زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ainazhz

New member
هووووووووم؟؟؟؟!!!! :smiliess (12):
خب چرا بالینی های نزدیک تر رو انتخاب نکردی؟؟؟
زدم دیگه . اما اونارو قبول نشدم راوی جان. تو اینا رتبم از اخرین فرد قبول شده کمتر شده دیگه
درضمن نزدیک ترین شهر به من تهران و سمنان که اونارم زدم .

آخرین ویرایش:

rawy

New member
زدم دیگه . اما اونارو قبول نشدم راوی جان. تو اینا رتبم از اخرین فرد قبول شده کمتر شده دیگه
درضمن نزدیک ترین شهر به من تهران و سمنان که اونارم زدم .
سلام آینازی, خوبی؟
آخه گفتی من اینجاها هم قبول شدم, سر در نیاوردم چی شد :smiliess (12):

fanoosi

New member
سلام فانوسی جونم. ای بد نیستم . امروز صبح داشتم . شخصیت . 3 تا امتحان میان ترم مشخص کرد به اضافه یه کنفرانس تپل مپل
تا فردا ببینم بقیه استادا چه دستوراتی دارن
اره عزیزم حق با شماس... چون تا به حال از خونواده ام دور نبودن و مهمتر اینکه الان یکم سرم خلوته بیشتر فکر و خیال و دلتنگی میاد سراغم :sadsmiley:

اره واسه اخر ابان میرم .:rolleyessmileyanim: روزای تعطیلات محرم . تاسوعا و عاشورا. اگر خدا بخواد و درس و امتحانی قبلو بعدش نباشه
چون استاد امروز که همچین گربه رو دم حجله کشت و گفت فکر نکنید وقت دارید مثله بچه های کارشنااسی چمدون ببندید و برید شهرتون. از این خبرا نیست...
:14:

سلام عزیزم
کم کم به شرایط جدید عادت میکنی و با کلی کار که سرت ریخته اصلا متوجه نمیشی آبان کی اومد و به سلامتی میری به دیدار خانواده...
راستی اساتیدتون هر کاری ازتون میخوان با هر منبعی معرفی میکنند تو قسمت پذیرفته شدگان بنویس...دوس دارم بدونم بقیه دانشگاهها چه خبره...
حرف استادتون رو هم جدی نگیر!!!سر زدن به پدر و مادر جزو مهمترین کارهاته چون سلامت روانت بهش وابسته اس و دانشجوی روانشناسی فاقد سلامت روان یعنی هیچی!باید مراقب خودت باشی عزیزم
:bunnyearsmiley:

fanoosi

New member
سلام. ببخشید مگه شما دانشجوی ارشد نیستین؟ این همه جا ارشد قبول شده بودین؟

سلام دوست عزیز
وقتی کارنامه ی نهایی میاد مشخص میشه که کدوم یکی از انتخابهای بعدیمون رو هم میتونستیم قبول بشیم...یعنی اگه جای اون انتخاب ها تو لیست انتخاب رشتمون بالاتر بود و زودتر انتخابشون کرده بودیم الان دانشجوی اونها بودیم...

fanoosi

New member
بچه ها من اینجاها هم قبول شدم
شبانه عمومی دانشگاه تهران
روزانه عمومی خوارزمی
روزانه عمومی اصفهان
روزانه عمومی رشت
شبانه بالینی تبریز
روزانه بالینی سمنان
روزانه بالینی اردبیل
روزانه بالینی کردستان
روزانه بالینی کودک و نوجوان تبریز

نظرتون چیه؟

خیلی خوبه آینازجونم...ولی اگه دوری راهت رو فاکتور بگیریم جایی که الان دانشجوشون هستی عالیه...شک نکن
من هم یه نگاه سر سری کردم به بالینی های روزانه فقط...بالینی الزهرا...بالینی پردیس تهران (واقع در قم)...بالینی تبریز...بالینی اهواز...رو قبول میشدم...دیگه حوصله نکردم عمومی ها و شبانه ها رو چک کنم...چشام درد گرفته بود!!(فقط یادمه بالینی خوارزمی رو نمی آوردم ولی عمومیشو می آوردم....به خاطر نزدیکی راه بالای لیست زده بودمشون)
موفق باشی دوست خوبم:heart:

ainazhz

New member
سلام عزیزم
کم کم به شرایط جدید عادت میکنی و با کلی کار که سرت ریخته اصلا متوجه نمیشی آبان کی اومد و به سلامتی میری به دیدار خانواده...
راستی اساتیدتون هر کاری ازتون میخوان با هر منبعی معرفی میکنند تو قسمت پذیرفته شدگان بنویس...دوس دارم بدونم بقیه دانشگاهها چه خبره...
حرف استادتون رو هم جدی نگیر!!!سر زدن به پدر و مادر جزو مهمترین کارهاته چون سلامت روانت بهش وابسته اس و دانشجوی روانشناسی فاقد سلامت روان یعنی هیچی!باید مراقب خودت باشی عزیزم
:bunnyearsmiley:

سلام عزیزم . حق با شماس .. چشم حتما پس شمام بنویس که منم بدونم. چون منم دوس دارم بدونم از شماها چه کارهایی میخوان
فانوسی جون توام جاهای خوبی قبول شدی.. اره دیگه اینجا بهتره و یه سوال تکمیل ظرفیت کی هست؟

- - - Updated - - -

:ad54ad::heart:

ainazhz

New member
فانوسی شمام کارشناسیت عمومی بودی؟ بهت گفتن باید پیش نیاز پاس کنی؟ اگر اره چه درسایی؟

fanoosi

New member

سلام عزیزم . حق با شماس .. چشم حتما پس شمام بنویس که منم بدونم. چون منم دوس دارم بدونم از شماها چه کارهایی میخوان
فانوسی جون توام جاهای خوبی قبول شدی.. اره دیگه اینجا بهتره و یه سوال تکمیل ظرفیت کی هست؟
چشمت بی بلا عزیزم....حتما مینویسم...
خبر ندارم آیناز جونم:rose:

aylinn

New member
سلام
نتایج تکمیل ظرفیت و کارنامه های بهداشت اومده
رتبه من 63 شده
نمرم 186 و نمره آخرین فرد پذیرفته شده 176
منم که متاسفانه قبول نشدم.
میشه بقیه بچه ها هم نمره و رتبشونو بذارن؟؟؟

rawy

New member
سلام
رتبه من 63 شده

مرررررسی آیلین جون که خبر دادی
الهییییییییییی بگردم چقد نمرت نزدیک بوده :sad::sadsmiley::28:

rawy

New member
من نمرم 140 شده, رتبم 228-229 :14::sarma:
تنها دلیل خوشحالیم این بود که سه تا درسی که خوب خونده بودم دقیقا همون درصدی شده که خودم بعد اومدن کلیدها حساب کردم
این اقلا دلگرمی می ده که اگه بخونی می شه, توکل به خدا

ainazhz

New member

نه من بالینی بودم عزیزم...
مگه به شما پیش نیاز خورده؟؟؟
اره عزیزم . چون عمومی بودم. پیش نیاز خورده. نظریه های روان درمانی و اصول بالینی. باید پاس بشه دیگه. اهههههههههههههه:smiliess (2):

ainazhz

New member
سلام
رتبه من 63 شده

منم دیدم قبول نشدم
ایلین فقط با 10 تا اختلاف !!!
:sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا