شده تا حالا...؟؟؟

diseases

Well-known member
من فقط اون اولا با یه اسم دیگه میرفتم یه سایتی بعد اسممو به یکی گفتم بعد فرداش همه بلد بودن:))) انقد دعوا درک کردیم:))))) بعد الان دیگه عادی شده:دی
تا حالا شده وسط دعوا با یکی خنده ت بگیره؟:)))

نه ... چون اصلاً اهل دعوا نیستم (البته بجز بچگی ها که خیلی شیطون بودم)

شده تا حالا از دست اخبار تلویزیون عاصی شده باشی ؟ بخوای هر چی دم دستته بکوبی تو تلویزیون و خردش کنی ؟

PSyChoO

New member
نه چون اصن تیوی نمبینم

شده تا حالا لباسس بپوشی بری بعد وسط یهوببینی پشت و پیشه؟:))))

diseases

Well-known member
نه چون اصن تیوی نمبینم

نه ... چون ما فقط یه لباس داریم ! اونم عید تا عید عوضش میکنیم !

شده تا حالا رییس اداره بهت دستور بده یه کار غیرقانونی (که فقط از اختیارات خودت هم هست ) براش انجام بدی ؟!

ba ba barghi

Well-known member
نه چون اصن تیوی نمبینم

ارععععععععععععععععععععععععع واي چند باري عجله داشتم تا مقنعمو برعكس پوشيدم تو مدرسه حاليم شد ... ..:دي

واي خدا يادش بخير

شده تا حالا رییس اداره بهت دستور بده یه کار غیرقانونی (که فقط از اختیارات خودت هم هست ) براش انجام بدی ؟!

نه ....تازه كار ما يه جوريه راحت ميشه باج گيري كرد ...ولي ريسمون هيچ وقت اينو ازمون نخواسته ...دمش گرم ....كاش حقوقم زياد كنه ...

شده تا حالاااااااا....لب جوي بشيني و گذر عمر ببيني ؟؟الان من تو اون حالتم !

آخرین ویرایش:

diseases

Well-known member
بله ... جدیداً خیلی ...

شده تا حالا فکر کنی نصف عمرت به فنا رفت ؟

PSyChoO

New member
نصفش که نه! حداکثر 3 سال:))))
تا حالا شده یکی بهت متلک بندازه بعد خیلی متلکش خنده دار باشه نتونی خودتو کنترل کنی؟!

hosna69

Well-known member
نصفش که نه! حداکثر 3 سال:))))
تا حالا شده یکی بهت متلک بندازه بعد خیلی متلکش خنده دار باشه نتونی خودتو کنترل کنی؟!

من معمولا خودمو کنترل میکنم...حتی اگه خنده دار بوده باشه صبر میکنم تا رد شم :riz481:

شده تاحالا توی جمع باشی و احساس تنهایی کنی؟! :dadad4:

diseases

Well-known member
نه ... اون مال دوره شباب بود !!!

شده تا حالا سر جلسه امتحان ، ازت برگه تقلبتو بگیرن ؟

hosna69

Well-known member
نه متاسفانه اهل تقلب نبودم...ولی پسر همکلاسیمو درحال تقلب خواستن از من گرفتن...:riz481:

شده تاحالا بری سرجلسه امتحان فک کنی امتحانتو اشتباهی خوندی؟!:14:

diseases

Well-known member
نه ... شاید اصلاً درس نخونم ولی اسم درس رو یادم میمونه به خدا !!!

شده تا حالا بری یه جای شلوغ ، بعد بچه کوچولوی روبروتو نبینی با لگد بری تو کمرش و لهش کنی ؟!!! بعد مادرش اونجا باشه حالتو بگیره ؟

hosna69

Well-known member
بله متاسفانه...ولی مادرش نبود، خودم از دلش درآوردم طفلی:dadad4:
شده تاحالا یه تصادف که ۵تا ماشین به هم بخورن رو ببینید که کلی زخمیم داشته باشه؟!:13:

diseases

Well-known member
بله متاسفانه...ولی مادرش نبود، خودم از دلش درآوردم طفلی:dadad4:
شده تاحالا یه تصادف که ۵تا ماشین به هم بخورن رو ببینید که کلی زخمیم داشته باشه؟!:13:

بله ... حتی سه چهار سال پیش دو تا قبیله با تفنگ افتاده بودن به جون هم ... یه کشته داده بود ، بقیه هم همدیگه رو آش و لاش کرده بودن ... منم کلی عکس گرفتم !!!

شده تا حالا رئیستون بهتون بگه برو از ترشحات حلق یه مُرده ، نمونه بگیر و بیا ؟! (برا من دو سه سال پیش شد)

hosna69

Well-known member

بله ... حتی سه چهار سال پیش دو تا قبیله با تفنگ افتاده بودن به جون هم ... یه کشته داده بود ، بقیه هم همدیگه رو آش و لاش کرده بودن ... منم کلی عکس گرفتم !!!

شده تا حالا رئیستون بهتون بگه برو از ترشحات حلق یه مُرده ، نمونه بگیر و بیا ؟! (برا من دو سه سال پیش شد)

مگه هنوز جنگ قبیله ای وجود داره؟!:33:
ووووایییی مرده؟! نه ولی نمونه خلط رو گرفتم :wacsmiley:
شده تا حالا توی اتوبوس شهری باشی یه گنجیشک باسرعت بیاد تو...چنان جیغ بزنی که تا آخرمسیر از خجالت نتونی سرتو بالا بگیری؟!(البته مطمینا شما جیغ نمیزنین:))

diseases

Well-known member
مگه هنوز جنگ قبیله ای وجود داره؟!:33:
ووووایییی مرده؟! نه ولی نمونه خلط رو گرفتم :wacsmiley:
شده تا حالا توی اتوبوس شهری باشی یه گنجیشک باسرعت بیاد تو...چنان جیغ بزنی که تا آخرمسیر از خجالت نتونی سرتو بالا بگیری؟!(البته مطمینا شما جیغ نمیزنین:))

نه ... یادم نمیاد تو عمرم جیغ زده باشم ... !!!

شده تا حالا یه امتحان داشته باشی ولی زبونم لال قبل از جلسه سئوالا رو از اطاق استاد کش رفته باشی ؟!!!

hosna69

Well-known member

نه ... یادم نمیاد تو عمرم جیغ زده باشم ... !!!

شده تا حالا یه امتحان داشته باشی ولی زبونم لال قبل از جلسه سئوالا رو از اطاق استاد کش رفته باشی ؟!!!

نه متاسفانه هیچ وقت از این شانسا نداشتم...فقط یه بار سوالای استادمون نمیدونم توسط کی،ولی لو رفته بود ماهم کلی ذوق زده شدیم:)
شده تاحالا استادتون امتحانی بگیره که مطمین باشه بخش اعظم کلااااس میفتن و بعدش عکس قضیه اتفاق بیفته طوری که خود استاد شوکه بشه؟!:)

mhfazel

New member
آره می گن سوالا لو رفته بود ولی من بچه درس خون بودم و خودم نمره گرفتم ... مثلا من درس خونم
تا حالا شده از همه بخوای بلند صلوات بفرستن ولی قبلش یک ساعت با خودت کلنجار رفته باشی که بگی یا نگی؟

diseases

Well-known member
آره می گن سوالا لو رفته بود ولی من بچه درس خون بودم و خودم نمره گرفتم ... مثلا من درس خونم
تا حالا شده از همه بخوای بلند صلوات بفرستن ولی قبلش یک ساعت با خودت کلنجار رفته باشی که بگی یا نگی؟
نه ...
نه متاسفانه هیچ وقت از این شانسا نداشتم...فقط یه بار سوالای استادمون نمیدونم توسط کی،ولی لو رفته بود ماهم کلی ذوق زده شدیم:)
شده تاحالا استادتون امتحانی بگیره که مطمین باشه بخش اعظم کلااااس میفتن و بعدش عکس قضیه اتفاق بیفته طوری که خود استاد شوکه بشه؟!:)
بازم نه ...

شده تا حالا تو خیابون جلو چشم ملت علاف ، بخوری زمین ؟

hosna69

Well-known member
نه ...

بازم نه ...

شده تا حالا تو خیابون جلو چشم ملت علاف ، بخوری زمین ؟

وای آره...خیلی خجالت کشیدم کفشمم پاره شد:/

شده تاحالا وقتی خیلی خوشحالی یک دفعه اتفاقی بیفته که حسابی داغونت کنه؟!(ایشالا که نبوده):rolleyessmileyanim:

diseases

Well-known member
وای آره...خیلی خجالت کشیدم کفشمم پاره شد:/

شده تاحالا وقتی خیلی خوشحالی یک دفعه اتفاقی بیفته که حسابی داغونت کنه؟!(ایشالا که نبوده):rolleyessmileyanim:
چرا اتفاقا ... بعضی وقتا خاطرات خوشمون رو اتفاقای بد ، به هم ریختن ...

شده تا حالا یادت بره شیفتته ؟ اون روز رو نری سر کار ؟ بعدش فرداش رییس ........

hosna69

Well-known member
چرا اتفاقا ... بعضی وقتا خاطرات خوشمون رو اتفاقای بد ، به هم ریختن ...

شده تا حالا یادت بره شیفتته ؟ اون روز رو نری سر کار ؟ بعدش فرداش رییس ........

نه ،خدا رو شکر شیفت صبحم همیشه...

شده از دست سوپروایزرتون بخوای سربه بیابون بزاری ولی نتونی و احساس عجز کنی؟!

بالا