زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
بچه ها دردارو گجا باید وارد کنم؟شارژکردم ولی هیچ قسمتی نیست که بشه درصدارو توش وارد کرد

درصدارو ما وارد نمیکنیم تعداد پاسخ صحیح و غلط و نزده رو وارد میکنیم و خود سیستم تخمین رتبه برای ما درصد میگیره و نمره و رتبه مون رومحاسبه میکنه.

aylinn

New member
سلام ایلین جونم...:ad54ad:
خوبی خانومی؟؟؟؟

مرسی پرند جون به لطف خدا خوبم
فقط از یک موضوع ناراحتم اونم اینکه احساس میکنم وقت گرانبها رو دارم به بطالت میگذرونم.
دوستان چرا نمیاین بطور جدی یه برنامه برای تابستونمون بریزیم مسلما هرکدوم میتونیم برنامه جداگانه خودمون رو داشته باشیم ولی اینجا بودن یه فرصتیه برای همه ما که میتونیم بادرنظر گرفتن علایق مشترکمون یه برنامه مشترک هم در کنار برنامه شخصی مون داشته باشیم.

parand

Well-known member
فقط از یک موضوع ناراحتم اونم اینکه احساس میکنم وقت گرانبها رو دارم به بطالت میگذرونم.
دوستان چرا نمیاین بطور جدی یه برنامه برای تابستونمون بریزیم مسلما هرکدوم میتونیم برنامه جداگانه خودمون رو داشته باشیم ولی اینجا بودن یه فرصتیه برای همه ما که میتونیم بادرنظر گرفتن علایق مشترکمون یه برنامه مشترک هم در کنار برنامه شخصی مون داشته باشیم.

دقیقا منم همین احساسو دارم.
من با ترجمه مقاله موافقم هر هفته یک مقاله ترجمه کنیم. یک مقاله از sid دانلود کنیم. بعد هر کدوم مثلا سه صفحه از مقاله رو ترجمه کنیم. اینجوری همه فعالیم.....

دوستان نظرتونو بگید در این مورد.......

راستی شما از بازی های اریک برن چیزی میدونید؟؟؟؟؟؟؟
مبحث جالبیه...هر کدوم کتابی اگه در این مورد می دونید معرفی کنید...

aylinn

New member
دقیقا منم همین احساسو دارم.
من با ترجمه مقاله موافقم هر هفته یک مقاله ترجمه کنیم. یک مقاله از sid دانلود کنیم. بعد هر کدوم مثلا سه صفحه از مقاله رو ترجمه کنیم. اینجوری همه فعالیم.....

دوستان نظرتونو بگید در این مورد.......

راستی شما از بازی های اریک برن چیزی میدونید؟؟؟؟؟؟؟
مبحث جالبیه...هر کدوم کتابی اگه در مورد میدونید معرفی کنید...

من با ترجمه مقاله کاملا موافقم دوستان لطف کنن حداکثر تا فردا آمادگیشون رو اعلام کنن و بعدا شروع کنیم.
نه پرند جون من در مورد بازی های اریک برن چیزی نمیدونم میشه یکم در موردش بگی؟

rawy

New member
سلااااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااااا
وای....کلی دلتنگتون بودم....
به صورت کاملا ناگهانی سه روز مسافرت بودم...نه تنها نتونستم بیام اینجا و خداحافظی کنم....اونقدر با عجله رفتیم که کلی وسیله از جمله شارژر گوشیم رو جا گذاشتم و گوشیم هم خاموش شد و نتونستم براتون پیغام بفرستم...
ولی کلی دعاتون کردم...
خوبید همگی؟ چه خبر؟
پرند جان ممنون که به یادم بودی عزیییییییییییییییییزم...من هم واقعا دلم براتون تنگ شده بود...
راستی حدود 20 صفحه رو باید بخونم....ماشالله به فعالیت....

آخ جون, فانوسی اومده, هورااااااااااااااااااااا :4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

parand

Well-known member
من با ترجمه مقاله کاملا موافقم دوستان لطف کنن حداکثر تا فردا آمادگیشون رو اعلام کنن و بعدا شروع کنیم.
نه پرند جون من در مورد بازی های اریک برن چیزی نمیدونم میشه یکم در موردش بگی؟

منم چیز نمیدونم....مطلبی که خوندم تو حوزه ی مشاوره خانواده کاربرد داشت. ولی مطمئنم تو بقیه حوزه ها هم میشه ازش استفاده کرد.
لینکشو میزارم.....

fanoosi

New member
فاااااااااااانووووووووووووسییییییییییییییی
کجاااااااااااااااااایییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدااااااا , دلم تنگ شده کوشی پس؟؟؟؟
یه صفحه از صفحه های قبلی رو اشتباهی باز کردم یه عالمه تو بودی , ذووووووق کردم که اومدییییییییییییی
428920_cray.gif

یه صفحه از صفحه های قبلی رو اشتباهی باز کردم یه عالمه تو بودی , ذووووووق کردم که اومدییییییییییییی...
:25r30wi::25r30wi:
راوی جونم...
باور کن منم خیلی دلتنگتون بودم...مخصوصا که یه دفعه رفتیم و خداحافظی نکردم...
همش به فکرتون بودم...
شرمنده اینطوری شد دوست خوبم...:riz513:

rawy

New member
سلام راوی جونم
خوبی؟خوش میگذره؟
شرمنده نتونستم خبر بدم:sarma:

سلاااااااااام عزییییییییییییییزم, رسیدن بخیر :28:
مگه به من نگفتی بیخبر نرو, چرا بیخبر رفتی :sadsmiley:
حالا مهم اینه که الان اینجایی :4d564ad6:
خوش گذشت بهت؟؟؟

fanoosi

New member
فانوسی فکر کنم رفته پیش مامانش اینا قم.... احساسم اینو می گه.... فردا صبح ایشالا ازش می پرسم:28:

سلام قاصدک جونم
قربون این احساس پاکت برم که همیشه درسته...(میگم حالا که اینقدر احساست دقیق و درسته....به نظرت من واسه بهداشت قبول میشم؟ یعنی رتبه ام 1 تا 31 میشه؟!!!)
البته یه روز تهران بودم بعد رفتم قم..
هلاک شدم تو تهران...روز سختی بود اون روز!!...ولی بقیه اش خوش گذشت
جای همتون خالی...
اگه گوشیم خاموش نشده بود بهت خبر میدادم خواهر جون...شرمنده!

rawy

New member

منم خیلی موافقم برای اینکار
ولی عملا انگار نتیجه نمی ده, فیلم و کتاب و زبان و مقاله و حتی رکورد زنی یادگیری لغت می تونه برنامه های خوبی باشه
اول از خودم که بخوام شروع کنم این ک ل ا س چند روزه وقتم رو تقریبا پر کرده و نمی تونم حتی فیلم ببینم
و بقیه بچه ها هم هرکدوم به دلیلی نشده که فعال باشن
کتاب مامان و معنی زندگی هم که قرار بود درموردش بحث بشه کلا فراموش شد, من خودم حدود 100 صفحه شو خوندم تمومش نکردم
برای مقاله هم دیروز سرچ کردم یه جا پیدا کردم به نظرم بد نبود, می تونم اونا رو تو یه تاپیک بیارم , اما بعید می دونم که وضعش از تاپیک های دیگه بهتر باشه و فعال بشه, مثل اینکه مجبوریم تنهایی پیش بریم مخصوصا در مواردی مثل دانلود فیلم که همه نمی تونیم هماهنگ باشیم
اگه پیشنهادی دارید من سعی می کنم خودمو وفق بدم

rawy

New member
منم چیز نمیدونم....مطلبی که خوندم تو حوزه ی مشاوره خانواده کاربرد داشت. ولی مطمئنم تو بقیه حوزه ها هم میشه ازش استفاده کرد.
لینکشو میزارم.....

پرند جان یه کتاب هست به همین اسم
"بازی ها"
روانشناسی روابط انسانی
اریک برن / اسماعیل فصیح
نشر ذهن آویز
چاپ پانزدهم
من دارمش ولی هنوز نخوندم, اگه علاقه دارید سر فرصت می خونم و خلاصش رو می ذارم

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member

منم خیلی موافقم برای اینکار
ولی عملا انگار نتیجه نمی ده, فیلم و کتاب و زبان و مقاله و حتی رکورد زنی یادگیری لغت می تونه برنامه های خوبی باشه
اول از خودم که بخوام شروع کنم این ک ل ا س چند روزه وقتم رو تقریبا پر کرده و نمی تونم حتی فیلم ببینم
و بقیه بچه ها هم هرکدوم به دلیلی نشده که فعال باشن
کتاب مامان و معنی زندگی هم که قرار بود درموردش بحث بشه کلا فراموش شد, من خودم حدود 100 صفحه شو خوندم تمومش نکردم
برای مقاله هم دیروز سرچ کردم یه جا پیدا کردم به نظرم بد نبود, می تونم اونا رو تو یه تاپیک بیارم , اما بعید می دونم که وضعش از تاپیک های دیگه بهتر باشه و فعال بشه, مثل اینکه مجبوریم تنهایی پیش بریم مخصوصا در مواردی مثل دانلود فیلم که همه نمی تونیم هماهنگ باشیم
اگه پیشنهادی دارید من سعی می کنم خودمو وفق بدم

:ph34r-smiley::14::14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا