سؤالات رايج درمورد نحوه ثبت نام

bahram-68

New member
سلاممممممم
بچه ها این گواهی معدل کاردانی و کارشناسی رو از دانشگاه بگیریم یا خودشون استعلام میکنن؟

papion9999

New member
مرسی
در مورد خوابگاهش اطلاعی نگرفتید؟ چیزی نمیدونید شما؟
سلام من زنگ زدم دانشگاه بهشتی و گفتن این دوتا سند محضری واسه امور آموزشی هست و خوابگاه اینا واسه امور دانشجویی هست که بعد از ثبت نام اونا معلوم میشه دیگه نمیدونم جواب درستی داده باشن به من یا نه.

mosaffa7

New member
سلام من زنگ زدم دانشگاه بهشتی و گفتن این دوتا سند محضری واسه امور آموزشی هست و خوابگاه اینا واسه امور دانشجویی هست که بعد از ثبت نام اونا معلوم میشه دیگه نمیدونم جواب درستی داده باشن به من یا نه.

سلام
ممنون خدمت شما
پس باید با امور دانشجویی تماس بگیریم؟ حالا منم فردا اگه تونستم تماس میگیرم و اگه مطلب جدیدی گفتن عرض میکنم خدمتتون
با تشکر

padide

New member
کسایی که با صندوق رفاه مشکل دارن به آموزش دانشکده شون زنگ بزنن.

mehrsan

New member
بچه ها یه چیزی که واسه خودم ثابت شده و زیاد از بقیه هم شنیدم اینه که مدارک اگه کامل کامل نباشه عیبی نداره فرصت میدن واسه تکمیلش..گاهی میگن بعدن بیارید..حتی اگه نبری هم پیگیر نمیشن..ولی سیستم هر دانشگاهی فرق میکنه..دانشگاه تهران که سیستم اموزشش اصلا گیر نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

mosaffa7

New member
کسایی که با صندوق رفاه مشکل دارن به آموزش دانشکده شون زنگ بزنن.

بنده آموزش هم رفتم ولی آموزش هم میگه به ما ربطی نداره!!!
اصلا این گواهی صندوق رفاه یه مورد کاملا غیرضروری و بیخود و من درآوردی هست
چون اگر کسی به صندوق رفاه بدهی داشته باشه و تسویه نکرده باشه که نمیتونه فارغ التحصیل بشه که...کسی که دانشنامه یا گواهی فراغت از تحصیل داره حتما با صندوق رفاه هم تسویه کرده...!!!

papion9999

New member

چون اگر کسی به صندوق رفاه بدهی داشته باشه و تسویه نکرده باشه که نمیتونه فارغ التحصیل بشه که...کسی که دانشنامه یا گواهی فراغت از تحصیل داره حتما با صندوق رفاه هم تسویه کرده...!!!

واسه گواهی صندوق رفاه نباید آموزش برین .من خودم رفتم قسمت امور مالی و وام دانشگاه اونجا خیلی سریع برام یه گواهی صادر کرد . البته من به صندوق رفاه بدهکار بودم چون ما هنوز طرح نرفتیم و وام هایی هم که گرفتیم تسویه نکردیم واسه همین گواهی موقت دادن.ولی اگه تسویه کرده باشین هم مثل یکی از دوستام یه گواهی میدن بهتون که بدهی ندارین.

laeya

New member
سلام دوستان من با دانشگاه گيلان تماس گرفتم گفتن كه زمان ثبت نام دانشگاه گيلان 13 تا 16 شهريوره. هر كس كه ميخواد از شرايط و زمان ثبت نام دانشگاهش مطلع بشه با شماره اي كه براي دانشگاه تو اطلاعيه شماره 15 نوشته تماس بگيره من با گيلان تماس گرفتم خيلي سريع جوابمو دادن.

دقیقا.یه مدرک اضافی هست.من لیسانس وزارت علوم هستم.چون ارشد های علوم چنین مدرکی ارائه نمیدن.الان من که گواهی میخوام کسی نمیدونه چی باید صادر کنه.الافم کردن.

sanam_b

New member
سلام
کسی اینجا هست که بین الملل انتخاب کرده باشه؟ توی تبصره 12 نوشته بود که هر دانشگاهی خودش میگه که کیا قبول شدن، ولی هنوز خبری نیست، من هم فردا و پس فردا زمان ثبت نام علومم هست. از طرفی دیروز با دانشگاه علوم بهزیستی دو بار تماس گرفتم و هر بار یک جوابی گرفتم. یه بار گفتن وزارت بهداشت هنوز لیست اسامی رو براشون نفرستاده، و دفعه دوم گفتن که وزارت گفته که خودش اسامی رو اعلام کرده و اگه تو سایت بهداشت نوشته قبول نشدم یعنی بین الملل رو هم قبول نشدم. میخواستم ببینم کسی هست که بین الملل رو براش زده باشن قبول؟

irani

New member
سلام
کسی اینجا هست که بین الملل انتخاب کرده باشه؟ توی تبصره 12 نوشته بود که هر دانشگاهی خودش میگه که کیا قبول شدن، ولی هنوز خبری نیست، من هم فردا و پس فردا زمان ثبت نام علومم هست. از طرفی دیروز با دانشگاه علوم بهزیستی دو بار تماس گرفتم و هر بار یک جوابی گرفتم. یه بار گفتن وزارت بهداشت هنوز لیست اسامی رو براشون نفرستاده، و دفعه دوم گفتن که وزارت گفته که خودش اسامی رو اعلام کرده و اگه تو سایت بهداشت نوشته قبول نشدم یعنی بین الملل رو هم قبول نشدم. میخواستم ببینم کسی هست که بین الملل رو براش زده باشن قبول؟[/QUOTE

اسامی رو وزارتخونه قراره به دانشگاه اعلام کنه
واسه بین الملل حدود رتبه چقده؟

bacillus.bs

New member
بچه ها شما هم ثبت نامتون دو مرحله اي هست يعني هم اينترنتي هم حضوري؟؟؟؟

aaaa

New member
اقا همان طور که میدوندی واسه پسرا بعد فارغ التحصیلی هیچ مدرکی نمیدن به ویژه اونایی که سربازی دارن. حالا این دانشگاه ها واسه ثبت نام مدرک می خوان و اجباری هم هست یا یه فرم معدل یا چیزی شبیه این. اینو از کجا گیر بیاریم؟!!!

فیندیخ

New member
بچه ها پلیژ هلللللپپپپ مییییییی...من اومدم اینجا استرس گرفتم و یه عالمهههههه سوال برام ایجاد شده.تو رو خدا راهنماییم کنید. باور کنید هم کلی سرچ کردم و هم زنگ زدم به یونی که جواب نمیده...
1)علوم پزشکی یزد و جایی نزده که تاریخ دیگه جز 13-14...اگه جایی عنوان نکرده تاریخش همون میشه؟؟
2)من هممه مدارگو دارم به جز مدرک مربوط به طرح.چون طرح ما اجبارب نیست و موقع ثبت نام خم مدرکی ندادم..البته توفق طرح زدم که نامه ش تو بیمارستتن محل طرحمه که الان ممی تونم ببرم.چون تو شهر خودمونه و 1400 کیلومتر ازم دوره.یعنی برای رشته بدون طرح اجباری هم لازمه؟؟
3)این قضیه گواهی محضری چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟برای خوابگاه لازمه؟؟بابام جان من اینجا ضامنم کجا بوده آخههههه؟؟؟؟
4 )اینکه آدم گواهینامه موقت داره یعنی با دانشگاهش تسویه حساب کرده دیگه.مگه نههه؟؟؟؟

5)ریز نمراتو نداشته باشیممم بدبختتتتت میشیم؟؟؟
6)اگع مدارکمون کامل نباشه ولی سوگند یاد کنیم در اولین فرصت ممکن ببریم بدیم،میشهههه؟؟؟؟؟
بچه ها خیلی ممنونتون میشم کمکم کنید:((((((
؟؟

بالا