زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
بچه ها الان یه متن تو این لینک خوندم که از خیلی وقت پیش سیو کرده بودم اما فرصت نشده بود بخونم
فقط به دلیل اینکه خیلی جالب بود لینکش رو گذاشتم که اگه دوست داشتید بخونیدش, وقتی داشتم می خوندمش یادم افتاد فردا انتخاباته و نکنه کسی فکر کنه منظوری داشتم از این کار
صادقانه نه و به نظرم اون متن موضوع متفاوتی هست از انتخابات فقط جالب بود همین

rawy

New member
اینجا هم یه انجمن تخصصی روانشناسی هست
ولی هیییییییچ جا انجمن خودمون نمی شه
(من اونجا هم با همین اسم هستم)

parand

Well-known member
خانم دکتری که امروز باهاش داشتیم می گفتن نیاز نیست معتاد بینش داشته باشه به هر حال وقتی اومده پیش شما یعنی اومده برای درمان مقاومت و انکار تو معتادها به وفووووور هست, اما به هیچ وجه نباید باهاشون وارد بحث و جدل شد باید کمکشون کنیم که خودشون به این بینش برسن که لطمه خوردند و هر معتادی بستگی به مرحله ای که توش هست بررسی می شه, به مراحل اول می گن ماه عسل, همش خوشیه, مسمله که نمی پذیره مواد مشکل داره, البته درمان شیشه فوووووق العاده مشکل هست و درمان دارویی هم نداره, صرفا روان درمانیه و همش هنر ماهاست. که بیکار تو خونه نشستیم متاسفانه و اون بیرون تو جامعه اینهمه به ما نیاز هست.
راوی جونم مرکزی که میگم مرکز حقوقی هست. و واسه کار درمانی مشکلات اینچنینی ارجاع میده به متخصص . پای حقوق و منافع انسانهای بیگناه و خونواده و درمان فرد وسطه. البته مراجعو با صبوری و همدلی به پذیرش مشکل سوق میده..... حرفهایی که گفتی کملا درسته و قبولشون دارم. شرط اصلی برای درمان انگیزه خود بیمار هست.... راوی اطلاعات خوبه ها درمورد درمان اعتیاد . واسه ما یه ک ل ا س بزار....

نمیدونم چرا جمله هام حذف میشه موقع ذخیره پیام

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member
اینجا هم یه انجمن تخصصی روانشناسی هست
ولی هیییییییچ جا انجمن خودمون نمی شه
(من اونجا هم با همین اسم هستم)

ایناز و راوی شما تو این سایت عضو هستین یا اونایی که انلاینن مشابه اسم شمارو دارن....

آخرین ویرایش:

rawy

New member
راوی جونم مرکزی که میگم مرکز حقوقی هست. و واسه کار درمانی مشکلات اینچنینی ارجاع میده به متخصص . پای حقوق و منافع انسانهای بیگناه و خونواده و درمان فرد وسطه. البته مراجعو با صبوری و همدلی به پذیرش مشکل سوق میده..... حرفهایی که گفتی کملا درسته و قبولشون دارم. شرط اصلی برای درمان انگیزه خود بیمار هست.... راوی اطلاعات خوبه ها درمورد درمان اعتیاد . واسه ما یه ک ل ا س بزار....

نمیدونم چرا جمله هام حذف میشه موقع ذخیره پیام

خود جامعه معتاد مخصوصا اونایی که خیلی غرق مواد شدند, یه مقدار تحمل و کار کردن باهاشون سخته اما معتاد پر از رنجشه, پر از تحقیره و متاسفانه جو جامعه ما طوری هست که حتی از این قشر هم سواستفاده می شه, در حال حاضر مراکز زیادی هستند که فقط به خاطر دریافت جیره مشخص شده متادونشون و فروختن اون در بازار آزاد, نوشتن پرونده های صوری رو به روان شناس تحمیل می کنن :sad: و بچه ها با خودشون درگیر هستند که کار بکنند یا نه, وجدانشون ناراحته اما کاری ازشون برنمیاد.
معتاد با انگیزه خودش نمیاد برای درمان, به خاطر اینکه مواد قشر مغز و مرکز تفکر و تصمیم گیری (مخصوصا تو شیشه ای ها) مختل می کنه, معمولا وقتی زندگیشون از هم پاشیده و دیگه راهی ندارن میان یا به اصرار شخصی دیگه و افرادی هم که اول علاقه زیاد به ترک نشون می دن نشون داده شده که زیاد مقاوم نخواهند بود.
همین قدر اطلاعات رو هم همین هفته تو ک ل ا س گرفتم پرند جان, منم هیچی ازشون نمی دونستم

rawy

New member
ایناز و راوی شما تو این سایت عضو هستین یا اونایی که انلاینن مشابه اسم شمارو دارن....

منکه نوشتم با همین اسم اونجا هم هستم, ولی خیلی وقت سر نزده بودم, الان داشتم لینکهای سیو شده ام رو که تو زمان کنکور وقت نمی شد بهشون سر بزنم چک می کردم و اضافه ها رو پاک می کردم اینا رو پیدا کردم

parand

Well-known member

منکه نوشتم با همین اسم اونجا هم هستم, ولی خیلی وقت سر نزده بودم, الان داشتم لینکهای سیو شده ام رو که تو زمان کنکور وقت نمی شد بهشون سر بزنم چک می کردم و اضافه ها رو پاک می کردم اینا رو پیدا کردم

راوی جوون شرمنده . انقد سرعتم کمه و سایت به شکل عجیب و غریب بالا میاد که نمیتونم همه ی نوشته ها رو کامل بخونم.....

rawy

New member
راوی جوون شرمنده . انقد سرعتم کمه و سایت به شکل عجیب و غریب بالا میاد که نمیتونم همه ی نوشته ها رو کامل بخونم.....

آخیییییییییی بیا از نت من استفاده کن :28:
احتمالا تو هفته دیگه که انتخابات انجام بشه به روال عادی برمیگرده

rawy

New member
قاصدک قرار بود از فانوسی خبربیاری برامون چی شد قاصدک؟؟؟ :sadsmiley:

parand

Well-known member

آخیییییییییی بیا از نت من استفاده کن :28:
احتمالا تو هفته دیگه که انتخابات انجام بشه به روال عادی برمیگرده

ولی هفته ی دیگه من نت ندارم. اگه اشتراک جدید فعال نکنم....

:dadad4::sad:

rawy

New member
راوی باید یه گلریزان راه بندازم واسه خودمم تا برگردم پیشتون...:25r30wi:

راوی جووون ناراحت نباش دوباره شارژ میکنم...برمیگردم پیشت دوست خوبم:28:

چقدر طول می کشه؟
تو هم نیای که اینجا خیلی خالی می شه فانوسی هم که نیست, بقیه بچه ها هم کم سر می زنن

parand

Well-known member

چقدر طول می کشه؟
تو هم نیای که اینجا خیلی خالی می شه فانوسی هم که نیست, بقیه بچه ها هم کم سر می زنن

نمیدونم وایسم ۱ تیر فعال کنم که هر فصلو کامل پوشش بده...
یا اینکه شنبه برم دوباره اشتراک جدیدو فعال کنم....
البته احتمال زیاد شنبه فعال میکنم نگران نباش دوست خوبم. چون نمی تونم بدون نت. احساس میکنم خونمون یه چیزی کم داره....

rawy

New member
راوی جون تو تخمین رتبه. رتبه ی شما چند شد؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز برام پسورد نفرستادن پرند, فک کنم منتظرن که تعداد بیشتری از بچه ها تخمینی که هزینه داره رو شرکت کنند بعد رایگانش رو هم فعال کنن
اینجوری که شواهد نشون داده همون حالتی که با خرید اکانت هست هم قابل اعتماد نیست, حتما درجریان هستی که یه نابغه هفت تا درس رو 100 زده :25r30wi:
تازه درست هم که باشه منو از آخر اول حساب کن :25r30wi:

parand

Well-known member

هنوز برام پسورد نفرستادن پرند, فک کنم منتظرن که تعداد بیشتری از بچه ها تخمینی که هزینه داره رو شرکت کنند بعد رایگانش رو هم فعال کنن
اینجوری که شواهد نشون داده همون حالتی که با خرید اکانت هست هم قابل اعتماد نیست, حتما درجریان هستی که یه نابغه هفت تا درس رو 100 زده :25r30wi:
تازه درست هم که باشه منو از آخر اول حساب کن :25r30wi:

اره دیدم بیتاجون درصدارو گذاشته بود...
من که افسردگی گرفتم وقتی درصدارو دیدم....
ولی بهش افررررررررررین میگم انقد مسلطه رو مباحث......

rawy

New member
اره دیدم بیتاجون درصدارو گذاشته بود...
من که افسردگی گرفتم وقتی درصدارو دیدم....
ولی بهش افررررررررررین میگم انقد مسلطه رو مباحث......

:25r30wi: آفرین چیه؟ مشخصه الکیه
به قول آیلین اقلا یه سوال هورنای و آدلر که مشخصه جوابش غلطه چطوری شخصیت 100 زده؟
بعدم این نابغه به درصدهای بچه ها هم اقلا یه نگاه ننداخته که هماهنگ با اون درصد بده, امسال همه فیزیولوژی رو بالا زدن ایشون فقط دوتا درسشون 100 نیست یکیش فیزیولوژیه یکیش زبان
ما که بخیل نیستیم ایشالا کلیدا بیاد اون دوتا درسش هم بشه 100 :25r30wi:

parand

Well-known member

:25r30wi: آفرین چیه؟ مشخصه الکیه
به قول آیلین اقلا یه سوال هورنای و آدلر که مشخصه جوابش غلطه چطوری شخصیت 100 زده؟
بعدم این نابغه به درصدهای بچه ها هم اقلا یه نگاه ننداخته که هماهنگ با اون درصد بده, امسال همه فیزیولوژی رو بالا زدن ایشون فقط دوتا درسشون 100 نیست یکیش فیزیولوژیه یکیش زبان
ما که بخیل نیستیم ایشالا کلیدا بیاد اون دوتا درسش هم بشه 100 :25r30wi:

نمیدونم چی بگم اره اون سوالو ایلین جون گفتن رفتم دیدم منم زدم هورنای ولی تو کلید ادلر. ای خدا حالا یه سوالو من درست زدم...باید اینجوری شه....
من که باورم نمیشه یه نفر الکی درصدارو وارد کنه؟؟؟
مگه نمیدونن ماها سکته میکنیم...

rawy

New member

نمیدونم چی بگم اره اون سوالو ایلین جون گفتن رفتم دیدم منم زدم هورنای ولی تو کلید ادلر. ای خدا حالا یه سوالو من درست زدم...باید اینجوری شه....
من که باورم نمیشه یه نفر الکی درصدارو وارد کنه؟؟؟
مگه نمیدونن ماها سکته میکنیم...

تازه فک کن هزینه کرده که آزار بده بقیه رو
نباید اهمیت داد دیگه, باید صبر کرد تا شهریور
نه نگران نباش اونا رو حتما درست می کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا