زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fanoosi

New member
10 مهر :4d564ad6:
بچه ها حواستون باشه هااااااااا
اگه من گیج زدم حتما یادآوری کنید

وای راوی....شما روزش رو هم یادت بود؟؟؟؟؟؟
خداییش گاهی فکر میکنم که من چه جوری کنکور قبول شدم!!!اصلا حافظه ندارماااااااا!!:25r30wi:

parand

Well-known member
نه خانومه روانشناس. لی لی نباید درس بخونه . اصلا مگه دختر درس میخونه . لی لی و یه سال دیگه شوووهر میدم بره خونه بخت.

که اینطور ...
پس دختر درس نمیخونه...:smiliess (11):
هااااااان....
خب ایناز چمدوناتو ببند فردا صبح حرکت کن اونم با پای پیاده بیا خونه...:motat:
دختر که درس نمیخونه...:tonguesmiley:
زشته!
مردم چی میگن..
.
!

ainazhz

New member

که اینطور ...
پس دختر درس نمیخونه...
هااااااان....
خب ایناز چمدوناتو ببند فردا صبح حرکت کن اونم با پای پیاده بیا خونه...
دختر که درس نمیخونه...
زشته!
مردم چی میگن..
.
!
:25r30wi: پیاده رو خوب اومدی :25r30wi: من حتی با وسیله نقلیه زمینی هم حتی حاضر نیستم از اینجا تکون بخورم حتی اگر یه سال بمونم نرم :25r30wi:( چقدر حتی تو جملم استفاده کردم )

rawy

New member
از زنگ تفریح به آقای مصفا, از زنگ تفریح به آقای مصفا
آقای مصفا موقعیت خودتونو گزارش کنید
چه معنییییییی داره اومدی گفتی مسافرم یه خبر نمی دی رسیدی یا نه ها ها ها ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smilies-azardl (12):New (6):

adambarfi

New member
می گم بچه ها چرا هیچ کسی توی بخش مطالعه گروهی نمیاد ؟؟؟ ادم اونجا دلش می گیره و از حس می افته ...

psychology123

New member
عه!!! چه ایراد بزرگییییییی
حتماااااااااااا خبر می دم
البته همه می تونیم به ادمین مسیج بزنیم ها مشکلی نیست
منم خبر می دم که خدای نکرده باعث اشتباه کسی نشه
مرسی که یادآوری کردی گلم
:smilies-azardl (113

yazdan

New member
سلام:riz304:
میبینم که طاقت نیاوردید و تاپیکو بازکردید.
فقط الان تنها حرفی که دلم میخواد بگم اینه که یادش بخیر.عجب شور و شوقی بود.چه انگیزه ای.چه اهدافی.ما پسرا میخواستیم داماد بشیم.:sad:
امیدوارم سال خوبی رو در پیش داشته باشیم.برای ما لحظه تحویل سال مصادف با اعلام نتایجه.پس الن در بهار سال تحصیلیمون هستیم.روزای سبزی رو براتون آرزو میکنم.

fanoosi

New member
فقط الان تنها حرفی که دلم میخواد بگم اینه که یادش بخیر.عجب شور و شوقی بود.چه انگیزه ای.چه اهدافی.ما پسرا میخواستیم داماد بشیم.:sad:
امیدوارم سال خوبی رو در پیش داشته باشیم.برای ما لحظه تحویل سال مصادف با اعلام نتایجه.پس الن در بهار سال تحصیلیمون هستیم.روزای سبزی رو براتون آرزو میکنم.

:sad::sad:
نمیدونم چی بگم....فقط براتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم جناب یزدان....

mosaffa7

New member
از زنگ تفریح به آقای مصفا, از زنگ تفریح به آقای مصفا
آقای مصفا موقعیت خودتونو گزارش کنید
چه معنییییییی داره اومدی گفتی مسافرم یه خبر نمی دی رسیدی یا نه ها ها ها ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smilies-azardl (12):New (6):

سلام
اومدم تهران و برگشتم
خوابگاه ندادن، فقط لطف کردن و گفتن بمدت یک هفته برید در نمازخانه! ی یکی از خوابگاهها ساکن بشید و بعد یک هفته باید تخلیه کنید...نه امنیتی هست و نه آرامشی...
در ضمن گویا بین الملل ها هم با ما نیستند...کلاسمون 10 نفره هست
ترم اول بهمون درمانگاه ندادن...دو روز در هفته ک ل ا س و یک روز ژورنال
امشب هم دارم دوباره میام تهران...به لپ تاپ هم دسترسی ندارم و ممکن هست یه چند وقت نیام
التماس دعا
حق نگهدار همگی تون

fanoosi

New member
سلام
اومدم تهران و برگشتم
خوابگاه ندادن، فقط لطف کردن و گفتن بمدت یک هفته برید در نمازخانه! ی یکی از خوابگاهها ساکن بشید و بعد یک هفته باید تخلیه کنید...نه امنیتی هست و نه آرامشی...
امشب هم دارم دوباره میام تهران...به لپ تاپ هم دسترسی ندارم و ممکن هست یه چند وقت نیام
التماس دعا
حق نگهدار همگی تون

سلام
به سلامتی...
اینطوری که خیلی بده....دیگه شور همه چی رو درآوردن که...:p7977cujr38iyymsu8:یعنی یه خوابگاه دادن اینقدر دنگ و فنگ داره...دانشجوی این مملکت دلش به چی خوش باشه دیگه؟؟؟؟؟
حالا بازم خداروشکر که کلاستون 10 نفر بیشتر نیس...اگه بین الملل ها رو با شما ادغام میکردن خداییش ظلم بود...
انشالله زودتر این مسائل درست بشه
هر جا هستید خوش باشید و سلامت...

safoora

New member
سلام
اومدم تهران و برگشتم
التماس دعا
حق نگهدار همگی تون
فقط یک هفته؟ خسته نباشن!!!

خدا رو شکر که بین الملل ها جدا هستن

zahraba

New member
سلام دوستان
میدونم اینجا جاش نیست اگر اسپم هست بگید تا پاکش کنم:33:
کسی میدونه اولین روانشناس زن کی بوده؟؟؟؟ من خیلی دنبال جوابش تو نت گشتم اما پیدا نکردم:dadad4:

mosaffa7

New member
سلام
به سلامتی...
اینطوری که خیلی بده....دیگه شور همه چی رو درآوردن که...:p7977cujr38iyymsu8:یعنی یه خوابگاه دادن اینقدر دنگ و فنگ داره...دانشجوی این مملکت دلش به چی خوش باشه دیگه؟؟؟؟؟
حالا بازم خداروشکر که کلاستون 10 نفر بیشتر نیس...اگه بین الملل ها رو با شما ادغام میکردن خداییش ظلم بود...
انشالله زودتر این مسائل درست بشه
هر جا هستید خوش باشید و سلامت...

سلام فانوسی جان
مسخره بازیه بخدا...کارشناس گروهمون هم اذعان میکرد که فیلم سینمایی در آورده دانشگاه...دیشب و پریشب هم توی 20:30 نشون داد..ایشالا که درست بشه
ممنون از شما
خدانگهدارتون

fanoosi

New member
سلام فانوسی جان
مسخره بازیه بخدا...کارشناس گروهمون هم اذعان میکرد که فیلم سینمایی در آورده دانشگاه...دیشب و پریشب هم توی 20:30 نشون داد..ایشالا که درست بشه
ممنون از شما
خدانگهدارتون

خدا ریشه ی ظلم و ظالم رو از این مملکت بکنه انشالله...هدایت شدنی که نیستن دیگه:New (6):
واقعا جای تاسف داره وضعیت...:sad:
انشالله درست بشه همه چی...حالا 20:30 هم که نشون داده امیدوارم یه تکونی به خودشون بدن این جماعت...
توکل به خدا...فقط خودش کمکمون کنه

fanoosi

New member
سلام دوستان
میدونم اینجا جاش نیست اگر اسپم هست بگید تا پاکش کنم:33:
کسی میدونه اولین روانشناس زن کی بوده؟؟؟؟ من خیلی دنبال جوابش تو نت گشتم اما پیدا نکردم:dadad4:

سلام دوست عزیز
منم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم
شاید اولین ها، مهمترین ها نباشند....یعنی روانشناس زن داشتیم ولی معروف نبوده..یا تاثیر گذار نبوده که اسمش بمونه
از قدیمی ترین ها...هورنای و آنا فروید و کلین و...از این قبیل یادم میاد که تاثیر گذاری قابل توجهی هم داشتند
ای کاش دوستانی که اطلاع دارند پاسخ رو اینجا مطرح کنند...

zahraba

New member
سلام دوست عزیز
منم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم
شاید اولین ها، مهمترین ها نباشند....یعنی روانشناس زن داشتیم ولی معروف نبوده..یا تاثیر گذار نبوده که اسمش بمونه
از قدیمی ترین ها...هورنای و آنا فروید و کلین و...از این قبیل یادم میاد که تاثیر گذاری قابل توجهی هم داشتند
ای کاش دوستانی که اطلاع دارند پاسخ رو اینجا مطرح کنند...

ممنون دوستم
توی کلاسس همه ی اینا رو گفتیم اما استاد گفت نه برید دنبالش بگردید:21:
چ چیزهایی میخوان این استاداااا:13:

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member

سلام اقای یزدان امیدوارم که شما هم به همه ی خواسته هاتون برسین . و همیشه شاد باشین.. ایشالله که امسال هم قبول میشید هم دوماد میشید :rose:

ainazhz

New member
سلام
اومدم تهران و برگشتم
التماس دعا
حق نگهدار همگی تون

سلام اقای مصفا... چه خوب که از خودتون خبر دادین... خداروشکر. ما همه اینجا واستون دعا میکنیم . امیدوارم کاراتون کم کم رو روال بیفته... مارو بی خبر نزارین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا