روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

سلام دوستای گلم
حال و احوالتون چطوره؟
من این هفته کلاسام تشکیل شد... و منم مثل بچه مثبتا همشونو رفتم:tonguesmiley:
جالبه برا شما هنوز شروع نشده:33:

shiny

New member
مامان علی کوچولووو:4d564ad6::28: سلاام خوبییی؟دلمون برات تنگیده بود،الان یزدی؟ خوبه یونیتون خوش میگذرههه؟

مامان علی کوچولووو:4d564ad6: سلاام خوبییی؟دلمون برات تنگیده بود،الان یزدی؟ خوبه یونیتون خوش میگذرههه؟

سلام شاینی گلم خوبم ممنون. منم دلم برات تنگ شده بود.:28: نه الان خونه ام اول هفته دو روز کل.اس داشتم رفتم و اومدم. بد نیست خداروشکر یزد دانشگاه خوبیه و استاداش عالین. شما چطور تهرانی ؟ خوش میگذره؟
ووووی سلام مامان علی :x

دلمون تنگ شده بود...:28:
سلام روجوی مهربون . قربونت برم منم دلم تنگ شده بود:28:

ROJO

New member
ای ی اصن حوصلم نمیکشه وسایلم جمع کنم عصر هم میخوام برم:smiliess (9): الان ی هفتس نیتشو دارم:riz481:

کتابامم باید ببرم?!.....:wacsmiley:

shiny

New member
سلام شاینی گلم خوبم ممنون. منم دلم برات تنگ شده بود.:28: نه الان خونه ام اول هفته دو روز کل.اس داشتم رفتم و اومدم. بد نیست خداروشکر یزد دانشگاه خوبیه و استاداش عالین. شما چطور تهرانی ؟ خوش میگذره؟

خدارو شکر :bunnyearsmiley:ما هم همین طور شنبه و یکشنبه کل اس داریم نه من امشب میرم دیگه ،خیلی بده تو اتوبوس شب تا صبح:13: ولی مجبورم دیگه :j58r36j3gcr4suxymup

shiny

New member
ای ی اصن حوصلم نمیکشه وسایلم جمع کنم عصر هم میخوام برم:smiliess (9): الان ی هفتس نیتشو دارم:riz481:

کتابامم باید ببرم?!.....:wacsmiley:

لوجو ای ای رو خوب اومدی حس خوبی نیست نه دیگه کتابای کارشناسیتو میخوای چیکار الهیی چه جو درس داره بچم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

shiny

New member
بچه خا من دارم میرم تهران امشب خوابگاه شلوغ پلوغمون بای بایی:smiliess (1)::smiliess (10):

Ana67

New member
سلام بچه ها
همتون رفتین دانشگاه؟؟؟منم از این هفته شروع میشن کلاسام.
موفق باشین:rose::rose::rose::rose:

ROJO

New member
می بینم ک همه دارن سخت درس میخونن!:whistle:
من ک دوس دارم برم سرکار، شاید رفتم دنبالش:rolleyessmileyanim:
کلا.سای منم 2 روز شد!:smilies-azardl (113

matin

New member
من امروز از ۸ تا ۵ داشتم یعنی له له شدم ،استادهای الکی سخت گیر :( ایش :13:

sepideeee

New member
واااااااااااای من امروز ساعت 5 صبح بیدار شدم راهی شدم .. اخه چه وضه؟؟ چرا مسئولین رسیدگی نمی کنن ؟؟ هان ؟؟ :65d6a5d6s:

- - - Updated - - -

روجو چی کار کردی ثبت نام کردی؟؟ الان کجایی ؟؟؟

ROJO

New member
اره دیروز ثبتنام کردم کلا.سام هفته دیگس. وسایلم گذاشتم خونه فامیلمون و اومدم خونه، شاید هفته دیگه هم چون یکشنبه تعطیله ی روز میمونه ،نرفتم:33:

sepideeee

New member
اره دیروز ثبتنام کردم کلا.سام هفته دیگس. وسایلم گذاشتم خونه فامیلمون و اومدم خونه، شاید هفته دیگه هم چون یکشنبه تعطیله ی روز میمونه ،نرفتم:33:

فک کنم اخرین ثبت نامیه انجمن تو بودی :)) اصلا از ماه دوم برو که یهویی بری بمونی :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

ROJO

New member
اره :dadad4:

فک کنم شما برین ترم دو من برم یک:riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

mahii

New member
سلام بچهها کلاسایون چطور بود؟
ما ک روز اول استادمون ماراو شست رو بند پهن کرد((:)
هرکی میومد میگف چرا انقد زیااادین !!!!!!
خیلیم مشق دادن بهمون من الان شمالم فردام شیفتم )))):
شمال بارون تهران گررررم اخرش من دوهوا میشم مودونم

sepideeee

New member
هییییییییییی ... اون روزای بعد از کنکور و قبل از ثبت نام چه روزای خوبی بودا ... الکی واسه خودمون سختش می کردیم. ... چه بی دغدغه بودیم نمی دونستیم :sad:

بالا