بهمنی درسم بهمن تموم میشه میخواستم ببینم میتونم یه سال زئدتر شرکت کنم یعنی اسفندی که ترم هفتم بع قبول شدم ترم هشتمو برم ولی یه سال رزرو پزشکی باشم؟؟/

- - - Updated - - -

سلام عزیزان
من 2 تا سوال دارم
1- من الان پرستاری ام بعد لیسانس باید برم طرح اگه آزمون قبول شم دیگه طرح پرستاریم لازم نیست میمون همون طرح پزشکی رو میرم؟؟؟
2-من ورودی نیمه دوم بودم بهمنی درسم بهمن تموم میشه میخواستم ببینم میتونم یه سال زئدتر شرکت کنم یعنی اسفندی که ترم هفتم بع قبول شدم ترم هشتمو برم ولی یه سال رزرو پزشکی باشم؟؟/

بالا