زنگ تفریح فارغ التحصیلان پرستاری

eli m

New member
خیالی نیست …
میان این همه نااهلی
اگر، اهلی چشمانت شوم که عجیب نیست
عجیب این همه تنهاییست
بعد از اهلی شدن …

nazgol

New member
منم متوجه شدم شوخی میکنید!!!! بهرحال خوب نیس دنبال پسر مردم بگردید تو تاپیک!!! چه مجرد چه متاهل!!!!!!
چشم مادر جووون منتظر بودم شما بهم بگی...دیگ به دیگ میگه روت سیاه حالا شده حکایت ما

kasraa

New member
کار من دیگه از قدم زدن گذشته
من تاحالا کیلومترها رفتم ولی برطرف نشده

داداش اگه پرستاری حتما شیفتات تو ماه اخیر سبک شده ازین فکرا برت داشته خداییش میشه یعنی فکر و غم قصه داشت

hosein68

New member
رفیق نیمه راه نداشتیماااااا؟ هر مسئله ای باشه به ماها مربوط نیست..باید برگردی انجمن.. این مسیرو با هم شروع کردیم با هم تموم میکنیم..قراره آخرش جشن بگیریم انشاله..تلخش نکنید حسین آقا..انجمن بی دوستان صفا نداره

باورتون نمیشه بخدا به همه بچه ها وابسته شدم و برا همه دلم تنگ میشه
من همه ی وقتم تو انجمن بودم نمیدونم حالا چگور میتونم دوریتونا تحمل کنم
بخدا برا خودم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سخته:smiliess (5):

eli m

New member
کار من دیگه از قدم زدن گذشته
من تاحالا کیلومترها رفتم ولی برطرف نشده

پیاده رو، من و خلوت شکننده ای که با عبور رهگذران می شکند...
قدم میزنم. باران، راه را نمناک کرده. قدم زدن را دوست دارم، موزیک هم گوش میدهم.
قدمهایم ریتم پیدا میکنند ...
میگویند قدم زدن آرام میکند انسان را ...
من آرام هستم و قدم هم میزنم،
" بازم قدم بزن.."

nazgol

New member
بچه ها تا حالا شده یه شیفت 3 تا مریض تو بخشتون EXpire بشن ؟؟؟؟

بعد دوتاشون هم مریض خودتون باشه ؟؟؟

نه خدا نکنه...من که حدودا دوسال از آخرین مریضی که توی بخشمون اکسپایر شد میگذره..چقد لحظات بدی بود

nazgol

New member
باورتون نمیشه بخدا به همه بچه ها وابسته شدم و برا همه دلم تنگ میشه
من همه ی وقتم تو انجمن بودم نمیدونم حالا چگور میتونم دوریتونا تحمل کنم
بخدا برا خودم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سخته:smiliess (5):

بچه برگرد بیا انجمن من دیگه با کی رتبمو مقایسه کنم؟؟؟؟ یادته خودتون چقد به من میگفتید برگرد؟؟؟؟ حالا حرف از رفتن نزنید..این سه ماه انتظارو در کنار بچه های انجمن سر میکنیم.. گروه خودیار مبحث بهداشت جامعه یادش بخیییر

nazgol

New member
یعنی من بودم میگفتم امیدمو میخام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدم کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و....

نه شما یه چیزای دیگه میگفتی من به دوستانم احترام میذارم مطرح نمیکنم.. من و آقای زارعی تمام این حرفا رو محض شوخی و خنده مطرح کردیم...شما زیاد جدی نگیرید.. اون گفت نازگلم کجاست منم گفتم امیدم کجاست.. شنونده باید عاقل باشه

kasraa

New member
نه خدا نکنه...من که حدودا دوسال از آخرین مریضی که توی بخشمون اکسپایر شد میگذره..چقد لحظات بدی بود

ووووووووووووو

چه بخشی هستین شما . من هفته ای میانگین 2 تا پرونده اکسپایری دارم یعنی فقط مال منه

hosein68

New member
بچه برگرد بیا انجمن من دیگه با کی رتبمو مقایسه کنم؟؟؟؟ یادته خودتون چقد به من میگفتید برگرد؟؟؟؟ حالا حرف از رفتن نزنید..این سه ماه انتظارو در کنار بچه های انجمن سر میکنیم.. گروه خودیار مبحث بهداشت جامعه یادش بخیییر
مرسی
انشاله تا خدا چی بخواد

kasraa

New member
داداش خوش بحالت غم وغصه نداری
سینه ی منکه بر از غم و غصه است

کافیه طرز فکر و نگاهت رو تغییر بدی بعد متوجه میشی دنیا این همه هم فکر میکنی ارزش غصه خوردن نداره نهایت کار رو در نظر بگیر متوجه میشه دنیا هیچ قسمتش جای نگرانی نداره

vida68

New member
نه شما یه چیزای دیگه میگفتی من به دوستانم احترام میذارم مطرح نمیکنم.. من و آقای زارعی تمام این حرفا رو محض شوخی و خنده مطرح کردیم...شما زیاد جدی نگیرید.. اون گفت نازگلم کجاست منم گفتم امیدم کجاست.. شنونده باید عاقل باشه

منم به شوخی گفتم!!!!! حالا شما بگو من چی گفتم؟؟؟؟؟؟

vida68

New member
آدم ها برای هم سنگ تمام می گذارند.

اما نه وقتی که در میانشان هستی، نه...

آن جا که در میان خاک خوابیدی؛

«سنگ تمام» را می گذارند و می روند ...!

بالا