شده تا حالا...؟؟؟

mahii

New member
یادم نمیاد
شده تاحالا سر ک.ل.ا.س ی استاد همش موقع مثال زدن یسرش فقط تو باشی؟خخخخ

sepidh gh

New member
نه این نشده ولی شده یه استاد فقط منو به اسم کوچیک صدا می کرد ...نمی دونم اسمم خاص بود یا چیز دیگه ...دلیلش رو نفهمیدم

شده تا حالا بیای سر جلسه امتحان و بعد متوجه بشی اون مبحثی که برای خوندنش خیلی اذیت شدی اصلن جزو امتحان نبوده ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

PSyChoO

New member
نه این نشده ولی شده یه استاد فقط منو به اسم کوچیک صدا می کرد ...نمی دونم اسمم خاص بود یا چیز دیگه ...دلیلش رو نفهمیدم

شده تا حالا بیای سر جلسه امتحان و بعد متوجه بشی اون مبحثی که برای خوندنش خیلی اذیت شدی اصلن جزو امتحان نبوده ؟؟؟

بعله. اوووووووف. من ازین دسته گلا زیاد به آب دادم:)))) مثلن ترم قبل میان ترم قرار بود یه ج.ز.وه از زیراکسی دانشکده بگیریم بخونیم برا امتحان، عاقا ما اینو کلی خوندیم، خیلی ام حجیم بود. بعدم رفتیم امتحانو گند زدیم و تا پایان ترم فقط هی از استاد میپرسیدیم استاد این سوالارو شما از کجا در آورده بودین؟:))) بعد تازه پایان ترم فمیدم ج.ز.وه رو اشتباهی گرفته بودم اصن از زیراکسی:))))))))))

شده تا حالا اجازه بدی یکی همکلاسیات شمارتو از یکی دیگه بگیره بعد خیلی پشیمون شی و ندونی چجوری نشون بدی خوشت نمیاد بهت پیام بده؟

• Like

HASSAN.S

New member

تاحالانشده چون هرچی بودمیخوندم
شده تاحالا به کسی که دروغ گفته باشیدطرف بدونه ولی به روتون نیاره

ZOT

New member
نه نشده!
شده تا حالا یه چیزی رو بخوای ولی جایی بهش برسی که بدرد نخوره!؟ مثلا تو دنیای مجازی برسی البته اونم نه رسیدن باهاش برخورد کنی ولی تو واقعی نه!؟ ( چی گفتم اصن نفمیدم خودم! خخخخ )

• Like

HASSAN.S

New member
نه نشده!
شده تا حالا یه چیزی رو بخوای ولی جایی بهش برسی که بدرد نخوره!؟ مثلا تو دنیای مجازی برسی البته اونم نه رسیدن باهاش برخورد کنی ولی تو واقعی نه!؟ ( چی گفتم اصن نفمیدم خودم! خخخخ )

خخخخخ عجب سوالی کردین زهراخانم:)
شده تا حالایکی ازتون کمک بخادکمکش نکنید

- - - Updated - - -

نه نشده!

خخخخخ عجب سوالی کردین زهراخانم:)
شده تا حالایکی ازتون کمک بخادکمکش نکنید

mahii

New member
اره گاهي متاسفانه البته چون نميتونستم
شده تا حالا همين الان فكرت مشغول باشه

bioshimi93

New member
آره ...
شده تا حالا در مورد کسی زود قضاوت کنی بعدش پشیمون بشی؟

diseases

Well-known member
آره ...
شده تا حالا در مورد کسی زود قضاوت کنی بعدش پشیمون بشی؟

بله متأسفانه ... اما جدیداً خیلی دقت میکنم درباره کسی قضاوت نکنم

شده تا حالا از اینکه کسی بهت علاقه داره احساس غرور کنی ؟! بعدش دلشو بشکنی ؟

God70

New member
بله احساس غرور کردم ولی دلشو نشکستم...
شده تا حالا درسی را بیفتین

TUMS

Well-known member
بله احساس غرور کردم ولی دلشو نشکستم...
شده تا حالا درسی را بیفتین

نه فقط درس املا سوم ابتدایی با نمره 9 با خودکار قرمز مزین شده بود فقط همین یکی
اینم همیشه یادم مونده لحظه ای که کارنامه م نشون دادم
شده تا حالا فکر کنی از بقییه سرتری؟

hebe.nurse

New member
اره مخصوصا وقتایی خوابم میاد
شده تا حالا خودت کلی درس داشته باشی ولی دوستت ازت درخواست کنه کمکش بدی تو هم وقتتو بذاری واسه اون؟؟؟؟

diseases

Well-known member
اره این خواهرزادهام میاره درسشو یادش بدم خدایا ظله میشم
شده تا حالادوستت نیاد دانشگاه براش ورقه امتحانی بنویسی
نه ... ولی به جاشون مرتب حاضری میزنم !!!

شده تا حالا درساتو تو کل ترم نخونی و بذاری فقط برا شب امتحان ؟

mahsast

New member
همیشه همینه خخخخ

شده تاحالا یه مرده وسط خیابون ببینی؟:wacsmiley:

بالا