زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghasedak69

New member
دوستای خوبم حتما حکمتی بوده که ما ازش بی خبریم
ولی می دونم همه مون این یه سال خودمون به خاطر درس و کنکور از خیلی چیزها محروم کردیم ولی حداقلش اینه که خوب فهمیدیم تو این 4 سال لیسانس چی قرار بوده یاد بگیریم و علم مون کلی بالاتر رفت......
انشالله تو همه مراحل زندگی موفق باشید

neginn

New member
سلام...من الان عضو شدم. یه راست برم سر اصل مطلب.... تو تخمین رتبه من 14 شدم... الان کرمانشاه فقط قبول شدم... یعنی بهشتی تهرانو هم نیاوردم:smiliess (15): من کاملا شوکه ام الان:smiliess (15):

neginn

New member
منم تخمین رتبه 12 بودم..کاشان قبول شدم:riz513:

تبریک میگم...

من دیگه دارم به خودم شک می کنم که یه ایرادی خودم دارم. همیشه بعد نتایج هر دوتا کنکوری که دادم کاملا شوکه بودم... واقعا نمیدونم مشکل از خودمه که نمیتونم تست خوب بزنم یا چی!!!! هیچ وقت نتیجه زحمتم رو نگرفتم. فکر کنم تکنیک تست زنی بلد نیستم... واقعا ناراحتم:sadsmiley:

bittta

New member
تبریک میگم...

من دیگه دارم به خودم شک می کنم که یه ایرادی خودم دارم. همیشه بعد نتایج هر دوتا کنکوری که دادم کاملا شوکه بودم... واقعا نمیدونم مشکل از خودمه که نمیتونم تست خوب بزنم یا چی!!!! هیچ وقت نتیجه زحمتم رو نگرفتم. فکر کنم تکنیک تست زنی بلد نیستم... واقعا ناراحتم:sadsmiley:
شما اهل کجایی؟راهت دوره ؟؟ ببین قبولی به انتخاب شهر هم ربط داره ها...

neginn

New member
من اهل تبریزم. منظورتون از اینکه راهم دوره رو متوجه نشدم.... تو انتخاب شهر هم اول دانشگاههای تهرانو زدم بعد زنجان و بعدش کرمانشاهو زده بودم...

رشته که همونه و همه داریم روانشناسی بالینی میخونیم....ولی شما خبر دارین سطح دانشگاههای شهرستانها با تهران چقدر فرق داره؟؟

bittta

New member
من اهل تبریزم. منظورتون از اینکه راهم دوره رو متوجه نشدم.... تو انتخاب شهر هم اول دانشگاههای تهرانو زدم بعد زنجان و بعدش کرمانشاهو زده بودم...

رشته که همونه و همه داریم روانشناسی بالینی میخونیم....ولی شما خبر دارین سطح دانشگاههای شهرستانها با تهران چقدر فرق داره؟؟
حقیقتش منم زیاد نمیدونم چقد فرق داره ..فکر کردم خودتون تهرانین ..خوب تا کرمانشاه راهش زیاد دیگه

neginn

New member
حقیقتش منم زیاد نمیدونم چقد فرق داره ..فکر کردم خودتون تهرانین ..خوب تا کرمانشاه راهش زیاد دیگه

هی روزگار... بهرحال خیلی ممنون. فکر کنم اونقدرا هم سطحشون فرق نداشته باشن!!! هرچند اسمشون خیلی فرق میکنه....

sanam_b

New member
بچه ها منم قبول نشدم! باورم نمیشد! نتیجه رو که دیدم هیشکی خونه نبود، یه ربع بعدش هم باید میرفتم سر کار. فقط تلفنی به مامانم گفتم قبول نشدم. همین الان برگشتم. اصلا تو شوکم. فکر میکردم حداقل بین الملل رو بیارم، نمیدونم مامانم اینا یه تبصره پیدا کردن که بین المل رو هر دانشگاهی جدا اعلام میکنه... کلافم!
بیتا جون تبریک میگم قبولیت رو! ببخشید بچه ها من فقط تا صفحه 876 خوندم، نمیدونم بقیه قبول شدن یا نه. برای کسایی که نشدن واقعا باهاشون حس همدردی دارم! الان هم مهمون دارم، باید برم.
دوستتون دارم

parand

Well-known member
بچه ها منم قبول نشدم! باورم نمیشد! نتیجه رو که دیدم هیشکی خونه نبود، یه ربع بعدش هم باید میرفتم سر کار. فقط تلفنی به مامانم گفتم قبول نشدم. همین الان برگشتم. اصلا تو شوکم. فکر میکردم حداقل بین الملل رو بیارم، نمیدونم مامانم اینا یه تبصره پیدا کردن که بین المل رو هر دانشگاهی جدا اعلام میکنه... کلافم!
بیتا جون تبریک میگم قبولیت رو! ببخشید بچه ها من فقط تا صفحه 876 خوندم، نمیدونم بقیه قبول شدن یا نه. برای کسایی که نشدن واقعا باهاشون حس همدردی دارم! الان هم مهمون دارم، باید برم.
دوستتون دارم
سلام صنم جون. خیلی ناراحت شدم...پس کیا قبول شدن؟؟ شماها همه درصداتون خوب بود..........

zahra2013

New member
بیتا و آیناز عزیز و جناب مصفا قبولیتون رو تبریک میگم. بچه ها میشه درصداتون رو بذارید؟؟

bittta

New member
من تخمین رتبه شرکت کردم رتبم 12 بود ..درصدامم طبق تخمین رتبه میگم :
آسیب:66
رشد: 51.11
شخصیت: 66.67
آمار:50
روان درمانی : 65
ارزیابی روانشناختی : 56.67
فیزیولوژیک: 53.33
بالینی:22
زبان :36

rawy

New member
سلام...من الان عضو شدم. یه راست برم سر اصل مطلب.... تو تخمین رتبه من 14 شدم... الان کرمانشاه فقط قبول شدم... یعنی بهشتی تهرانو هم نیاوردم:smiliess (15): من کاملا شوکه ام الان:smiliess (15):

دوست عزیز قبولیتون رو تبریک می گم, هرچند که انتظار بهتر از این داشتید
اما بهداشت امسال به نظرم از اول تا آخرش شوک بود, اقلا برای بچه های روانشناسی که اینطور بود

rawy

New member
دوستتون دارم

:5::smiliess (15)::13:
واقعا باور نکردنیههههههههههههههههه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا