زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Negar carol

New member
من نمره ام 144 شده/رتبه ام 209-210 شده /به نظرم بد نبود با سه ماه خوندن و بعضی از کتابها هم نداشتم .نمیدونم دیگه امیدی هست قبول بشم یا نه !متاسفانه پذیرش کمه و دانشگاههاش کم هستن

aylinn

New member
منم دیدم قبول نشدم
ایلین فقط با 10 تا اختلاف !!!
:sadsmiley:

نه عزیزم با 10تا اختلاف نه
نمره من 186
نمره آخرین فرد پذیرفته شده 176
یعنی نمره من 10 نمره بیشتر از نمره آخرین فرد پذیرفته شده هستش و عدم قبولیم به خاطر انتخابامه چون کرمانشاه و کاشان و زاهدان رو انتخاب نکرده بودم.

taranom92

New member
اره عزیزم . چون عمومی بودم. پیش نیاز خورده. نظریه های روان درمانی و اصول بالینی. باید پاس بشه دیگه. اهههههههههههههه:smiliess (2):

سلام اینازجونم حرررص نخوربنظرمن این دو درس توارشدخیلی کاربردین مثلاازاستادبخواین شمافرویدروازلحاظ نظری یادش گرفتین حالااون نقاط قوت نظریه فرویدکه امروزه در درمان کاربرد داره روبیان کنه ومفهومی وبامثال یادتون بده مثلااستادمامیگه برای بچه ی هفت ساله که مدفوعشوکنترل میکنه هنوزمیشه ازطریق نظریه فرویددرمانش کردوساختارشخصیتش رونهادوخودوفراخودرببینیم کدوم ضعیفه قویش کنیم وباداستان وزبان بچه گانه مشکل برطرف شه حالامن خیلییی خسته ام دوست داشتی بعداکاملترشومیگم
اصول بالینی هم که درس شیرینه ازفرصت استفاده کن گلم

fanoosi

New member
رتبه ی من 56 شده.....نمره ام 194...واسه سه ماه خوندن راضی ام ولی..
اگه شهرستان میزدم شاید قبول میشدم..
:sad::sad:

fanoosi

New member
اره عزیزم . چون عمومی بودم. پیش نیاز خورده. نظریه های روان درمانی و اصول بالینی. باید پاس بشه دیگه. اهههههههههههههه:smiliess (2):

اشکال نداره آینازجونم.....اتفاقا خیلی خوبه...این دو درس کلیدیه...ناراحتش نباش:tsimuzpzwoap1t9y3o7
واسه ما هم از این درسها که تو واحدمون حساب نمیشه میذارن...

ainazhz

New member
سلام اینازجونم حرررص نخوربنظرمن این دو درس توارشدخیلی کاربردین مثلاازاستادبخواین شمافرویدروازلحاظ نظری یادش گرفتین حالااون نقاط قوت نظریه فرویدکه امروزه در درمان کاربرد داره روبیان کنه ومفهومی وبامثال یادتون بده مثلااستادمامیگه برای بچه ی هفت ساله که مدفوعشوکنترل میکنه هنوزمیشه ازطریق نظریه فرویددرمانش کردوساختارشخصیتش رونهادوخودوفراخودرببینیم کدوم ضعیفه قویش کنیم وباداستان وزبان بچه گانه مشکل برطرف شه حالامن خیلییی خسته ام دوست داشتی بعداکاملترشومیگم
اصول بالینی هم که درس شیرینه ازفرصت استفاده کن گلم

ممنونم ترنم جان از راهنمایی خوبت
اره خوب که هست اما یکم وقت ما واسه کارهای خودمون کمه . اینم اضافه شده یکم سخت میشه.

- - - Updated - - -

اشکال نداره آینازجونم.....اتفاقا خیلی خوبه...این دو درس کلیدیه...ناراحتش نباش:tsimuzpzwoap1t9y3o7
واسه ما هم از این درسها که تو واحدمون حساب نمیشه میذارن...
اصلا ناراحت نباش خودت یه دانشگاه بهتر قبول شدی

rawy

New member
نه عزیزم با 10تا اختلاف نه
نمره من 186
نمره آخرین فرد پذیرفته شده 176
یعنی نمره من 10 نمره بیشتر از نمره آخرین فرد پذیرفته شده هستش و عدم قبولیم به خاطر انتخابامه چون کرمانشاه و کاشان و زاهدان رو انتخاب نکرده بودم.

منم متوجه نشده بوووووووووووووودم, وااااااااااااااااااااااااااای خاااااااک به سرممممممممم آیلیییییییییییین
:5::13::sadsmiley::14:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
آقای مصفا
بیتای عزیز
ماریای گرامی
و بقیه ی دوستایی که بهداشت قبول شدین لطفا در صورت امکان درصدها , نمره و رتبتون رو به ما اطلاع بدید که یه حدودی دستمون بیاد, هرچند اینجور که شواهد نشون می ده سال به سال رقابت تو بهداشت داره سنگین تر و جدی تر می شه

rawy

New member
بقیه ی دوستا, نمی خواین رتبه و نمره و درصدها تون رو به ما بگید؟
پرند؟ 123؟ الی؟ قاصدک؟ بارلی؟ و ...

aylinn

New member
آسیب شناسی روانی 62.22
نظریه های شخصیت 75
نظریه های رواندرمانی 40
ارزیابی روانشناسی 38.67
روانشناسی عمومی و رشد 43
بنیادهای بیولوژیکی و فیزیولوژیکی رفتار 73.33
روانشناسی بالینی 27
آمارو روش تحقیق 23
زبان 26
میشه دوستانی که قبول شدن هم درصداشونو بذارن؟

aylinn

New member
رتبه ی من 56 شده.....نمره ام 194...واسه سه ماه خوندن راضی ام ولی..
اگه شهرستان میزدم شاید قبول میشدم..
:sad::sad:
فانوسی جون رتبت خیلی عالیه
اونجوری که من حساب کردم برای قبولی از کاشان و زنجان رتبمون حداکثر باید تا 40 باشه یا فوق فوقش تا 45 البته سال پیش که ظرفیت پذیرش بالای 80 نفر بود با این رتبه هامون میتونستیم شهرستان قبول شیم ولی امسال فقط زاهدان رو میتونستیم.

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
آینازی قربووووووونت برم , نکوب سرتو می خواستم بگم آیلییییین
نمی دونم چرا من همش اسم تو رو اشتباهی صدا می کنم؟؟؟!!! دلمو بردی گمونم
اخی راس میگی؟ دلتو بردم ؟:rolleyessmileyanim: واسه ایلین میکوبم به دیوار. خراب رفاقتم :j58r36j3gcr4suxymup

اصلا واسه توام میکوبم :13::13:

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
آسیب شناسی روانی 62.22
نظریه های شخصیت 75
نظریه های رواندرمانی 40
ارزیابی روانشناسی 38.67
روانشناسی عمومی و رشد 43
بنیادهای بیولوژیکی و فیزیولوژیکی رفتار 73.33
روانشناسی بالینی 27
آمارو روش تحقیق 23
زبان 26
میشه دوستانی که قبول شدن هم درصداشونو بذارن؟
ایلین جون عزیزم رو زبانت کار کن. خیلیییییییییییییییییییی مهمه اگر زبانو بالای 60 میزدی قبول بودی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا