سؤالات رايج درمورد نحوه ثبت نام

bahram-68

New member
سلام
خب اگه بوای خوابگاه و وام بگیری باید تعهد محضری بیاری
از امور دانشجویی دانشگات بپرس میخوان یا نه

- - - Updated - - -

آهان مرسی نه خوابگاه ندارن وام هم نپرسیدم چقدر مگه وام میدن؟

قربونت
ترمی 400تا 500تومن

- - - Updated - - -

سلام
خب اگه بوای خوابگاه و وام بگیری باید تعهد محضری بیاری
از امور دانشجویی دانشگات بپرس میخوان یا نه

- - - Updated - - -

آهان مرسی نه خوابگاه ندارن وام هم نپرسیدم چقدر مگه وام میدن؟

قربونت
ترمی 400تا 500تومن

oxygen

New member
سلام.
من دانشگاه ایران قبول شدم.میخواستم بپرسم کسی میدونه ثبت نام کیه?خوابگاهم ثبتنامش اینترنتیه?شروع کلاسا کیه?

oxygen

New member
توو سایت سازمان سنجش 13و14رو تاریخ ثبتنام اعلام کردن.با وجودیکه من هر روز سایت یونیمونو چک میکنم ولی اطلاعیه شماره 2رو ندیدم و هنوز ثبت نام نکردم.میترسم از ثبت نام جا مونده باشم

mosaffa7

New member
توو سایت سازمان سنجش 13و14رو تاریخ ثبتنام اعلام کردن.با وجودیکه من هر روز سایت یونیمونو چک میکنم ولی اطلاعیه شماره 2رو ندیدم و هنوز ثبت نام نکردم.میترسم از ثبت نام جا مونده باشم

دانشگاههایی که توی سایتشون اطلاعیه ندادن و اسامیشون توی اطلاعیه شماره 15 سازمان سنجش پزشکی نیومده باید روزهای 13 و 14 ثبت نام میکردن...حتما فردا برید و اقدام کنید...

sabaa

New member
سلام ، سایت دانشگاه تهران زده تاریخ ثبتنامو . هسته گزینش چیه داستانش . شما اطلاعی ندارید ؟

لی لا 62

New member
بهشتی واسه پسرا خیلی گیر بازاره
ولی به دخترا خوابگاه میده

دانشگاه هایی که زیر بار خوابگاه نمیرن خیلی کارشون زشته! یه دانشجو باید امنیت روحی فکری احساسی داشته باشه که بتونه خوب درس بخونه و نتیجه خوب بگیره! کسی که تمام فکر و ذکرش بشه خوابگاه و اجاره و آلاخون والاخون شدن، آخه این دانشجوی بی پناه چطوری میتونه به درسش برسه؟!
واقعا که! شما که اینجورید خب دانشجو نپذیرید

oxygen

New member
چرا هیچ کس در مورد هسته ی گزینش چیزی نمیگه؟منم 30م گزینش دارم!!توو فرم گزینش سوالای سخت سخت پرسیدن:(

مانی55

New member
چرا هیچ کس در مورد هسته ی گزینش چیزی نمیگه؟منم 30م گزینش دارم!!توو فرم گزینش سوالای سخت سخت پرسیدن:(

سلام تو هسته گزینش هیچ سوالی از ادم نمیپزسن فقط مدارکی که خواستن ازت میگیرن .نگران نباش من که رفتم خبری نبود ثبت نامم به سلامتی طی شد

shohreh2399

New member
بچه ها خیلی ناراحتم اخه الان میرم تو سایت دانشگاه میگه کد ملی شما صحیح نیست

elissa

New member
]بچه ها خیلی ناراحتم اخه الان میرم تو سایت دانشگاه میگه کد ملی شما صحیح نیست[/size][/quote]

سلام
شايد نبايد 00 اولشو بزني
امتحان كن

dooste_u

New member
بچه ها خیلی ناراحتم اخه الان میرم تو سایت دانشگاه میگه کد ملی شما صحیح نیست

واسه ثبت نام من تو دانشگاه شیراز میگفت نام کاربری یا رمز عبور صحیح نیست زنگ زدم واحد کامپیوتر چک کرد دید رمز عبورم رو اشتباهی یه چیز دیگه ثبت کردند
شما هم یا تلفن کن یا حضوری برو پیگیری کن

elissa

New member
سلام.
من دانشگاه ایران قبول شدم.میخواستم بپرسم کسی میدونه ثبت نام کیه?خوابگاهم ثبتنامش اینترنتیه?شروع کلاسا کیه?

به به
منوجه شدم كه هم دانشكاهي هستيم
مطمينا الان مي دونيد كه ثبت نامم حضوريمون 30 و 31
براي خوابكاه هم همون رود با يك سري مدارك مجزا بايد برين

بالا