سهمیه رزمندگان آری یا خیر؟؟؟؟

abtin13

New member
...

ببخشید فکر نکنم مثال دزدی اصلا قشنگ باشه ! یه جور توهین میشه ، من سران مملکت رو گفتم چیزیه که عینه داریم همه مون میبینیم

کسی که با سهمیه قبول میشه دزد نیست !! این امکانی که درست یا غلط بهش دادن

100% شما هم اگه همچین امکانی داشتین استفاده میکردین

حالا اگه میومدن مازاد بر ظرفیت عادی ها ، مثلا 40 تا صندلی میدادن به این قشر هیچی نمیگفتین

فکر میکنم اینم از سیاست دولت که تفرقه بندازه دیگه هرچی باشه خرش از پل گذشته

یه نکته دیگه اینکه

درسته حالا بعضیا با رتبه داغون رشته پزشکی یا دارو رفتن ،

ولی از اونور باید کلی درس بخونه دانشگاه تا پاس کنه و بره بالا ، درسته ؟؟؟؟؟؟

منظورم اینه همینجوری مدرک بهش نمیدن که

قبول کنین حتی خیلی بچه هایی که با رتبه عالی بدون سهمیه قبول شدن هم تا آخر هیچ وقت تموم نمیکنن درسو وسط کار ول میکنن

یا واسه کار و استخدام به نمره ها و تـز و پایان نامه و اینا هم توجه میشه

استاد دانشگا شدن هم راحت نیست ! مگه طرف بره حق تدریس بشه ،

اگه با پارتی باشه هم شما غصه نخورین ، مطمئنا اطرافیانش هستند افرادی بفهمن بیسواده و حتما باهم دست به یکی میشن تا برکنارش کنن

همه اداره ها اینجوریه کلا نه دانشگاها!

دیگه اینکه شما چرا فکر میکنین هرکی با سهمیه قبول میشه خنگ هست ؟؟؟؟؟

من خیلی ها میشناسم از بچه های خرخون بودن و قبول شدن

اگه اینجوری اینایی هم که میرن بین الملل اصطلاحا با پول رشته رو میخرن !؟ یا اینایی که هیئت علمی هستن والدینشون

تازه این همه پزشک و داروساز بیکار داریم توو مملکت ! به چه درد میخورن

مگه خودتون جزو علوم پایه ها نیستین مگه موقع انتخاب رشته و اعلام ظرفیت ها شما نبودین که همش از پزشک سالاری بد میگفتین !

کلا بیاین دیدمون عوض کنیم

دانشگاهای خارج چجوریه مگه ؟ همه مگه راحت نمیرن ولی از اونور کمتر از نصف آخرش قبول میشن مدرک میگیرن ؟؟

چقدر حرف زدم !

مرسی که خوندین

...

...

ببخشید فکر نکنم مثال دزدی اصلا قشنگ باشه ! یه جور توهین میشه ، من سران مملکت رو گفتم چیزیه که عینه داریم همه مون میبینیم

کسی که با سهمیه قبول میشه دزد نیست !! این امکانی که درست یا غلط بهش دادن

100% شما هم اگه همچین امکانی داشتین استفاده میکردین

حالا اگه میومدن مازاد بر ظرفیت عادی ها ، مثلا 40 تا صندلی میدادن به این قشر هیچی نمیگفتین

فکر میکنم اینم از سیاست دولت که تفرقه بندازه دیگه هرچی باشه خرش از پل گذشته

یه نکته دیگه اینکه

درسته حالا بعضیا با رتبه داغون رشته پزشکی یا دارو رفتن ،

ولی از اونور باید کلی درس بخونه دانشگاه تا پاس کنه و بره بالا ، درسته ؟؟؟؟؟؟

منظورم اینه همینجوری مدرک بهش نمیدن که

قبول کنین حتی خیلی بچه هایی که با رتبه عالی بدون سهمیه قبول شدن هم تا آخر هیچ وقت تموم نمیکنن درسو وسط کار ول میکنن

یا واسه کار و استخدام به نمره ها و تـز و پایان نامه و اینا هم توجه میشه

استاد دانشگا شدن هم راحت نیست ! مگه طرف بره حق تدریس بشه ،

اگه با پارتی باشه هم شما غصه نخورین ، مطمئنا اطرافیانش هستند افرادی بفهمن بیسواده و حتما باهم دست به یکی میشن تا برکنارش کنن

همه اداره ها اینجوریه کلا نه دانشگاها!

دیگه اینکه شما چرا فکر میکنین هرکی با سهمیه قبول میشه خنگ هست ؟؟؟؟؟

من خیلی ها میشناسم از بچه های خرخون بودن و قبول شدن

اگه اینجوری اینایی هم که میرن بین الملل اصطلاحا با پول رشته رو میخرن !؟ یا اینایی که هیئت علمی هستن والدینشون

تازه این همه پزشک و داروساز بیکار داریم توو مملکت ! به چه درد میخورن

مگه خودتون جزو علوم پایه ها نیستین مگه موقع انتخاب رشته و اعلام ظرفیت ها شما نبودین که همش از پزشک سالاری بد میگفتین !

کلا بیاین دیدمون عوض کنیم

دانشگاهای خارج چجوریه مگه ؟ همه مگه راحت نمیرن ولی از اونور کمتر از نصف آخرش قبول میشن مدرک میگیرن ؟؟

چقدر حرف زدم !

مرسی که خوندین

...
اولا که دزدی یه مثال بود برای این حرف شما ک گفتی"به کسی برنمیخوره" تا بگم که این حرف چقد برای یه جامعه خطرناکه.چون کافیه یه عده این حرف رو بزنن تا حق خوری بشه عادت روزمره جامعه(که البته الانم شده).ثانیا وقتی کسی که سهمیه میگیره و با رتبه بالاتر قبول میشه در واقع حق اونی که رتبه پایین تری آورده ولی قبول نشده رو میخوره پس این میشه دزدی حق یه نفر.حالا سهمیه گرفته قبول شده دزدیش میشه غیر مستقیم.دزدی دزدیه.فرق نمیکنه خودت دزدی بکنی یا کس دیگه ای شرایط دزدی رو برات فراهم کنه.بالاخره این حق الناسه و بر گردن کسیه که با سهمیه از دانشگاه قبول شده.
شما احتمالا یا دانشگاه نبودی یا بودی و ندیدی.نمره گرفتن فک میکنی کار خیلی سختیه؟ همین بسیج دانشگاه.کافیه بری اونجا و خودتو نشون بدی و بشی فعال.احتیاجی به نمره گرفتن نداری.درسا خودبخود همشون پاس میشن.
الان مثلا معیار استاد شدن چیه؟ سواده؟ نه عزیز من.یا باید ریش و ته ریش داشته باشی یا هم اینکه به بالایی های دانشگاه وصل باشی تا فلانی زنگ بزنه سفارشتو بکنه تا بشی استاد دانشگاه.نمیگم همه جا اینطوریه ولی اکثرا وضعیت اینجوریه.
اطرافیان کدومه عزیز من.اطرافیای این آدما یه عده از خودشون بدترن.اینا میان زیرآب همدیگرو بزنن؟تازه یکی هم اگه اعتراض کنه که چرا فلانی استاد شده کاری میکنن که آخرش همین فرد معترض تقصیر کار بشه که چرا آبروی فلانی رو داری میبری

حالا 1/1000 هم فرض کنیم خنگ نباشه و عقل کل باشه.اون 999 تای بقیه رو چیکار کنیم؟ من هم با بین الملل مخالفم هم با سهمیه هیات علمی.کلا تو بحث آموزش هر نوع سوبسید و تخفیف و پوین و امتیاز نباید هیچ جایگاهی داشته باشه.هر کس میخواد کاری بکنه باید خودش جربزه نشون بده نه اینکه با سهمیه و پارتی و پول
خوب دکترای بیکار چ ربطی دارن به حرفای من؟ من به نفع دکترها هیچ حرفی نزدم.من همین الان هم از پزشک سالاری بد میگم و در آینده هم خواهم گفت
کی میگه تو خارج همه میرن دانشگاه؟ من اولین باره این حرف رو دارم میشنوم.دلیل اینکه اینجا همه میخوان برن دانشگاه میدونی چیه؟ اولا که شغل ندارن بیکارن باید وقتشون رو پر کنن یا نه.دانشگاه رفتن الان یه نوع شغل شده.ثانیا یه عده هم هستن کارمندن 6-7 سال مونده به بازنشستگی میرن یه مدرک میگیرن تا حقوق بازنشستگیشون بره بالا. اگه این دو دسته رو حساب نکنی تعداد کسایی که میرن دانشگاه خیلی راحت نصف میشه.کسی باید بره دانشگاه که واقعا برای علو ارز ش قایله نه اینکه صرف مدرک گرفتن دانشجو بشه.در مورد کشورهای خارجی هم یه مثال میزنم.یکی از دوستان من برای کانادا می خواد اپلای بگیره.دختر خالش هم همونجاس.میگفت اونجا سطح رفاهی و امنیت شغلی انقد بالاس که دیگه کسی به فکر مدرک گرفتن و دانشگاه رفتن نیست(مخصوصا تحصیلات تکمیلی) برای همین دانشگاه های اونجا سعی میکنن تا با ارایه فاند و فرآهم آوردن شغل برای اتباع کشورهای دیگه اونا رو تشویق به مهاجرت بکنن تا هم نیروی کارشون تامین بشه و هم نیروی متخصصشون.شما همزمان با درس خوندن میتونی کار هم بکنی اون هم با درآمد خیلی مناسب
واقعا تا آخرش خوندی؟:smiliess (11):

TUMS

Well-known member

به نظر من سهمیه ظلم در حق جامعه هست :riz277:
به خاطر اینکه یه عده میرن بالا که هیچ سوادی ندارن و به جایی که رسیدن نمیتونن اون کار لازم را انجام بدن چون توانایی اون کارو ندارن
به نظر من اینها باباهاشون برای این کشور زحمت کشیده درست
دستشون هم درد نکنه و این راهش نیست
به نظرم باید برای اینها امکانات بیشتری قائل بشن مثلآ مدارس جداگانه -معلم خصوصی- امکانات رفاهی بهتر و..... تا اونایی که تواناییش دارن بیان بالا
والسلام

محسن ن ک

New member
مشکل جوونای ما الان سهمیه شده
مشکل اینجاس ک ارشد رشته های ازمایشگاه اگر کارشناسی ازمایشگاه نباشی واست کار نیس
مشکل اینجاس ک کلی رشته داریم ک واسش کار تعریف نشده مثل زیست یا میکروب
حالا بزنید تو سر هم ک با سهمیه یکی میره ارشد،ارشدی ک حتی ی دونم استخدامی نداره

محسن ن ک

New member
طرف راننده ماشین باقی پولشو نمیدهجرات نمیکنه بش حرف بزنه حالا واسه ما شده مدافع حقوق بشر (اینو یا مکسین تو تایپیکش گفت یا ماکسین)
دوست عریری ک رتبت اینقد بالاس ک ن دندون قبول شدی، ن پزشکی، ن دارو،ن بینایی سنجی ن فیزیوتراپی و...... اخه اون چند نفری ام ک سهمیه داشتن جای تورو ک نگرفتن ک حالا معترض و ناراحتی...
بعدشم اگر واقعا عرضشو نداشته باشن نمیکشن،ایا دانشگاه شما برای رضای خدا نمره میده؟ من با اینکه دانشگاه ازاد بودم مفتب نمره نگرفتم والا...پس ب جایی نمیتونن برسن اگر سطح علمیشون رو بالا نبرن
اما گذشته ا این حرفا منم مخالفم با سهمیه دادن ب ی قشر خاص نباید میرفتن جنگ یا......
اینکه تحلیل و توهین نداره تحصیل کرده های عزیز با سواد علمی بالا فقط نظر سنجیه،اری یا خیر

abtin13

New member
بابا حقوق بشر، با دل و جرات شما که بقیه پولتو گرفتی کجا رو فتح کردی؟ من و امثال من هم برای گرفتن حقمون به حد کافی این طرف و اون طرف دوندگی کردیم.حالا شما هم نمیخواد برای بقیه تعیین تکلیف کنی .رتبه منم انقد بالا نبود که به اون رشته ها بخوره ولی چون می بینم با این کار به رتبه های بالا ظلم میشه دارم این حرفارو میزنم.هرکی که اعتراض میکنه قرار نیست که چون بهش ظلم شده پس داره اعتراض میکنه. سکوت در برابر ظلم ظالم خودش دفاع از ظالمه.این حرف من نیست حرف اسلامه. انقد همین حرفای شبیه تو رو زدیم که الان دیگه تو جامعه کسی ب ظلم ظالم اعتراض نمیکنه
دانشگاه برای رضای خدا نمره نمیده.برای پول و پارتی نمره میده.نه تنها دانشگاه آزاد دانشگاه های دولتی هم همینطوری هستن.سطح علمی؟؟؟؟آره ماشالا سطح علمی سهمیه ای ها واقعا ترکونده:riz481:
خوب وقتی ازت یه نظری می خوان ازت می پرسن که دلیل این نظری که دادی چیه.پس تحلیل هم احتیاج داره.گزینه نذاشته ک بله خیر بزنیم.فعلا خود شما هم داری تحلیل و توهین می کنی حقوق بشر تحصیل کرده سطح علمی بالای عزیز.پس اول یه سوزن ب خودت بزن بعد یه جوال دوز ب بقیه

- - - Updated - - -

بابا حقوق بشر، با دل و جرات شما که بقیه پولتو گرفتی کجا رو فتح کردی؟ من و امثال من هم برای گرفتن حقمون به حد کافی این طرف و اون طرف دوندگی کردیم.حالا شما هم نمیخواد برای بقیه تعیین تکلیف کنی .رتبه منم انقد بالا نبود که به اون رشته ها بخوره ولی چون می بینم با این کار به رتبه های بالا ظلم میشه دارم این حرفارو میزنم.هرکی که اعتراض میکنه قرار نیست که چون بهش ظلم شده پس داره اعتراض میکنه. سکوت در برابر ظلم ظالم خودش دفاع از ظالمه.این حرف من نیست حرف اسلامه. انقد همین حرفای شبیه تو رو زدیم که الان دیگه تو جامعه کسی ب ظلم ظالم اعتراض نمیکنه
دانشگاه برای رضای خدا نمره نمیده.برای پول و پارتی نمره میده.نه تنها دانشگاه آزاد دانشگاه های دولتی هم همینطوری هستن.سطح علمی؟؟؟؟آره ماشالا سطح علمی سهمیه ای ها واقعا ترکونده:riz481:
خوب وقتی ازت یه نظری می خوان ازت می پرسن که دلیل این نظری که دادی چیه.پس تحلیل هم احتیاج داره.گزینه نذاشته ک بله خیر بزنیم.فعلا خود شما هم داری تحلیل و توهین می کنی حقوق بشر تحصیل کرده سطح علمی بالای عزیز.پس اول یه سوزن ب خودت بزن بعد یه جوال دوز ب بقیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

necrotizing fasciitis

Active member
اینجا ایرانه و مثلا حکومتش مثل حکومت امام علی (ع)!
فقط من موندم امام علی (ع) کی به فرزندان شهدا مقام میداد!
مورد داشتیم طرف با سهمیه دانشگاه عالی قبول شده اونم باسه ماه درس خوندن :|
مورد داشتم برای دانشجوهایی که فرزند شهید هستن حذف اصطراری ( کسی که درس رو افتاده میتونه حذف کنه) میذارند
مورد داشتم طرف با لیسانس طلا فروش بوده رفته مدیر شعبه بانک شده
برا بگم از این عدالت ؟:New (6):

- - - Updated - - -

اینجا ایرانه و مثلا حکومتش مثل حکومت امام علی (ع)!
فقط من موندم امام علی (ع) کی به فرزندان شهدا مقام میداد!
مورد داشتیم طرف با سهمیه دانشگاه عالی قبول شده اونم باسه ماه درس خوندن :|
مورد داشتم برای دانشجوهایی که فرزند شهید هستن حذف اصطراری ( کسی که درس رو افتاده میتونه حذف کنه) میذارند
مورد داشتم طرف با لیسانس طلا فروش بوده رفته مدیر شعبه بانک شده
برا بگم از این عدالت ؟:New (6):

بالا