زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ainazhz

New member
چه اشتباهی کردیم همه ماهایی که خواستیم همه وقت مون رو برا بهداشت بذاریم و برا علوم اصلا نخوندیم یا شرکت نکردیم.... اونجوری لااقل دوتا انتخاب داشتیم.........

من همیشه گفتم اشتباه وقتو واسه یه دانشگاه بزاری. عزیزم دانشگاه های برتر علوم و دست کم گرفتین؟ مثله شیراز و تهران و اینا... امسال وایه هردو بخونین . من در اصل واسه علوم خوندم . 3ماه بعد از علوم وقت داشتم واسه بهداشت اما فقط یه ماهشو اونم جسته و گریخته خوندم . اگر اون 3 ماه و کامل وقتمو میزاشتم واسه بهداشت الان بهداشتم قبول میشدم چون واقعا سوالا اسون بود. اما به دلیل یه سری مشکلات نخونندم دیگه. چون مطمئن بودم علوم قبولم.
شما این اشتباه و نکن دوباره که تمامه وقتتو فقط واسه یه دانشگاه بزاری.چون ماهایی که دوتا فرصت داریم واسه شرکت تو کنکور ارشد چرا باید از دستش بدیم اخه. خیلی از رشته های دیگه این فرصتو ندارن .
اینم بگم اینجا ایرانه. تفاوت بهداشت و علوم شاید یه پله باشه نه بیشتر

parand

Well-known member
بچه ها دوستام همشون بالینی دانشگاهای خوب قبول شدن
تهران
علامه
فردوسی
الزهرا
سمنان
اهواز

:4d564ad6:

:4d564ad6::4d564ad6:

ainazhz

New member
سلام...من الان عضو شدم. یه راست برم سر اصل مطلب.... تو تخمین رتبه من 14 شدم... الان کرمانشاه فقط قبول شدم... یعنی بهشتی تهرانو هم نیاوردم:smiliess (15): من کاملا شوکه ام الان:smiliess (15):
تبریک میگم نگین جان . افرین. راضی باش خیلی ها اینجا حتی قبول نشدن

- - - Updated - - -

تبریک میگم...

من دیگه دارم به خودم شک می کنم که یه ایرادی خودم دارم. همیشه بعد نتایج هر دوتا کنکوری که دادم کاملا شوکه بودم... واقعا نمیدونم مشکل از خودمه که نمیتونم تست خوب بزنم یا چی!!!! هیچ وقت نتیجه زحمتم رو نگرفتم. فکر کنم تکنیک تست زنی بلد نیستم... واقعا ناراحتم:sadsmiley:
علوم چی قبول شدی نگین جان؟

ainazhz

New member
بچه ها منم قبول نشدم! باورم نمیشد! نتیجه رو که دیدم هیشکی خونه نبود، یه ربع بعدش هم باید میرفتم سر کار. فقط تلفنی به مامانم گفتم قبول نشدم. همین الان برگشتم. اصلا تو شوکم. فکر میکردم حداقل بین الملل رو بیارم، نمیدونم مامانم اینا یه تبصره پیدا کردن که بین المل رو هر دانشگاهی جدا اعلام میکنه... کلافم!
بیتا جون تبریک میگم قبولیت رو! ببخشید بچه ها من فقط تا صفحه 876 خوندم، نمیدونم بقیه قبول شدن یا نه. برای کسایی که نشدن واقعا باهاشون حس همدردی دارم! الان هم مهمون دارم، باید برم.
دوستتون دارم
صنم جان واقعا متاسفم . تو که درصدات خوب بود؟ اخه چرا؟
واقعا کیا پس قبول شدن؟

ghasedak69

New member
مثلا میخواستیم جشن قبولی بگیریم.....حتی اونایی که قبول شدن هم توقع دیگری داشتند.... چی فکر می کردیم و چی شد.......

ainazhz

New member

واقعا.......
یکی از پسرای کلاسمون لاهیجانیه اهواز قبول شده..........
اها اقا تشریف دارن . خب باشه خوبه همکلاسی منه دیگه.. سلام برسونین . بگین ثبت نامم که اینترنتیه . راحت شدیم. دیگه تا اهواز نیمریم

bahram-68

New member
جي پي واسواني: چيزهاي شگفت انگيز بسياري هست که پول نمي تواند آنها را بخرد: شخصيت، دوستي، مهرباني و مهمتر از همه رحمت الهي

parand

Well-known member
اها اقا تشریف دارن . خب باشه خوبه همکلاسی منه دیگه.. سلام برسونین . بگین ثبت نامم که اینترنتیه . راحت شدیم. دیگه تا اهواز نیمریم

چقد خوب اینترنتیه..............
ایناز یه هم کلاسیه زرنگ داری....... ازش عقب نمونیا...........
7 ترمه تموم کرد...
فکر میکردم مجاز نشده ولی الان دوستم گفت قبول شده.................

rawy

New member
اومده بودم واسه عوض کردن جو یه تاپیک جدید درس کنم
یا یه بازی کوکولوژی جدید بذارم که صنم و زهرا جون دوباره شوک وارد کردن
واقعا نمی فهمم یعنی چی, کسی حس کار دیگه ای رو نداره الان نه؟

morteza

New member
تبریک میگم کاشان خوبه، دکتر امیدی و خانم دکتر زرگر استادای خوبین.. از الان برید درمورد درمانهای نسل سوم مطالعه کنید چون رویکرد غالبشون اینه..
منم تخمین رتبه 12 بودم..کاشان قبول شدم:riz513:

parand

Well-known member
راووی یه بازی بزار..........
والا من که انقد غصه خوردم دیگه از ریختو قیافه افتادم................

rawy

New member
راووی یه بازی بزار..........
والا من که انقد غصه خوردم دیگه از ریختو قیافه افتادم................

اگه روحیتون رو عوض می کنه 10 تا می ذارم
ولی مثلا آیلین که نمیاد جواب بده :sadsmiley:
ولی باشه چشم

تو یکی از صفحات ف ی س ب و ک یه کار جالبی می کنن, شرح حال یه مورد رو می ذارن و می گن تشخصیتون رو بگید, بعد اینکه جوابها داده شد, پاسخش رو می ذارن, متاسفانه منسجم تو یه جای مشخص نیست و طی زمان تو صفحات زیرین قرار گرفته و بهش دسترسی ندارم که همونا رو اینجا بذارم, اما یه کتاب دارم به همین ترتیب می خوام یه تاپیک بزنم و اینکار رو باهم شروع کنیم, فکر می کنم کمک خیلی خوبی باشه برای عملی کردن آموخته هامون.

(دوستان زیاد تو سوگواری نمونید لطفا, دنیا به آخر نرسیده :riz304:)

parand

Well-known member
اگه روحیتون رو عوض می کنه 10 تا می ذارم
ولی مثلا آیلین که نمیاد جواب بده :sadsmiley:
ولی باشه چشم

تو یکی از صفحات ف ی س ب و ک یه کار جالبی می کنن, شرح حال یه مورد رو می ذارن و می گن تشخصیتون رو بگید, بعد اینکه جوابها داده شد, پاسخش رو می ذارن, متاسفانه منسجم تو یه جای مشخص نیست و طی زمان تو صفحات زیرین قرار گرفته و بهش دسترسی ندارم که همونا رو اینجا بذارم, اما یه کتاب دارم به همین ترتیب می خوام یه تاپیک بزنم و اینکار رو باهم شروع کنیم, فکر می کنم کمک خیلی خوبی باشه برای عملی کردن آموخته هامون.

(دوستان زیاد تو سوگواری نمونید لطفا, دنیا به آخر نرسیده :riz304:)

راس میگی کسی نیست بزار بعدا........
اره اینم فکر خوبیه... یه تایپیک مجزا براش باز کن..........
راوی ولی خیلی غصه داره. داشتم واسه مامانم تعریف میکردم که قبول نشدین(میدونه با هم می خوندیم) انقد ناراحت شد..............:sadsmiley::dadad4:

bahram-68

New member
گاهی - از تو چه پنهان - با سنگها آواز می‌خوانم/ و قدر بعضی لحظه‌ها را خوب می‌دانم!

rawy

New member
راس میگی کسی نیست بزار بعدا........
اره اینم فکر خوبیه... یه تایپیک مجزا براش باز کن..........
راوی ولی خیلی غصه داره. داشتم واسه مامانم تعریف میکردم که قبول نشدین(میدونه با هم می خوندیم) انقد ناراحت شد..............:sadsmiley::dadad4:

نه الان می ذارم امیدوارم بچه ها یکی یکی بیان
هیچکی به ما تضمینی نداده بود که امسال گرفتن نتیجه قطعیه و هممون تهه دلمون احتمال نشدنش رو هم می دادیم
آره غصه داره, ولی کاریه که شده, با غصه هم می شه به زندگی ادامه داد, مثل هوایی که ابریه
بعد چند روز ابرها هم کنار می رن و خورشید میاد بیرون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا